Rüyada Kaybolmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kaybolmak, dünyadaki nasip ve kısmetin azlığına işarettir denilmiştir. Bir kimsenin Rüyasında elbiselerinin bazılarının kaybolduğunu veyahut evinin kaybolduğunu görmesi, sahibi olduğu şeylerin bazılarının elinden çıkmasına (gitmesine) işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Bir kimsenin Rüyada kaybolduğunu görmesi, onun (Rüya sahibinin) o yerde (o bölgede) adının, sanının unutulacağına işaret eder.

• Rüyasında ailesinin veya aile halkından birinin kaybolduğunu görmek, keder ve sıkıntıya düşmeye işarettir.

• Bir kimsenin Rüyada kendisine ait kıymetli (değerli) bir şeyinin kaybolduğunu görmesi, onun (Rüya sahibinin) zarar göreceğine ve başka bir yoruma göre de üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağına işaret eder.

• Bir kimsenin Rüyasında büyük bir kalabalık arasında kendisinin kaybolduğunu görmesi, yaptığı bir işinde başarılı olamadığına işarettir. Başka bir kişinin kalabalıkta kaybolduğunu ve arkadaşları, yakınları tarafından arandığını görmek, o aranan kişinin şanslı olduğuna ve bulunduğu vakitte de şansının açık olacağına işarettir.

• Bir kimsenin Rüyada kıymetli bir eşyasının kaybolduğunu görmesi, kendisine gelecek olan bir şerrin (zarar ve musibetin) kendisinden (Rüya sahibinden) uzaklaştırıldığına ve selamete erdirildiğine, emniyet ve selamet üzere olduğuna işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Kaya Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu