Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada zincir görmek ömrü uzun olan kadına, uygun mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve çetinleşmesine işaret eder. Elinde ya dahi beraberinde zincir görmek işlenen günahlara, boynunda zincir görmek huysuz birisi ile evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere işarettir. Eski hükümdarların zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adil yöneticilere delalet eder.

Rüyada zincir görmek, güç bulmaya; bekâr şayet evlenmeye; gurbette şayet yurduna dönmeye; boynunda zincir görmek, çok kötü bir söz işitmeye; bütün zincir ve bağlardan kurtulmuş görmek şayet iyiliğe ve rahatlığa işarettir.

Elinde ya da beraberinde zincir görmek işlenen günahlara, boynunda zincir görmek huysuz birisi ile evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere işarettir. Eski hükümdarların zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adil yöneticilere delalet eder.

Rüyada zincir görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada zincir görmek, kuvvetli olunacağına yorumlanır. Bekâr birisi için evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kimse gurbetten vatanına dönecek demektir. Boynunda zincir görmek, iftiraya uğrayacağınıza işaret eder. Rüyada el ve ayaklarının zincirle tabi olduğunu görmesi çok büyük bir isteği olduğuna yorulur.

Rüyada zincir, hâkim ya da yardımcıları ile yorumlanır. Herhangi bir zincir hâkim yardımcılarına; bir kap içinde zincir görmek şayet mala delalet eder. Rüyada zincir görmek, yakında haksızlığa uğrayacağınız anlamına gelir. Zincirlerden kurtulduğunuzu gördüyseniz, gereksiz bir görevden kurtulacaksınız demektir.

Rüyada Zincir Görmek İhya

Rüyada zincir görmek, uzun yaşamlı bir bayan ile caiz bir mala işaretle deyim olunur.

Zincire bağlanmak, zincirlenmek biçiminde görülen rüyalar şayet iyi değildir. Rüyasında zincirle bağlandığını yahut bağlanmış olduğunu görmek, üzüntü ve kedere düşüleceğine işarettir.

Bir kimse, Rüyasında boynunda bir zincir varmış olduğunu görse, bu onun kötü ahlaklı bir kadınla evleneceğine işarettir. Şayet boynunda gördüğü bu zincir gümüşten yapılmış bir zincir şayet, rüyayı görenin bayan tarafından eza ve sıkıntı edileceğine işarettir. Rüyasında gördüğü bu zincir, şayet altından bir zincir şayet, düş sahibi mal tarafından zarara uğrayacağına işarettir. Eğer rüyada görülen zincir, bakırdan yapılmış bir zincir şayet, varlık tarafından yahut obje cihetinden zarar göreceğine işarettir. Şayet rüyada gördüğü zincir, kalay ve demir cinsinden bir zincir şayet, ticareti bozulur ve geçim sıkıntısına düşer biçiminde yorumlanmıştır.

Bir kimse Rüyasında elinde yahut beraberinde bir zincir varmış olduğunu görse, bu onun günahına işaretle yorumlanır.

Rüyada görülen zincir, ara sıra de işlerin durgunluğuna ve işlerin zorlaştığına işaret olarak yorumlanır.
Bir kimse Rüyasında prangaya vurulmuş olduğunu görse, bu onun büyük sıkıntıya düşeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Zincirlerden Kurtulmak

Rüyada zincirlerden kurtulmak büyük başarı olarak yorumlanır. Rüyada zincirler yakın aile ve arkadaş bağlarını dahi işaret eder.

Rüyasında el ve ayaklarının zincirle tabi olduğunu gören kimse, önemli bir şeye sahip olmayı ister. Fakat imkânı olmadığı için derin kedere boğulur. Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.

Rüyada Birine Zincirle Bağlandığını Görmek

Birine zincirle bağladığını görmek o kimsenin küfrüne ve yoldan sapmasına niçin olur. Ebu Sait El Vaiz e göre zincire vurulduğunu görmekte hayır yoktur. Rüyasında tutulup zincire vurulduğunu gören, büyük sıkıntıya düşer.

Rüyada Boğazında Zincir Görmek

Rüyada boğazında zincir görmek, kötü ahlaklı birisi ile arkadaş olmaya işaret eder. Eğer bu metal gümüşten şayet, kadınlar tarafından eziyet edilir. Altından şayet, mal yüzünden zarara uğrar. Bakırdan şayet varlık ve obje yüzünden zarar görür. Eğer kalay ya da demirden şayet, ticaret ve geçim yüzünden sıkıntıya düşer. Eğer ağaçtan şayet zararı bu söylediklerimize göre daha az olur.

Rüyada Boynunda Zincir Görmek

Rüyada Boynunda Zincir Görmek, kendisine verilen emaneti saklamaz. Ellerinin boğazına zincirle tabi olduğunu görmek, hasisliğe delalet eder. Ellerinin zincirlenmiş olduğunu gören, Allah ile ilgili noksanlık eder. Boynundan zincirle çekilip götürüldüğünü görmek ayrılığa işarettir. Elde, ayakta, boyunda ve bütün vücudunda zincirlerle bağlandığını görmek kesinlikle hayra yorumlanmaz.

Rüyada Demir Zincir Görmek

Rüyada demir zincir görmek, sıkıntıya üzüntüye işarettir. Zincir altından şayet onurlu ve parlayan bir geleceğe işaret olarak yorumlanır. Rüyada zincir görmek, uzun yaşamlı bir bayan ile caiz bir mala işaretle deyim olunur. Bir kimse rüyasında prangaya vurulmuş olduğunu görse, bu onun büyük sıkıntıya düşeceğine işaretle yorumlanır.

Ellerinin boğazına zincirle tabi olduğunu görmek, hasisliğe delalet eder. Ellerinin zincirlenmiş olduğunu gören, Allah ile ilgili eksiklik eder. Boynundan zincirle çekilip götürüldüğünü görmek ayrılığa işarettir.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu