Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek, birçok din alimi tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin yaşlı bir kadına yardım etmeleri gerekeceğine delalet edilmiştir. Rüyasında yaşlı kadın görmüş olan kimseler, eğer kendi yardımlarına ihtiyacı olduğunun farkında olan kimseleri yarı yolda ya da ortada bırakırlarsa hem günlük hayatlarında çeşitli sıkıntılarla karşılaşmaya başlayacaklar, hem de rahat uyku uyuyamaz hale geleceklerdir. Rüya sahipleri, bu durumlarından dolayı zamanında yardım etmedikleri için çok büyük pişmanlıklar duyacaklardır. Ancak zamanı geri alamayan kişiler, uzun vadede yardıma ihtiyacı olduğunu fark ettikleri herkese yardım eli uzatmaya başlayarak kendilerini değiştireceklerdir.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Diyanet

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Diyanet, güçsüzlük, beceriksizlik ile deyim olunur.

• Rüyasında yaşlı teyze görmek, elden giden dünya nimetine, acı ve üzüntüye işarettir. Bu sebeple dünyadan zarar eden ahiretini kazanır demek olmasından bu görülen düş ara sıra de öteki dünya kazancına işaretle yorumlanır.

• Rüyasında dindar (yani iyi bir mümin olan) ihtiyar bayan görmek, sevince ermeye (sevinçli bir duruma) ve caiz mal elde etmeye, caiz para kazanmaya işaretle deyim olunur.

• Rüyasında ihtiyar bir bayanın kendi evine geldiğini gören kimse, dünya nimetlerinin pek çoğuna kavuşacağına işaretle deyim olunur.

Rüyada Tanımadığın Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada Tanımadığın Yaşlı Kadın Görmek

Tanımadığın bir yaşlı kadının rüyada görülmesi, iki farklı şekilde delalet edilmiştir:

  • Birçok din alimi, bu rüyayı görmüş olan kişilerin uzun zamandır bekledikleri bir mirası elde edecekleri yorumunda bulunmuşlardır. Rüya sahiplerinin miras haberinin kendilerine gelmesi, kişilerin çok mutlu olmasını sağlayacaktır ve rüya sahipleri aldıkları para ile güzel iş girişimlerinde bulunabileceklerdir.
  • Bazı rüya tabircileri ise bu rüyayı görmüş olan kişilerin kendilerine verilecek olan bazı kısmetleri değerlendiremeyecek olmaları yorumunu yapmışlardır. Rüya sahiplerinin ellerinden bu kısmetleri kaçırmaları, kendilerini hem maddi hem de manevi açıdan çok üzeceklerdir. Bu nedenlerden dolayı da rüya sahipleri, iş arkadaşları ile özel konularını konuşmaktan kaçınmalılardır.

Rüyada Yaşlı Kadına Yardım Etmek

Yaşlı bir kadına yardımcı olduğunu rüyada görmek, rüya sahiplerinin söyledikleri ve düşündükleri ile hareketlerinin her zaman tutarlı olmasına yorumlanmıştır. Rüyasında yaşlı kadına yardım ettiğini görmüş olan kişiler, bu sayede çevrelerindeki insanların güvenlerini her zaman kolaylıkla kazanabilecekler, insanların kendilerine güvenmesi sayesinde de hem iş hem de arkadaşlık manasında kendilerine birçok kapıyı açabileceklerdir. Rüya alimleri, bu rüyayı görmüş olan kişilerin mükemmel bir hayat yaşama isteklerinin de ancak iyi bir insan olmaktan geçeceği yorumunu yapmışlardır. Hayatlarını bu denli önemli gören ve sayan kişilerin bu rüyayı görmeleri, hayallerindeki standartlara sahip olan bir yaşam içine kader sayesinde sürüklenecek olmasına da yorumlanmıştır.

Rüyada Yaşlı Kadınla Konuşmak

Yaşlı bir kadınla muhabbet ettiğini rüyada görmek, birçok rüya tabircisi tarafından rüya sahiplerinin gördükleri yaşlı kadınla ne konuştuklarına göre farklı olarak yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri, mutlu bir ruh hali ile yaşlı teyze ile güzel şeylerden bahsettiklerini rüyalarında görmüşlerse, hayat kendileri için bazı güzel planlarını hazırlamış manasında yorumlanmıştır. Ancak rüya sahipleri, karşılarındaki yaşlı kadından kötü şeyler duyuyorlarsa, yakın zamanda art arda, hoşlarına hiç gitmeyecek birçok olayı üst üste yaşayacaklardır. Bu durumların yaşanması, rüya sahipleri kimseye belli etmemeye çalışsa da kendilerini çok üzecektir. İmamı Nablus, (r.a.) başta olmak üzere birçok din alimi, rüyasında yaşlı kadınla konuştuğunu görmüş olan kişiler eğer o yaşlı kadından birinin öldüğünü ya da vefat edeceğini duymuşlarsa bu rüyanın haberci olduğu yorumunda bulunmuşlardır. Rüya sahipleri hiç istemeseler de yakın zamanda rüyalarında duydukları isimlerin vefat haberini yakın zamanda alacak ve bu haberlerin ardından çok sarsılacaklardır.

Rüyada Yaşlı Kadının Evine Gitmek

Rüyada Yaşlı Kadının Evine Gitmek

Yaşlı bir kadının hanesine girdiğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin yaşantılarına göre farklı şekillerde yorumlanmıştır:

  • Birçok din alimi, bu rüyayı görmüş olan bekar kızların evlenecekleri adamın çok yaşlı bir annesinin olacağı yorumunda bulunmuşlardır. Rüya sahipleri, bu yaşlı kadına kendileri bakacak, bakım süresince de manevi anlamda çok zor zamanlar yaşayacaklardır. Kocaları yaşanan hiçbir şeyi umursamayacak, rüya sahipleri de sıkıntılı zamanlarını kendileri atlatmak zorunda kalacaklardır.
  • Rüyasında yaşlı kadının evine girdiğini görmüş bekar erkekler içinse yakın zamanda birine yardım etmeye niyetlenecek oldukları yorumu yapılmıştır. Tanıdığı ya da tanıdığını düşündüğü kimselere maddi bir yardım yapmaya çalışacak olan rüya sahipleri, edecekleri yardımın tümünü borç olarak vereceklerdir ancak verdikleri paraların hiçbiri kendilerine geri gelmeyecektir.
  • Evli kimselerin bu rüyayı görmeleri, yakın zamanda yaşlı bir akrabalarını ziyaret edeceklerinin habercisi olarak yorumlanmıştır. Ancak bu rüyayı görmüş kimseler, gittikleri evde hiç hoşlanmayacakları biri ile karşılaşacak, geçmişte münasebet kurdukları bu kimseler dolayısıyla çok acı çekmiş kimseler, yeni kurdukları hayatlarında bu insanla rast gelmeleri ile yaşadıkları her şeyi yeniden hatırlamak durumunda kalacaklardır.

Rüyada Halat Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu