Rüyada Kelebek Görmek İslami Yorum

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada kelebek görmek genel olarak çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Bu rüya , sevgiyi , gerçek olan aşkı , mutluluğu ve aynı zaman da huzuru simgeler.

Rüya sahibinin kısmetinin açık olacağına , her işte başarı elde edeceğine ve başarılarının sonucunda zengin olacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin sanatkar olacağına delalet ederler.

Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında sivri dili vardır ve bu dili ile birçok kişiyi sokmaktadır. Kişi gireceği bir işten dolayı büyük zarara uğrayacağına ve kısa ömürlü olacağına alamet eder.

Rüyada Kelebek Yakalamak İslami

Rüyada kelebek yakaladığınızı gördüyseniz , hiç istemeden üzmüş olduğunuz bir yakınınızdan , arkadaşınızdan veya dostunuzdan özür dileyeceğinize işaret eder.

Rüyada Kelebek Konduğunu Görmek

Rüyada kelebek konması gördüyseniz , sevmiş olduğunuz kişiden istediğiniz ilgili alakayı göremediğinizden dolayı kendinizi çok mutsuz ve üzgün hissedeceğinize yorulur.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürdüğünüzü gördüyseniz , size zarar vermek isteyen kişiyi anlayacağınıza , ona sağ gösterip soldan vuracağınıza işaret eder.

Rüyada Uçuşan Kelebekler Görmek

Rüyada uçuşan kelebekler gördüyseniz , hem yakın çevrenizde hem de hayatınızda güzel gelişmeler olacağına , eli bol olan dostlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Ölü Kelebek Görmek

Rüyada ölü kelebek gördüyseniz , çevrenizdeki insanların size karşı tatlı tatlı konuştuklarına fakat size düşmanlık beslediklerine alamet eder.

  Rüyada Kaçırıldığını Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.