Rüyada Sirke Görmek

Rüyada Sirke Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Sirke Görmek, rüya alimleri tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin keyiflerinin hiç beklemedikleri bir anda kaçacak olmasına delalet edilmiştir. Kendileri bir suç işlemeyen ya da herhangi bir konuda haksız olmayan kimselerin rüyalarında sirke görmeleri, yakından tanıdıkları birini sergileyecekleri bazı davranışlardan olumsuz etkilenecek olmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, uzun vadede üzüntüye düşmemek için çevrelerinde tuttukları insanları düzgün seçmelilerdir.

Rüyada Sirke Görmek İhya

Rüyada sirke görmek, çok iyiye yorulur. Sirke caiz mal ile deyim edilir. Helal mal şayet, azıcık eziyetli kazanılır. Testide sirke, mal ve dindar kimse ile deyim edilir. Sirke yemek, uzun ömre işarettir.

Rüyada Sirke Görmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada sirkenin görülmesi, rüya sahiplerinin başlarına gelecek olayların her zaman iyilik ve güzellik olacağıdır. Rüya sahipleri, kendilerini daima kötülükten ve haramdan uzak tutmaya çalışacaklardır. Bu sayede de hayatlarına kötülük ve çirkinlik yerine güzelliği çektiklerini fark edeceklerdir. Bu rüyayı görmüş olan kimseler, başkalarına iyilik yaparken dikkat etmelilerdir. Hayatlarında olan ya da olmayan herkes, rüyayı görmüş olan kişilerin iyi niyetlerini hak etmiyor olabilir. Rüya sahipleri, gelecekte karşılığını alamayacakları iyilikleri yapmaktan kendilerini yine geri tutmayacaklardır. Ancak insanların kendilerine davrandıkları gibi muamele etmediklerini görmelerinden sonra rüya sahipleri çok üzülebilirler.

Rüyada Üzüm Sirkesi Görmek

Rüyada Üzüm Sirkesi Görmek

Üzümden yapılmış sirkenin rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin içlerinde bulundukları bazı zor durumları yönetmeyi çok iyi biliyor olduklarına delalet edilmiştir. Kriz yönetimini çok başarılı bir biçimde yürüten rüya sahipleri yaptıkları işler sayesinde insanlardan takdir görebilirler. Ancak rüyasında üzüm sirkesi görmüş olan kimseler, bu yetenekleri dolayısıyla birçok insanın kendilerini kıskandığını da göreceklerdir. Başkalarının kendilerini gereksiz yere kıskandığını gören rüya sahipleri, kendilerine yorarak başkalarına açıklamak için uğraşmamalılardır. Kendilerinin iyi niyetli olduklarını ne kadar anlatırlarsa anlatsınlar, karşılarındaki kadın ya da erkekler dinleme nezaketinde bulunmayacaklardır.

Rüyada Sirke İçmek

Rüyada sirke içtiğini veya salatasına sirke koyduğunu görmesi, kısmetinin açıklığına işarettir.

Rüyada Başkasının Sirke İçtiğini Görmek

Birini sirke içerken rüyada görmek, rüya sahiplerinin çevresinde oluşundan hiç hoşlanmayacakları bazı olayların gerçekleşeceğine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, sevmedikleri insanların bir arada bulunduğu bir yere girmek zorunda kalabilirler. Özellikle alkol kullanmayan kimselerin bu rüyayı görmeleri, yakın zamanda alkollü bir yere gireceklerinin ve çevrelerinde kendileri hariç herkesin sarhoş oluşuna şahit olacaklarının habercisidir. Rüya sahipleri, bu ortamda yaşadıkları her şeyi uzunca bir süre unutmak için çaba göstereceklerdir.

Rüyada Sirke Almak

Bir kimsenin çarşı-pazardan (bakkaldan) sirke aldığını görmesi, bekarlar için evliliğe, evli olanlar için çocuğu olmaya işaretle yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Sirke Döküldüğünü Görmek

Şişeden sirke döküldüğünü rüyada görmek, rüya sahiplerinin kendilerini diğer insanların yaşantısından biraz uzaklaştıracak olmasına delalet edilmiştir. Geniş bir sosyal çevresi olan kimseler, bu rüyayı görmelerinden sonra istemsizce insanlar ile aralarına mesafe koymak zorunda kalacak, bu durum dolayısıyla da yavaş yavaş arkadaşlarından kopacaklardır. Bu kopuş, kendilerine iyi gibi görünse de kendilerine hiç hayırlı gelmeyecektir. Zamanla kendilerini bir çukura hapsedecek olan rüya sahipleri, bu çukurdan da kopuşun yollarını arayacaklardır.

Rüyada Sirke Vermek

Rüyada Sirke Vermek

Birine sirke verdiğini rüyada görmek, iki farklı şekilde delalet edilmiştir:

  • Bazı din alimleri, bu rüyayı görmüş olan kişilerin aile saadetlerinin biri sebebi ile bozulacak olduğu yorumunda bulunmuşlardır. Aile içine dışarıdan birinin müdahale etmesi, birçok din alimince rüya sahiplerinin mutluluklarını bozmaya yetecektir. Rüya sahipleri, başka insanların kendilerine karışmaması için mücadele vereceklerdir. Ancak verdikleri mücadele hiçbir anlam ifade etmeyecektir.
  • Birçok rüya alimi, bu rüyayı görmüş kişiler için birine iyilik yapmayı öğretecek oldukları yorumunu yapmıştır. Bu kişi rüya sahiplerinin tanıdığı ve kendilerine yakın tuttukları bir kimse olabilir. Karşısındaki kimsenin biraz bencil ve umursamaz olduğunu fark eden rüya sahipleri, ona adeta bir öğretmen olacak ve bu yaptıklarının yanlış olduğunu kendisine kanıtlamak için çaba göstereceklerdir. Yaptıkları uzun vadede sonuç verecek olan rüya sahipleri, biraz sabırlı olmayı öğrenmelilerdir.

Rüyada Sirke Kullanmak

Bir şeye sirke koyduğunu ya da üzerine sirke serptiğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin uzun ömürlerinin sağlıklı olacağına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kişiler, istedikleri yaşama ve görmek istedikleri her şeyi ömürleri boyunca görmeyi başaracaklardır. Ömürleri, kendi ailelerinde yaşamış birçok insana göre daha uzun olacak olan rüya sahipleri, bu duruma insanların şaşırdığını da görecektir. Bazı rüya tabircileri, rüyasında sirke kullandığını görmüş kimselerin çok temiz ve titiz kimseler olduğu yorumunda bulunmuşlardır. Ancak rüya sahiplerinin henüz titizlik olarak adlandırdığı şeyler, aslında ilerleyen zamanlarda kendilerine temizlik hastalığı olarak ilerleyecek ve rüya sahipleri zor zamanlar geçireceklerdir. Kendilerine birinin yardım etmesine muhtaç durumda kalabilirler.

Kafirun Suresi

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu