Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek cesedi görme şekline göre farklı anlamlara gelmektedir. Duruma göre yorumlar incelendiğinde hayra alamet olarak görüldüğü durumlar bulunmakla birlikte cesedin kötü bir şekilde görülmesi rüyanın sıkıntı ve zorlukla ilgili yorumlanmasına neden olmaktadır.

Rüyada Ceset Görmek ihya

Rüyada ceset görmek ihya, bireylerin sıkıntılarının yok olacağına dalalet edebilir. Sıkıntılı dünya hayatının sona ermesi olarak nitelendirilen ölümü temsil eden ceset, rüyada görüldüğünde bireylerin sıkıntılarının son bulacağı anlamına gelmektedir. Yaşanan son dönem olaylarının etkisi ile de görülebilen rüyada, cesedin hali de rüyanın belirtileri arasında yer almaktadır.

Rüyada Ceset Taşıdığını Görmek

Rüyada ceset taşıdığını görmek bireylerin büyük sorumluluk gerektiren işler aldığını göstermektedir. Bireylerin yeni bir işe başlaması halinde büyük sorumluluklar alınacağını göstermektedir. Caferi Sadık (r.a) demiştir ki, rüyada cenaze taşıdığını gören kişi büyük bir iş adamının sorumluluğunda çalışmaya başlayacaktır.

Rüyada Ceset Sakladığını Görmek

Rüyada ceset sakladığını görmek bireylerin karşılaşacağı kötü gerçeklerden kaçındığını göstermektedir. Rüyasında ceset sakladığını görmenin bazı anlamları şu şekildedir.

  • Yaşadığı sorunlarda yüzleşmek istemeyen ve sıkıntılarını göz ardı eden bireylerin rüyalarında ceset sakladığını görmeleri mümkündür.
  • Rüyada saklanılan cesedin gizli ve karanlık bir yere saklanması, sıkıntıların unutulmak istendiğini göstermektedir.
  • Cesedin gömüldüğü yerin bilinen bir yer olması ise bireylerin sorunlarının başka kimseler tarafından da bilindiği fakat yine de unutulmak istediğine delalet etmektedir.
  • Cesedin bahçe ve tarla gibi kişinin özel mülkü olan bölgelere gömülmesi halinde sıkıntılarını kendilerine saklamak istediklerinin ve sıkıntıların çözümünden kaçınmak için kendi kendine yöntemler denendiğini göstermektedir.

Rüyada Ceset Gömdüğünü Görmek

Rüyada ceset gömdüğünü görmek bireylerin hayırlara ulaşacağını gösterir. Başladıkları yeni bir işte karşılaştıkları sorunların giderilmesi olarak yorumlanan rüyada ceset, sorunların legal yollardan çözüme ulaştırılacağını göstermektedir. Sorunları uygun yöntemlerin kullanılması ile kolay bir şekilde çözüme ulaştırılacağına delalet eden bu rüya, bireylerin kısa sürede sorunlarından kurtulup rahat bir yaşama kavuşacağını göstermektedir.

Rüyada Ceset Yıkadığını Görmek

Rüyada ceset yıkadığını görmek bireylerin sorunlarını çözmek için büyük bir destek bulacağını göstermektedir. Bireylerin finansal alanda yaşadıkları sorunların giderilmesi için destek veren bir kurum veya birey ile karşılaşacağına delalet etmektedir. Yeni işe başlan bireylerin işleri büyütmek için bir ortağa sahip olacaklarını gösteren bu rüya aynı zamanda büyük borçlanmalara sahip olan işletmelerin borçlarını kapatacakları bir destek elde edeceklerini göstermektedir. Rüyayı erkeklerin görmesi halinde maddi sıkıntıların giderileceği anlamlarına gelirken kadınların ceset yıkadığını görmesi sıkıntılı bir dönemden çıkılacağı ve maddi anlamda bolluk ve bereketin geleceği anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Ceset Kokusu Almak

Rüyada ceset kokusu almak bireylerin son dönemde karşılaştıkları sorunların giderilmesi ile ilgili kötü haberler alacakları anlamına gelmektedir. Sıkıntıların artmasına işaret olan bu rüya aynı zamanda bireylerin tedirginlik duydukları alanlarda istemedikleri sonuçlar ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Rüyada Cesedin Canlandığını Görmek

Rüyada cesedin canlandığını görmek bireylerin son bulan dertlerinin yeniden ortaya çıkacağının işaretidir. Sona erdiği düşünülen dertlerin tekrar başlaması olarak yorumlanan bu rüya aynı zamanda gizlenen sırların gün ışığına çıkmasına da işaret etmektedir. Cesedin canlanması ile çevredeki bireylerin korkuya kapıldığının görülmesi halinde de ortaya çıkacak olan sorunun sadece rüyayı gören bireyi değil çevresindeki kişileri de etkileyeceğine de delalet etmektedir. Cesedin canlanması ile sevinen bireylerin görülmesi de rüyayı gören kişinin sıkıntı yaşamasından haz alacak kişiler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Çürümüş Cesetler Görmek

Rüyada çürümüş ceset görmek bireylerin yıllanmış sorunlarını göstermektedir. Sorunların uzun süredir bireyleri takip ettiğini gösteren bu rüya, sıkıntıların uzun süre daha devam edebileceğini göstermektedir. Sorunların bireylerin hayatlarında uzun süre devam edeceğini gösteren rüyada çürümüş ceset görmek, rüyanın akşam vakti uyduğunda görülmesi ve cesedin gömüldüğünün görülmesi halinde, uzun süre devam etmekte olan sorunların çözüleceğine ve tamamen ortadan kalkacağına delalet olmaktadır.

Rüyada Tanıdık Birinin Cesedini Görmek

Rüyada tanınan birinin cesedini görmek kişinin tanıdığı kişiden dolayı bir sıkıntıya düşeceğini göstermektedir. Bireylerin sevdikleri veya tanıdıkları birinin cesedini görmeleri halinde bu kişilerin onları sıkıntıya sokacakları anlamına gelmektedir. Sıkıntı bir süreç içinde bulunan bu kişilerin rüyayı gören kişiyi de bu sorunların içine dahil edebileceğini gösteren bu rüya, aynı zamanda kişilerin cesedini gördükleri kişiler tarafından yanlış kararlar almaya yönlendirileceklerini de göstermektedir.

Rüyada Cesedin Yakıldığını Görmek

Rüyada cesedin yakıldığını görmek sorunların tamamen ve tekrarlamamak üzere yok olacağını göstermektedir. Sorunların tamamen yok olacağı anlamına gelen bu rüya, sorunların üzücü bir şekilde çözüme kavuşacağını gösterir. Bireylerin bu sorunu çözmek için tercih ettikleri yöntemin illegal olacağı anlamına gelen bu rüya aynı zamanda kişilerin bu sorunların çözümü ile başka sorunlarla karşılaşabileceklerini de göstermektedir.

Rüyada Ceset ile Uyuduğunu Görmek

Rüyada ceset ile uyuduğunu görmek bireylerin sorunlarla içli dışlı hale geleceğine delalet etmektedir. Kişilerin uzun süre sorunlarla beraber olacağını gösteren bu rüya aynı zamanda bireylerin hayatlarının her alanında bu sorun ile beraber yaşamak zorunda kalacaklarını göstermektedir. Bireylerin yaşadıkları sorunların hayatlarının bir parçası haline geleceğinin göstergesi olan rüyada ceset ile uyuduğunu görmek, aynı zamanda bireylerin sorunların ağırlığını kabul edecekleri anlamına gelmektedir. Yatak odası, mutfak ve tuvalet gibi yerlerde olan rüyada ceset sorunların her alanını etkileyeceğini göstermektedir.

Rüyada Ruj Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Selamın aleyküm rüyamda bir oda içerisinde toplu üstüste atılmış insan cesedi gördüm bucesetlerin içinde bir bayan canlanıp çocuğu için ağlamaktaydı diğer odaya geçtiğimde bir erkek genci gördüm Buda anneme gidecemdiye ağlamaktaydı gitmeye çalıştıkça ben engel oluyordum sen ölmüşsün gidemezsin diyordum bunun alameti nedir allah hayra vesile etsin

  2. Rüyamda bir kurstayım bize 5 tane küçük oda verilmiş ve temizlenmemiz istenmiş temziledikten sonra birisi kuzenime ve bana dolabın içine ölmüş birini koyduğunu temizlik kontrolu yaparken onlar bulununca söylemememiz gerektiğini söylüyor gidip benim bulunduğum odadaki buzdolabına bakıyorum ve kanlarla kaplı bişey görüyorum onun bulunmaması için bekliyoruz koyan kişi gidiyor tekrar geliyor bizde çıkmaya çalışıyoruz ama çıkamıyoruz bulunduğumuz yer de kuran kursuna benzer bir yer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu