Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Ruj görmek, olumlu neticelere yorumlanır. Rüyada ruj gören kişi yakın zamanda mutluluğa erer. Rüyada görülen ruj lekesi, bu kişi eğer evliyse vatana ve millete hayırlı, sağlıklı bir çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada ruj yemek, rüyayı gören kişi ayrıca varsa geçim sıkıntılarından kurtulur ve feraha erişir. Rüyada ruj süren erkek gören ise, aile hayatını huzur içinde sürdürür ve manevi sıkıntıları ortadan kaybolur.

Bunların dışında rüyada görülen ruj, daha çok özel hayat ile ilgili şekilde yorumlanır. Bekar kızlar için karşılığı olmayan bir aşka tutulacağına, bekar oğlanlar için aklı bir karış havada, henüz olgunlaşmamış bir kızla tanışmaya işaret eder. Evliler için ise pembe ruj görmek rüyayı gören kişinin eşine yeteri kadar destek olmadığına, hayatı birlikte paylaşırken bazı hatalar yaptığına delalet eder.

Rüyada Ruj Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ruj görmek, Kirmani(r.a) ‘ya göre bu rüya bekar bir kimsenin yakın zamanda kısmetinin açılacağını pek çok kimse ile tanışacağını ve bunlar arasından iyi bir seçim yaparsa hayırlı bir evlilik yapabileceğini anlatır. Ruj rüyası, zira bu kişi ile yapılacak olan birliktelik oldukça uzun zaman sürecek olup rüyayı gören kişinin bu ilişkide oldukça mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ruj Almak

Rüyada ruj almak rüya sahibinin pozitif, olumlu, neşeli biri olduğu şeklinde yorumlanır. Bu kişi girdiği ortamlarda, kalabalıklarda pozitif enerjisi sayesinde hızlıca fark edilir ve çok sevilir. Sahip olduğu bu özellikler sayesinde adından sıkça söz ettirir.

Rüyada Ruj Sürmek

Rüyada ruj sürmek rüyayı gören kişinin kimsenin beklemediği bir sırada hızlıca dünya evine gireceğine delalet eder. Aldığı bu karar çevresindeki pek çok kişiyi şaşırtırken, rüya sahibinin mutluluğun anahtarını eline alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında ruj sürdüğünü gören kişi hiç beklemediği sırada kendisi için hayırlı olacak biriyle tanışır. Bu kişi rüya sahibinin aşk ile tanışmasına vesile olacaktır.

Rüyada Ruj Vermek

Rüyada ruj vermek rüyayı gören kişinin bir kimseye iyiliğinin dokunacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ruj verdiğini gördüğü kişinin bir işine yardım eder veya üzüntüsüne ortak olur, onu teselli eder.

Rüyada Ruj Silmek

Rüyada ruj silmek rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeye ulaşacağına alamet eder. Bunun yanında rüyasında ruj sildiğini gören kişi akrabalarından, ailesinden ve komşularından bir konu hakkında destek bekler. Yakın zamanda hiç beklemediği bir anda güzel haberler alır. Bazılarına göre ise rüyada ruj silmek derde düşüleceği, sıkıntı çekileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ruj İzi 

Rüyada ruj izi görmek rüyayı gören kişinin değer verdiği, sevdiği bazı insanları kıracağına ve bu yüzden büyük üzüntü çekeceğine işaret eder. Bunun yanında kişinin her şeyi geride bırakarak yepyeni bir sayfa açacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ruj Lekesi 

Rüyada ruj lekesi görmek rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanan bir gelişmeden, duyduğu bir haberden sonra çok mutlu olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi çok yakın bir arkadaşıyla ilgili bir haber alır ve buna çok sevinir.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada kırmızı ruj görmek rüyayı gören kişinin türlü entrikalarla dolu bir aşk hayatına, ikili ilişki içerisinde çok sevilmesine, aşık olmasına yorumlanır.

Rüyada Pembe Ruj Görmek

Rüyada pembe ruj görmek ayakları yere basmamak, aklı bir karış havada olmak, gerçek dünyadan ziyade kendi dünyasında ve hayaller içinde yaşamak anlamına gelir. Bunun yanında pembe ruj istekleri, arzuları da simgeler.

Rüyada Patron Görmek Ve Tartışmak Ne Anlama Gelir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu