Rüyada Patron Görmek Ve Tartışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patron görülmesi genellikle meslek, ticaret ya da iş hayatı ile ilgilendirilir. Rüyayı gören kişi, genellikle işinde yükselmek ve daha fazla kazanmak için, çok fazla çalışan ve bu konuda fedakarlık yapmaktan çekinmeyen ve şikayet etmeyen kişidir. Rüyada patronunu görmek, rüyayı gören kişinin gelecekte kazancını arttırmak, rahat yaşayabilmek, yükselmek ya da kendi kendinin patronu olmak istediği anlamına gelmektedir. Rüyayı görenin, düşüncelerinde olan projeleri hayata geçirmeye çalışacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Patronu ve Hanımını Görmek

Rüyada patronu ve hanımını gören kişinin, işi ile ilgili ekonomik olarak büyük bir yardım alacağı ya da bir iş ortaklığı peşinde koştuğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Patron İle Sohbet Etmek

Rüyayı gören kişinin, elinde bulunan para ile ilgili alacak verecek hesabı yapıyor demektir. Patronu ile sohbet ettiğini gören kişi, elinde bulunan imkanların muhasebesini tuttuğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Patron İle Tartışmak

İyi olarak yorumlanan rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin, kazancının artacağı işler ile meşgul olacağına, eline büyük para geçmesine, sıkıntılardan kurtularak zor günlerin biteceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Patronun İşten Kovması

Görülen rüyanın aksine, rüyayı gören kişi için hayra yorulur. Rüyada patronu tarafından kovulduğunu gören kişinin, işleri çoğalır, işlerindeki bereket artar, kazancı yükselir, iş hayatında belirli bir konuma getirilir ve yükseltilir.

Rüyada Kendi İşinin Patronu Olmak

İyi olarak yorulmaz. Rüyayı gören kişi için, sıkıntılı günlerin habercisidir. Rüyasında kendi işini kurarak patron olduğunu gören kişi, tersine işsiz kalarak ekonomik sıkıntıya düşecek demektir.

  Rüyada perde görmek ( Yeni, Eski, Açık, kapalı, Kalın, İnce Perde Görmenin Tabirleri)
1 yorum

One thought on “Rüyada Patron Görmek Ve Tartışmak Ne Anlama Gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.