Rüyada Patron Görmek Ve Tartışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada patron görmek, genellikle meslek, ticaret ya da iş hayatı ile ilgilendirilir. Rüyayı gören kişi, genellikle işinde yükselmek ve daha fazla kazanmak için, çok fazla çalışan ve bu konuda fedakarlık yapmaktan çekinmeyen ve şikayet etmeyen kişidir. Rüyada patronunu görmek, rüyayı gören kişinin gelecekte kazancını arttırmak, rahat yaşayabilmek, yükselmek ya da kendi kendinin patronu olmak istediği anlamına gelmektedir. Rüyayı görenin, düşüncelerinde olan projeleri hayata geçirmeye çalışacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Patron Görmek İhya

Rüyada patron görmek, işsiz bir kimse patron görse, yeni işe (yeni bir iş bulup ona) gireceğine işaretle tabir edilir.

• Rüyasında kendisinin patron olduğunu görmek, sıkıntısını atlatamayıp bu sıkıntısının biraz daha süreceğine işarettir.

Bazen de bir iş yerinde kendisinin patron olduğunu gören kimsenin, işlerinin (iş kısmetinin) açılacağına işaret eder.

Rüyada Patronu ve Hanımını Görmek

Rüyada patronu ve hanımını gören kişinin, işi ile ilgili ekonomik olarak büyük bir yardım alacağı ya da bir iş ortaklığı peşinde koştuğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Patron İle Sohbet Etmek

Rüyayı gören kişinin, elinde bulunan para ile ilgili alacak verecek hesabı yapıyor demektir. Patronu ile sohbet ettiğini gören kişi, elinde bulunan imkanların muhasebesini tuttuğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Patron İle Tartışmak

İyi olarak yorumlanan rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin, kazancının artacağı işler ile meşgul olacağına, eline büyük para geçmesine, sıkıntılardan kurtularak zor günlerin biteceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Patronun İşten Kovması

Görülen rüyanın aksine, rüyayı gören kişi için hayra yorulur. Rüyada patronu tarafından kovulduğunu gören kişinin, işleri çoğalır, işlerindeki bereket artar, kazancı yükselir, iş hayatında belirli bir konuma getirilir ve yükseltilir.

Rüyada Kendi İşinin Patronu Olmak

İyi olarak yorulmaz. Rüyayı gören kişi için, sıkıntılı günlerin habercisidir. Rüyasında kendi işini kurarak patron olduğunu gören kişi, tersine işsiz kalarak ekonomik sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada Eski Patronunu Görmek

Rüyada eski patronunu görmek, rüyayı gören bireyin bundan sonra eskide kaldığını sandığı bir vakanın yeniden gün yüzüne çıkacağına ve düş sahibinin bu durumdan ötürü canının sıkılacağına delalet eder. Rüyada eski patronu görmek geçmişte vaka bir vaka nedeni ile bugün kıymet ödenecek olması ile ilgili olarak uyaran bir rüyadır. Bunun beraberinde birtakım âlimlere göre şayet geçmişten çok gelecek ile ilgili bir vaziyet olup bireyin gelecek ile olan belirsizliğine ve kararsızlıklarına delalet eder.

Rüyada Eski Patronu ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski patronu ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören bireyin yaşadığı sorunlu vaziyet için biçare kalacağına, yüksek mevkide bulunan bir kimseden dayanak alabilmek isteyeceğine ve bu desteğinde geleceğine delalet eder. Rüyada eski işveren ile konuştuğunu görmek birtakım âlimlere göre ruhani açıdan yaşanan boşluğa ve ruhani açıdan arzulanacak olan desteğe delalet eder.

Rüyada Eski Patronu ile Karşılaştığını Görmek

Rüyada eski patronu ile karşılaştığını gören şahıs yakın vakitte sorun yaratacak olan bir haber alacak biçiminde yorumlanıyor. Rüyayı gören şahıs başı bağlı şayet aile hayatında birtakım tartışmalar nedeni ile huzursuzlukların çıkacağına ve gerilimli ve sorunlu bir devreye girileceğine delalet eder. Rüyayı gören şahıs bekar şayet iş hayatında birtakım sorunlu haller ile karşılaşabileceğine ve bir süre huzurunun dahi kaçacağına deyim olunur.

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada bir müdür veya patron görmek veya onunla konuşmak iyiye yorulur. Mevkiinizin yükseleceğiyle ve işinizden dolayı takdirname alacağınızla yorumlanır.

• Rüyada görülen müdür veya müdürler, yüksek dereceli memurlar ve baş idareciler, her biri yaptıkları görevlere göre tabir olunurlar. Diyanet ile ilgili bir idareciyi (müdürü) rüyada görmek, hayırla ve itibar (şerefle yorumlanır. Görülen rüyalarda bu şahısların hal ve davranışları da göz önünde bulundurulur. Bundan başka rüyayı görenin de mevki ve görevi dikkate alınır. Bütün bunların toplamıyla görülen rüyanın yorumu yapılır demişlerdir ünlü yorum ustaları.

Rüyada Eski Müdür Görmek

Rüyada eski müdür görmek, rüyayı gören bireyin yakın zaman içinde karşılaşacağı lezzetsiz birtakım olaylara, işyerinde yaşanacak olan sıkıntılara, itimat ettiği kimselerden gelecek olan yanlışlara delalete eder.  Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntılar neticesinde çıkmazlara gireceğine bilhassa belge ile ilgili birtakım problemlerin kafasını ağrıtacağına ve epey gerilimli günler yaşayacağına deyim olur. Aynı vakitte birtakım âlimlere göre alınacak olan işlerde hassas davranılamadığı ve ince düşünülüp öneri verilmediği için alınamayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Müdür ile Tartıştığını Görmek

Rüyada eski müdür ile tartıştığını görmek, rüyayı gören bireyin işsiz kalacağına, sorunlu bir devir içine gireceğine, işsiz kalmasa dahi iş yerinde huzurunun olmayacağına ev nihayetinde çekilmek sorunda kalacağına delalet eder. Aynı vakitte düş sahibi eşinden ayrılmış şayet çocukların velayeti ile ilgili yineleme bir davanın görülebileceğine de yorumlanır. Bunun beraberinde resmi dairelerden gelecek olan borçlara ve biriken verecek için gelen evraklara dahi yorumlanıyor.

Rüyada Eski Müdür ile Toplantıya Girdiğini Görmek

Rüyada eski müdür ile toplantıya girdiğini görmek, rüyayı gören bireyin iş yaşamındaki başarısızlıkları nedeni ile çok kızgın bir insana dönüştüğüne, tahammül sınırlarının epey düşmüş olmasına delalet eder. Bazı âlimlere göre iş yerinde başarısızlık değil fakat istemediği yahut sevmediği şahıslar ile çalışmak halinde kalarak epey zor ve sorunlu bir devir yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Ceviz Görmek

Bir Yorum

  1. rüyada calıştıgım yede yetkili kişiyle tartışma işten ayrılma ne demektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu