Trend

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek, yenilik ve barış anlamlarına gelmektedir. Genellikle olumlu tabir edilen rüya, bazen yeni bir birlikteliğe dalalet eder. Rüyayı gören kişi evli veya sevgilisi var ise o kişi ile evleneceğine ve ayrılmayacağına, eğer sevdiği yok ise hayatına yeni biri gireceğine işarettir. Evli birinin rüyasında eski sevgilisini görmesi evli olduğu kişiyi sevdiğine ve ona güvendiğine işaret etmektedir. Evliyken rüyada eski sevgiliyi görmek aynı zamanda olumsuz olarak da yorumlanır. Kişinin evlendiği kişiyi aslen sevmediğine, aralarında sıkıntılar yaşanacağına ve birbirlerine yalan söyleyeceklerine yorumlanabilir. Bekar birinin eski sevgilisini rüyasında görmesi ise hayatına yeni birinin gireceğine işaret eder. Bunun yanında rüyada sürekli eski sevgilisini görmesinin psikolojik yorumu, kişinin eski sevgilisini çok özlediği yönündedir.

Kişi, eski sevgilisini rüyasında çok fazla görüyorsa onu ya özlemiştir, ya da ona olan duyguları hala tazedir ve içinde kalan bazı sözleri söyleme ihtiyacı hissetmektedir. Bunun yanında rüya, kişinin eski sevgiliye karşı nefret duyduğu ve kinlendiğinin de habercisidir. Kişi, rüyada görülen eski sevgiliden nefretle bahsetmektedir. Sevgilinin dedikodusunu yaptığı kişiler vardır. Rüya, rüya sahibine eski sevgilinin dedikodusunu yaptığı bir kişiden zarar göreceğini haber verir. Bu rüyayı gören kişi, eski sevgiliden bahsetmeyi bırakmalı ve önüne bakmalıdır. Aklında eski sevgilisi olmayan bir kişi rüyasında eski sevgilisi görürse, bu kısmet, hayır demektir. Kişi, evlenmek isteyeceği insanı bulacak ve mutlu olacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgili ile Görmek

Bu rüya, sahibine artık eskiyi bırakması gerektiğini ve affetmenin güzelliğini anlatır. Rüya sahibi, eski yaşantısının izlerini bir an önce silmeli ve önüne bakmalıdır. Bekar biri bu rüyayı görürse evlenip yuva kuracaktır. Evlenmek için hayatında uygun bir aday olmayan kişiler için rüya, birinin ona beğenisini itiraf edeceği yönünde yorumlanır. Evli kişi görürse yuvası dağılmayacaktır. Bunun yanında rüya, yeni fırsatlar ve maddi rahatlama olarak da yorumlanabilir. Kişi, önüne gelen fırsatlardan yararlanmalı, kendisini mutlu eden işlere yönelmelidir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Gülerken Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Gülerken Görmek

Rüyada eski sevgiliyi mutlu görmek aslen onun mutsuz olduğuna ve rüya sahibinin o kişiden çok daha mutlu bir yaşam sürdüğüne dalalet eder. Eski sevgili gerçekte aşkı bulamamıştır. Rüya sahibi ise aşk hayatında ya çok mutludur, ya da mutlu olacaktır. Rüya, rüyayı gören kişinin önüne çok güzel fırsatlar çıkacağına ve kişinin bu fırsatları değerlendirmesi gerektiğine yorumlanır. Rüya sahibinin aşk hayatı oldukça hareketlidir ve her an her şey değişebilmektedir. Bu nedenle rüya sahibi yeni aşklara şans vermeli, dikkati elden bırakmadan insanlara güvenmelidir. Bunun yanında rüya, hayatına girecek kişi hakkında duyulan kuşkulara, emin olamamaya da işaret eder. Rüya sahibi, evlenmeyi düşündüğü kişide bir yalan sezecek ve soğuyacaktır. Bu açıdan rüya, sahibini dikkatli olması ve iyice araştırmadan evlenmek istediği kişiye haksızlık yapmaması gerektiği konusunda uyarır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Ağlarken Görmek

Rüyada eski sevgiliyi ağlarken görmek, Bu rüyanın anlamı, aşk hayatında rüya sahibinin yüzünün gülmesi ve çok mutlu olması demektir. Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek kişinin yeni biriyle tanışacağına ve onunla hayatını birleştireceğine, bu kişinin ona eski sevgiliyi unutturacağına dalalet eder. Bu rüyayı gören kişinin eski sevgilisi oldukça pişmandır ve geri dönmek istemektedir. Ancak kişi, buna fırsat vermemelidir. Rüyada eski sevgilinin ağladığını gören kimsenin maddi açıdan da durumu düzelir, işleri yoluna girer. Kişi, maddi olarak zenginleştikçe etrafındaki insanların artacağına dalalet eder. Bunun yanında rüya, kişinin eski sevgiliye kin beslediği ve geri dönmesini istediği yönünde de yorumlanır. Kişi, eski sevgiliden intikam almak istemektedir. Rüyanın psikolojik anlamı, kişinin eski sevgilisini ağlarken görmek istediği yönünde yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barışmak ve konuştuğunu konuşmak gerçekte tersine yorumlanır. Rüya, rüya sahibinin gerçek hayatta dost kaybedeceğine, kimseye güvenmemesi gerektiğine dalalet eder. Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek neye işarettir sorusunun yanıtı genellikle olumsuzdur. Kişi kayba uğrayacak ve pişmanlıklar yaşayacaktır. Rüya sahibinin özel hayatı çok yolunda gitmeyecek ve ihanetle karşılaşacaktır. Rüya, mal ve arkadaş kaybına, dostlardan zarar görmeye, maddi sıkıntı ve borçlara yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Öldüğünü Görmek

Rüyada eski sevgilinin öldüğünü görmek, Bu rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile arasında hala bir şeyler bitmemiştir. Bu rüya, rüya sahibinin eski sevgiliyi hala sevdiğine dalalet eder. Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltında o kişinin hala unutulmadığını düşünmek anlamına gelirken, rüyasında eski sevgilisinin öldüğünün gören kişi, eski sevgilisini hala sevmektedir. Kişi yeni bir ilişkiye hazır değildir. Bunun yanında rüya, rüya sahibinin eski sevgilisinin sağlığına dikkat ettiğine, uzun yıllar yaşayacağına, sinir ve stresten uzak durduğuna dalalet eder. Rüyanın rüya sahibi için anlamı ise, rüya sahibinin çok büyük zorluklar sonucu refaha kavuşacağı, küçük sağlık sorunları olsa da ciddi bir hastalık yaşamayacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgili ile Gezdiğini Görmek

Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek hayra yorumlanır. Rüyada eski sevgili ile karşılaşmak ve yoluna birlikte devam etmek, eski sevgili ile barışma ihtimali olduğuna, bundan sonra üzülmeyeceğine, ölene kadar mutlu olunacağına işaret eder. Rüya sahibi eski sevgilisi ile yürüdüğünü görürse rüya, aklında bir murat var ve buna erişecek, anlamına gelir. Rüya sahibinin mutluluğuna ve amaçlarını gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Kavga Etmek

Rüyada Eski Sevgili ile Kavga Etmek

Rüyada eski sevgili ile tartışmak evliliğe yorumlanır. Rüyada tartışılan kişi eski sevgili ise, kişinin hayatına tam evlenmek isteyeceği türden biri gireceğine, şerlerin sonunun hayra çıkacağına, rüya sahibinin mutlu ve heyecanlı bir aile hayatı olacağına dalalet eder. Eğer rüyasında eski sevgilisi ile tartıştığını gören kişi evli ise, rüya sahibinin mutlu bir haber alacağına ve bu haberin evliliğini etkileyeceğine, rüya sahibinin eşi ile bir sorunu varsa düzeleceğine inanılır. Bu rüyayı gören kimse evliliğinde sorun yaşamayacak, mutlu bir birliktelik sürdürecektir.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, sevdiği kimse yönünden aldatıldığını öğrenmek yahut üçüncü bir kimsenin varlığından kuşkulanmak, bu kuşku tarafında hareket edip sevilen bireyi gözlemek manasına gelir. Kişinin beklemediği yalanlarla boğuşacağı ve bilhassa evliliğinde yahut ilişkisinde pekçok pürüz çıkması yüzünden moralsiz olacağını bildirir.

Rüyada Eski Erkek Arkadaşıyla Kavga Etmek, Kendisini biçare ve yalnız kalmış hissedecek olan bireyin arkadaşlarıyla dahi bu hali paylaşarak hafıza alacağına, dayanak için ailesiyle de konuşacağına alamettir. Uzun süredir eşinden farklı artan kimselerin de hasret hisleri sebebi ile ekstrem titiz ve sinirleri sorunlu şekilde dolaşmalarından ötürü çevrelerine verecekleri zarara dahi alamettir.

Rüyada Eski Sevgili ile Öpüştüğünü Görmek

Rüyada Eski Sevgili ile Öpüştüğünü Görmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, kişinin geçmişe bağlı olarak yaşadığına, yeni fırsatları görmediğine dalalet eder. Rüya sahibi eski sevgilide takılı kalması nedeniyle etrafında ona ilgi gösteren kişileri görememektedir. Eski sevgili ile öpüştüğünü gören kişi, aile ilişkilerine önem vermemekte, ailesini zor durumlara sokmaktadır. Bunun yanında kişinin kendine güvensiz olduğu da söylenebilir. Rüyanın İslami yorumuna göre ise, kişi ailesini utandıracak işler yapacaktır.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmek

Bu rüyayı gören kişi, iş hayatında büyük maddi sıkıntılar yaşayacaktır. Rüyanın anlamına göre, kişi iş hayatında kötü kararlar alacak, çok zor zamanlar yaşayacak ve üzülecektir. Rüya, aynı zamanda rüya sahibinin aile hayatında da sorunlar yaşanacağına, ailesinden saygısızlık göreceğine dalalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Görmek

Bu rüyayı gören kimsenin hayatında değişiklikler olacağına dalalet eder. Yeni bir iş veya arkadaş grubu anlamına gelen rüya, sahibi için oldukça mutlu sonuçlara neden olacaktır. Ayrıca bu rüyanın bir diğer anlamı, evlenme yolunda adım atmak ve evlenilecek kişiden emin olmak anlamlarına da gelir. Rüya sahibi pek çok sıkıntıyı geride bırakacaktır.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmek

Rüya sahiplerinin eski sevdiklerinin anneleri, eğer kişilerin rüyalarına giriyorsa, bu rüya birçok tabirci tarafından kişinin iş hayatına yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin yolunda giden işleri bozulabilir veya yeni yapılacak yüksek tutarlı yatırımların onayından son anda vazgeçilebilir. Eğer rüya sahipleri, eski sevgililerinin annelerini yalnız başlarına görmüyor, yanlarında başka kişilerin de var olduğunu görüyorlarsa haklarında asılsız bir dedikodu çıkabilir. Bu dedikodu yayıldıkça yayılacak ve kişilerin kendilerini psikolojik olarak çömüş hissetmelerine yorumlanmıştır.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Eski sevgilinin dünya evine girdiğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin medeni durumlarına göre farklı yorumlanmıştır:

  • Eğer evli kimseler, rüyasında eski sevgililerinin evlendiklerini görmüşlerse çok yakın bir zamanda mal kaybına uğrarlar. Rüya sahiplerinin bu kayıpları çok ani olacak ve kaybedilen malları geri gelmeyecektir.
  • Eğer bekar kişiler bu rüyayı görüyorlarsa, karşılarına gönül ilişkisi kurabilecekleri sadık, güvenilir ve iyi kalpli kimseler çıkacaktır. Kişiler başta bu ilişki içinde olma taraftarı olmayabilirler. Ancak zamanla insanlara karşı ördükleri duvarları yıkacak ve bu kişiyle çok mutlu bir hayat kuracaklardır.
  • Eğer boşanmış biri, rüyasında eski eşini veya eski sevgilisini görüyorsa, rüya tabircileri bu rüya için pişmanlık yorumunda bulunmuşlardır. Rüya sahipleri ikili ilişkilerinde yaptığı hatalar nedeniyle pişmanlık duyuyor olabilir. Ancak yapılan hataların geri dönüşlerinin olmaması nedeniyle kişiler hayatlarına mutsuz bir şekilde devam edebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Seni Aldattığını Görmek

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla beraberliği, bazı tabirciler için rüya sahiplerine işaret edilen bazı doğruların varlığına yorumlanmıştır. Yani rüya sahipleri gerçekten aldatılıyor ve bu durumun farkına henüz varmamış olabilir. Bazı din alimlerine göre ise bu rüya, kişilerin iş yaptıkları kişiler tarafından kandırıldığını, iş ortağı olarak tanıdığı insanların aslında onu dolandırmak istediğine yorumlanmıştır. Rüya sahibi henüz bir anlaşma ya da sözleşmeye imza atmadıysa, yaptığı işi ve işe başlayacağı ortakları yeniden değerlendirmeli, buna göre yeniden karar vermelidir.

Gerçekte Evliyken Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Evli kimselerin rüyalarına eski sevdiklerinin girmesi, farklı rüya tabircileri tarafından değişik şekillerde yorumlanmıştır:

  • Rüya sahibinin düşmanları, çok yakın bir zamanda kendilerini gösterecek ve rüya sahibi bu düşmanların kendisine zarar vermesine izin vermeyecektir.
  • Rüyayı görmüş kişiler, bir anda kendini olmasını hiç beklemedikleri olayların içinde bulabilirler. Ancak bu olaylar olumlu olaylardır, kişi çok kısa bir sürede hem mutlu olacak hem de iş hayatındaki sorunlarını çözüme kavuşturacaktır.
  • Bazı din alimlerine göre ise bu rüya, kişilerin işleri ile ilgili vermeyeceklerin kararların habercisidir. Rüya sahipleri eğer yeni tanıştığı iki farklı insan veya şirketle ortaklık kurmuşsa, bu iki şirket arasında kalacaktır. Veremediği her karar, rüya sahibine maddi zarar olarak dönecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Konuşmak

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak ve konuşmak, rüyayı görmüş kişilerin alacakları tüm kararların kendileri için çok hayırlı olmasına delalet edilmiştir. Bazı yorumculara göre, bu rüya kişilerin daha önceden verdikleri yanlış kararlardan sonra çektikleri acılar nedeniyle tecrübe edindiklerine, bu tecrübeler sayesinde de yanlış yapamamaya itina göstermelerine yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri, rüyalarında eski sevgililerinin anneleri ile beraber görüp, ikisi ile de sohbet ettiklerini ve güzel zamanlar geçirdiklerini görüyorlarsa, çok yakın bir zamanda kendilerine talip olacak kişiler olabilir. Rüyada eski sevgilinin annesinin ya da babasının görülmesi, kişilerin yeni bir yuva kurmasına ve bu yuvada daima mutlu olmalarına yorumlanmıştır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Diyanet

Diyanet’in eski sevgili görmek rüyasına karşı yaptığı yorumu, rüya sahiplerinin yakın zamanda karşılaşacakları iyilik ve güzellikler olmuştur. Diyanet’e göre bu rüyanın görülmesi, kişilerin temiz kalpliliği ve saflığı nedeniyle çok üzülmüş olmaları ancak yaşadıkları hiçbir şeyi aslında hak etmedikleridir. Rüya sahipleri eğer bir yere gitmeyi çok istiyor veya kendileri için yeni bir şeyler almak istiyorlarsa, içlerinden geçen her şey gerçekleşecek ve mutlu olacaklardır. Bir meslek sahibi olmalarına rağmen iş arayışları mevcutsa kendileri için çok hayırlı ve yüksek maaşlı bir işte çalışmaya başlayabilirler. Her anlamda kısmetleri açılacaktır.

Evliyken Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Psikolojik Yorumu

Psikologlara göre eski sevgili, kişilerin rüyalarına giriyorsa, ya rüya sahipleri eski sevgililerinden birini unutamamıştır, ya da eski sevgilisi devamlı olarak rüya sahibini anıyor veya düşünüyordur. Yakın bir zaman içinde rüya sahiplerinin karşısına çıkabilir veya onlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulabilir. Eğer kişi, devamlı olarak eski sevgilisini rüyasında görüyorsa, onunla geçirdiği güzel zamanları unutmak istemiyor, bu nedenle de devamlı olarak onu düşünüyordur. Eğer kişi, eski eşini sık sık rüyasında görüyorsa, uzmanlarca bu rüya kişilerin eski eşlerine karşı duydukları sevginin hala var olduğunu söylemişlerdir. Bu nedenle de onlarla yeniden bir araya gelmek veya zaman geçirmek isteyebilirler.

Rüyada Sürekli Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada Sürekli Eski Sevgiliyi Görmek

Devamlı olarak eski sevgili kişilerin rüyalarına giriyorsa, bu rüya tabirciler tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır:

  • Rüya sahiplerinin eski sevgilileri, zor durumda kalmış ve kimse tarafından yardım görmüyor olabilir. Bu nedenle de kişilere bir işaret olarak rüyasında gösterilebilir. Eğer kişiler için bir sorun teşkil etmiyorsa, eski sevgililerinin hal ve hatırlarını sormaları tavsiye edilmiştir.
  • Bazı rüya alimlerine göreyse bu rüya, kişilerin eski sevgililerinin onları yeniden hayatlarında istediğinin bir işaretidir. Eski sevgilileri onları gerçekten özlüyor ve bu nedenle de yeniden onların hayatlarına girerek onları sevmeye devam etme arzusunda olabilirler.
  • Eğer evli veya nişanlı bir kimse, rüyasında sürekli olarak eski sevgilisini görüyorsa, mevcut ilişkisi son bulabilir. Bu son buluşun kaynağı kişilerin eski sevgilileri olmayabilir, ancak kişilerin eşleriyle girdikleri tartışmaların konularına ve tartışmadaki üsluplarına karşı dikkatli olmaları gerekir.
  • Eşi veya sevgilisi vefat etmiş kişilerin devamlı olarak rüyalarına eski sevgililerinin girişi, rüya sahiplerinin bazı yanlış işler yapmalarına yorumlanmıştır. Kişiler iş hayatlarında veya özel hayatları için aldıkları kararlarda birtakım yanlışlar içinde olabilirler. Bu durumu fark etmeleri de uzun sürebilir. Bu nedenle de önlem almalı, attıkları adımlara yeniden dönüp bakmalıdırlar.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevgili Olmak

Eski sevgiliyle yeniden ilişkiye başlamak rüyasının görülmesi, rüya sahiplerinin yakın bir zamanda eski sevgilisiyle karşılamasına, iletişim kurmalarına ve gerçek hayatlarında da yeniden bir ilişki kurmak için oturup konuşmaya yorumlanmıştır. Yani eğer rüya sahipleri bekarsa veya yeni bir kimseyle flört etmiyorsa, eski sevgilileriyle yeniden çıkabilirler. Eğer rüya sahipleri evliyse eşleri ile araları maddi sorunlar nedeniyle açılabilir. Fakat evli kimselerin ilişkileri bitme derecesine gelmeyecek, basit kavgalarla sorunlarını çözeceklerdir. Eğer evli rüya sahipleri, kendi anneleri ile beraber eski sevgililerini rüyalarında görüyorlarsa, anneleri yapmaları için kendilerinden bazı şeyler talep edebilir. Ancak kişilerin bu istekleri gerçekleştirmeleri eşleriyle daha fazla tartışmalarına da neden olabilir. Rüya sahiplerinin vefat etmiş eski sevgilileriyle yeniden sevgili olmaları ise rüya sahiplerinin sevgililerine olan özlemlerine yorumlanmıştır. Bazı din alimlerine göreyse bu rüyayı görmüş kişiler, vefat eden sevgililerinin kabirlerini ziyaret etmeli, temizlemeli ve onlar için çokça dua etmelidir.

Rüyada Sevdiğini Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu