Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada sevgili görmek ne demektir? İslami Rüya Tabirleri

Rüyada sevgili görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Fakat bazı durumlarda bu rüya kötüye yorumlanabilir.

İyiye mi , yoksa kötüye mi yorumlanır bunu anlamak için görmüş olduğunuz rüyanın ayrıntıları çok önemlidir.

Örnek verecek olursak rüyada sevmiş olduğunuz kişiyi gördünüz hem siz hem de sevgiliniz çok mutlu ve huzurlu iseniz o zaman birlikte çok güzel vakitler geçireceğinize , güzel olaylarla karşılaşacağınıza , güzel anılara ve mutluluğa işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyada görmüş olduğunuz sevgilinizin size büyük sevgisinin olduğuna yorulur. Bunun için bunun kıymetini bilmeniz gerekiyor.

Yusuf Tavaslı yorumuna göre: Rüyada kişinin sevgilisini görmesi rüyanın tersine olarak yorumlanır ve sevgilisinden ayrılacağına işaret eder. Kişi rüyasında sevgilisi ile tartışsa veya aralarında bir anlaşmazlık olduğunu görse, ayrılığa veya sevgilinin başka bir kimse ile anlaşmış olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğini görmek ne demek?

Rüyada sevdiğini görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Aşk hayatınızda sürekli olarak sürprizlerle karşılaşacağınıza , güzel anılara , bazı durumlarda ayrılığa ve sevgilinizden ayrılıp yeni bir birliktelik kurmak için başka birisini arayacağınıza alamet eder.

Rüyada sevgiliyi inançsız görmek

Rüyada sevgilinizi inançsız gördüyseniz , yaşamış olduğunuz ilişkinize eskisi kadar özen göstermeyeceğinize yorulur.

Fakat ilişkinize önem göstermeniz gerekiyor ve bazı konularda biraz uyanık olmakta çok fayda vardır.

Sevgilinize yeteri kadar ilgi ve özen göstermediğiniz için bir rakibiniz olabilir. Bunun için her zaman uyanık ve dikkatli olun.

Rüyada arkadaş ile sevgili olmak

Rüyada arkadaş ile sevgili olduğunuzu gördüyseniz , rüyada görmüş olduğunuz arkadaşınız ile çok iyi olacağınıza , hem sevilip hem de sayılacağınıza , cömert ve akıllı birisi olacağınıza , arkadaşınızın size her daim değer vereceğine delalet eder.

Rüyada Kumar Oynamak

2 Yorum

  1. Ruyamada erkek arkasim bana diyor ailem neden seni kabul etmiyo bu ne anlama gelir

  2. Ben ruyamda birkiz gördum gördugum kisyi okulda birisine benzettim ve cok mutluyduk sanki buyumis hallerimizdi cocugumuz vardi cok hosuma gitti bunun hikmeti ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu