Rüyada Çocuk Görmek

Rüyada çocuk görmek, hal ve duruma göre yorum kazanır. Bazı yorumculara göre, Rüyada çocuk görmek, hayır ve sevince işaret olarak tabir olunmuştur.

• Bir kimse Rüyasında küçük bir erkek çocuğu görse, bu Rüyası, onun, sevineceğine ve mutlu bir güne ereceğine işarettir.

• Keder ve sıkıntısı olan bir kimsenin, Rüyasında küçük bir kız çocuğu görmesi, içinde bulunduğu üzüntü ve kederden kurtulacağına işaret olarak tabir olunur.

• Bir kimse Rüyasında küçük bir bebeğin annesinden süt emdiğini görse, bu Rüya bebeğin bulunduğu eve bolluk ve bereketin yağacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çocuk görmek, hayra ve iyiye, işaretle tabir olunur. Bir kadının Rüyasında küçük bir çocuk görmesi, kendisinin bir çocuğu dünyaya geleceğine veya bir torunu olacağına işaret eder şeklinde yorumlanır.

• Bir kimse Rüyasında küçük bir kız çocuğunu kucağında taşıdığını görse, bu Rüya, Rüyayı gören için, büyük nimete ermektir, bol rızık ve menfaate kavuşacağına işarettir.

• Rüyada küçük bir kız çocuğu görmek; küçük bir erkek çocuğu görmekten daha çok hayır ve iyiliğe işarettir demişlerdir yorumcular. Rüyada güzel şimali, sevimli ve güler yüzlü bir kız çocuğu görmek, Rüyayı gören kişinin büyük bir hayır ve menfaate ereceğine işaretle yorumlanmıştır.

• Bir kimse, Rüyasında hanımının bir kız çocuk doğurduğunu görse, bu Rüya, Rüya sahibi kişinin, maksadına ereceğine bütün üzüntülerinin son bulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, en kısa zamanda mutlu bir insan olacağına işarettir şeklinde tabir olunur.

• Rüyasında bir kız çocuğunu sevdiğini ve öptüğünü görmek, Rüyayı gören kişinin, en kısa zamanda büyük kazanç ve yarar elde edeceği hayırlı bir işe başlayacağına işarettir.

• Rüyasında küçük bir kız çocuğunun kendisine güldüğünü gören kimsenin talihi ve kısmeti açılır şeklinde yorumlanır. Bu kız çocuğunun ağladığını görmek de sevince işarettir.

• Bir kimse Rüyasında kundaktaki küçük kız çocuğunun birdenbire büyüyüp yürüyüverdiğini görse, bu Rüya, Rüya sahibinin, işinde gücünde, mesleğinde ve sanatında, ticaretinde, malında-mülkünde ve kazancında aniden ümit edilmeyecek bir şekilde gelişmeye ve büyümeye işarettir.

• Bir kimse Rüyasında kendi hanımının bir erkek çocuk doğurduğunu görse, bu Rüya, Rüya sahibi kişinin servet ve saadetinin artacağına, kısmetinin açılacağına işarettir.

• Rüyada çocuğun vaktinden evvel konuştuğunu görmek, hayrete, şaşılacak bir habere işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında küçük bir kız çocuğunun öldüğünü görmek, iyi değildir. Ve yine daha önce ölmüş bir kız çocuğunu Rüyada sağmış görmek de iyiye ve hayra yorumlanmaz.

• Kız çocuğunun Rüyada hastalanmış olduğunu görmek, iyi değildir Rüya sahibi için maddi zarara işarettir. Eğer çocuğun iyileştiğini de aynı anda görürse, o zaman Rüyası hayra yorumlanır ve maddi zarardan kurtulur şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çocuk Arabası Görmek

Rüyada çocuk arabası görmek, seyahat için bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Bir kimse, Rüyasında bir çocuk arabası aldığını ve eve getirdiğini görse, Rüya sahibinin bir seyahat için yolculuğa hazırlandığına, yola çıkacağına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında çocuk arabasını boş bir halde görmek, Rüya sahibi evli ise, bir çocuğu olacağına, bekâr biri ise, pek yakında evleneceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Çocuk Düşürmek

Rüyada çocuk düşürdüğünü görmek, iyi değildir, bu Rüya hayra yorumlanmaz. Bir kadın, Rüyasında kendisinin düşük yaptığını (çocuk düşürdüğünü) görse, bu Rüyası, hayra ve iyiye işaret değildir. Bu Rüya, Rüya sahibi kadının birtakım zararlara ve kayıplara uğrayacağına işarettir. Bu kadın, bazı yoruma göre ya malını kaybeder maddî zarara uğrar, ya da kocası vefat eder, büyük kedere düşer şeklinde tabir olunmuştur Rüyası.

• Diğer bazı Rüya yorumcularına göre: Bir kadının Rüyasında çocuk düşürdüğünü görmesi, zahmet ve meşakkatten kurtulmasına veya kurtulacağına işaretle yorumlanmıştır.

• Bir erkek, Rüyasında çocuk düşürdüğünü görse, bu Rüya iyi sayılmaz. Hayra yorumlanmaz. Bu Rüyası, onun muradına, istek ve arzusuna kavuşamayacağına, elde etmeye çalıştığı bir işi elde edemeyeceğine işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Çocuk Göbeği

Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin kesilip atılmış göbek parçasını görmek, evliliğe işaret eder.

• Bir kimse Rüyasında bir bebeğin (çocuğun) kesilmiş göbek parçasını bir kadına emanet olarak verdiğini görse, Rüyayı gören kişi, o kadınla evlenir veya evlenmek istediğini ona arz eder şeklinde tabir olunur.

• Bir kimse Rüyasında başka birinin, kendisine bir bebeğin kesilmiş göbek parçasını verdiğini görse, bu Rüyası onun (Rüyayı görenin), göbek parçasını kendisine veren kimseden zarar göreceğine, yani o kişiden kendisine bir belâ ve musibet geleceğine işaret eder demişlerdir yorumcular.

Rüyada Çocuk Kaybetmek

Rüyasında çocuğunu kaybeden bir kadını görmenin, sevinç ve ferahlığa işaret eden bir mahzunluk işaretidir şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, bu görülen Rüya, çocuğun ve annenin kaybolmasına veya kaybolacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kundak Bezi Görmek

Bir kimsenin rüyada kundak bezi aldığını veya hazırladığını görmesi, ailesi için para biriktireceğine işarettir.

• Bir kadın doğmuş çocuğu kundağa sardığını görmesi, onun şefkatli ve merhametli davranan bir kadın olduğuna
işarettir. Bu rüyayı erkek görse, iyi değildir. Onun uygunsuz bir iş yapacağına işarettir denilmiştir.

• Kundaklı bir çocuğun kundağını açtığını görmek, hayırdır.

Bir iyilik görmeye işarettir şeklinde yorumlanır.

• Kişinin kendisini kundakta görmesi, sıkıntıya işaret eder.

• Rüyasında doğacak çocuğu için yeni bir kundak bezi aldığını görmek hayırdır. Evladına hayırlı ve faydalı olacağına işarettir. Eski bir kundak bezi aldığını görmek, evladına karşı ilgisiz kalacağına ve ona faydalı ve hayırlı olamayacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Çakal Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu