Rüyada İbrik Görmek

Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum

Rüyada ibrik görmek , sizin için makbul olmayan bir mala , helal yoldan elde etmeyeceğiniz ekmeğe ve her şeyin en güzeline sahip olacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haber ile çok mutlu olacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşayacağınıza , işlerinizin her zaman iyiye gidip bol kazançlar elde edeceğinize , geçim sıkıntısı yaşayacağınıza ve hasta olmayacağınıza alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , Yüce Allah’ın nimetlerinden faydalanacağınıza yorarlar.

Rüyada İbrik Görmek İhya

Rüyada ibrik görmek, iyilik ve hayra yorulur. Günahkâr bir kimsenin ibrik görmesi, tövbe edeceğine işarettir. Hamile bir kadın Rüyasında ibrik görse, erkek bir evlâdı olacağına işarettir.

Rüyada İbrik Görmek Cafer-i Sadık yorumu:

Kişinin Rüyada İbrik görmesi, şu cihetlerden birine veya bir kaçma işaretle yorumlanır:

1. Doğruluk sahibi iyi huylu zevceye işaretle,

2. Hizmetinde bulunan birine (hizmetkâra) işaretle,

3. Hizmetçi kadına işaretle,

4. Dinde iyi ve olgunlaşmış olmaya işaretle,

5. Vücut sağlığına, âfiyete işaretle,

6. Uzun ömürlü olmaya işaretle,

7. Mal ve nimete ermeye işaretle,

8. Hayır’a ermeye, bol berekete ve mirasa kavuşmaya işaretle yorumlanır demiştir.

Rüyada Gümüş İbrik Görmek

Rüyada gümüş ibrik gördüyseniz , hem dertlerden hem de sıkıntılardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , borçlarınız varsa bunları ödeyeceğinize, her konuda başarılı olup düşmanlarınızı yeneceğinize , niyet etmiş olduğunuz her işten alnınızın akı ile çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada ibrik topladığınızı gördüyseniz , her zaman hak yolunda ilerleyeceğinize , hayırlı işler yapacağınıza , yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize ve bu sayede hayırlı ve büyük dualar alacağınıza alamet eder.

Rüyada Güğüm Görmek Nedir?

Rüyada güğüm görmek , rüyayı gören kişinin gerçekleştirmek istediği şeyleri en kısa zaman içerisinde gerçekleştireceğine , karşınıza büyük nasiplerin çıkacağına ve her konuda çok şanslı olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına ve bundan sonra mutlu birisi olacağına yorulur.

Rüyada İçecek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu