Rüyada doğum görmek hamile olmak ve doğum sancısı çekmek

Rüyada doğum görmek , genel olarak iyiye ve kötüye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve hastalıklardan kurtulacağına , aile ile komşulardan ayrılacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize , zor günleri artık geride bırakacağınıza , hem parlak hem de aydınlık günlere kavuşacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , borç , korku , hastalık ve kuruntu gibi sıkıntılardan kurtulacağınıza , rahat bir nefes alacağınıza ve kararsızlıklardan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada hamile olmak ne demektir?

Rüyada hamile olmak genellikle hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin bazı sorunları bir türlü çözemediğine , belli bir dönem çok mutsuz olacağına yorulur.

Eğer doğurduğunuzu görürseniz o zaman üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada doğum sancısı çekmek nedir?

Rüyada doğum sancısı çektiğinizi gördüyseniz , dertlerinizin yakın zaman içerisinde biteceğine , rahata ve huzura kavuşacağınıza , hayallerinizin gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada doğum yapmak ne anlama gelir?

Rüyada doğum yapmak genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Geçim sıkıntısından kurtulacağınıza , dertleri artık geride bırakacağınıza , etmiş olduğunuz duaların Allah katında kabul olacağına , üzüntülerden kurtulacağınıza , borcunuz varsa onları ödeyeceğinize ve hastalığınız varsa kısa sürede şifa bulacağınıza işaret eder.

Rüyada kendi doğum anını görmek

Rüyada kendi doğum anınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz boşanacağınıza , hastaysanız vefat edeceğinize , zenginseniz iflas edeceğinize yorulur.

  Rüyada 5 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Ne Demektir? Neye Yorumlanır?
5 yorum

5 thoughts on “Rüyada doğum görmek hamile olmak ve doğum sancısı çekmek

  1. Merhaba rüyamda doğum sancisi çekiyordum hastaneye gidicektim çanta hazırlıyordum bian eltimin elinde bebek vardı benim bebeyimdi aldı gitti ben eşime ulaşamiyordum hastaneye gitmek için birinde telefon aldim eltimi aradım çocuğu getirdedim biyandada sancimvar kalabalık bi ortama gittim sebze toplayan market pazar gezen bende eşime ulaşmaya çalışıyordu

  2. Ruyamda hamile olduğumu ve doğum sancısi çektim kurtarin beni derken uyandım ne anlama geliyor

  3. Ruyamda su an bosanmaya karar verdigim 27senedir kumarindan cektigim kocam ruyamda iki kirmizi at siyah at arabasina bagli bana haydi gel gidelim diyor cocuklarimi arabada oturuyor goruyorum fakat su anki yaslari 23 20 cocuk halleriyle oturuyorlar arabada ben terettut ediyom arabaya binmeye ikinci kez haydi gel gidelim diyor arabaya bindigimi hatirlamiyom oylece uyandim tabiri nedir not kocamdan cektigim gercektir ruya degildir su an hic bir iletisimim yok kendisi manisada santiyeli bir iste şoför olarak çalışiyor ben cocuklarla Bayburt tayim

  4. Ruyamda su an bosanmaya karar verdigim 27senedir kumarindan cektigim kocam ruyamda iki kirmizi at siyah at arabasina bagli bana haydi gel gidelim diyor cocuklarimi arabada oturuyor goruyorum fakat su anki yaslari 23 20 cocuk halleriyle oturuyorlar arabada ben terettut ediyom arabaya binmeye ikinci kez haydi gel gidelim diyor arabaya bindigimi hatirlamiyom oylece uyandim tabiri nedir not kocamdan cektigim gercektir ruya degildir su an hic bir iletisimim yok kendisi manisada santiyeli bir iste şoför olarak çalışiyor ben cocuklarla Bayburt tayim

  5. Kizim suan 8. Ayda hamile ve riyamdada bizde tuvalete gidiyor ve kan geldini banada gosteriyo daha sonra sancilaniyo yerlerde kivraniyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.