Rüyada Gaz Bombası Atıldığını Görmek Nedir? Yorumu

Rüyada gaz bombası atıldığını görmek , rüyayı gören kişinin kötü günler yaşayacağına , toplumsal olarak büyük sıkıntılar üzerinde çalışacağına ve ailesiyle arasının biraz bozulacağına ve olumsuz olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Bunun haricinde genel olarak üzücü günler geçireceğinize , manevi olarak yıpranacağınıza ve düşmanlarınızdan zarar göreceğinize delalet eder.

Çevrenizde size düşman olan bazı insanlar vardır bunlara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Siz gerçek yaşam da başarılı olduğunuzdan dolayı sizin işlerinize taş koymak isteyecekler ve hedeflerinize ulaşmamanız için ellerinden geleni yapacaklardır. Düzeninizi alt üst edecek olan bazı problemlerle karşılaşacağınıza ve bu problemleri çözmek için büyük çaba sarf edeceğinize yorulur.

Aynı zaman da gerçek yaşam da maddi yardım alıyorsanız bunun kesileceğine , maaşınızın azalacağına ya da işten çıkarılacağınıza alamet eder. Rüyada gaz bombasından bayıldığınızı gördüyseniz , bütün planlarınızı alt üst edecek olan kötü bir haber alacağınıza , bu haberden dolayı günlerce göz yaşı dökeceğinize,

işlerinizin kötüye gideceğine , düzeninizin bozulacağına ve kendinizi her zaman hem mutsuz hem de yalnız hissedeceğinize işaret eder. Siz kötü durumdayken yanınıza dostlarınızın gelmeyeceğine ve sahte dostlukların farkına varacağınıza , ailenizden herhangi bir destek görmeyeceğinize , borçlarınız yüzünden depresyona gireceğinize yorulur. Yani bu rüya genel olarak kişi için pek hayırlı değildir.

Rüyada El Bombası Görmek

Rüyada el bombası görmek, size bağlı sadık bir arkadaş veya iyi bir hizmetçi (yardımcı) ile tabir olunur.

  • Bir kimsenin Rüyada elinde bir el bombası bulunduğunu görmesi, devlet büyüğünden bir menfaat göreceğine işarettir. Rüyasında birisine el bombası attığını görmek, o kimse hakkında ve aleyhinde kötü bir söz söylemeye işarettir.
  • Binlerini el bombası ile yaraladığını görmek, o kimseye bir iftirada bulunacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gaz Çıkarmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu