Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek, bu rüya o kimsenin malının ve kazancının bol ve bereketli olacağına işarettir şeklinde tabir olunur. Besmeleyi yazmak, okumak, okunduğunu dinlemek ve tam, mükemmel olarak görmek hep hayırla yorumlanır.

• Bazı yorumculara göre: Bir kimse, rüyasında Besmele çektiğini veya okunduğunu işittiğini görse, Cenabı Allah’ın lütfu keremiyle malında ve kazancında bereketlenme ve artma görerek ferahlığa kavuşur. Yapmış olduğu dualar kabul edilir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında Besmeleyi bir kaç kere, tekrar tekrar çektiğini görmek, rüyayı gören kişi, dünya ve ahrette büyük bir mertebeye erişeceğine, insanlar arasında sözü geçer itibar sahibi biri olacağına ve Cenabı Allah’ın katında makbul ve değerli kullarından olacağına işarettir.

Rüyada Besmele Yazısı Görmek

Rüyada Besmele Yazısı Görmek, Rüyada bir besmele yazısı aldığını gören kimse, hayat boyu daima himaye edileceğine (korunacağına), bu nedenle de daima rahat bir hayat yaşayacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Besmele görmek, rüyayı gören kimsenin, ilminin hidayetinin, başarısının ve rızkının artacağına işaret olmak üzere bir müjde haberine işaretle yorumlanır.

Rüyasında altın (varak) ile yazılmış bir besmele görmek, rüya sahibinin, müjdeli bir haber alacağına ve sevince, ferahlığa kavuşacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Besmele Yazmak

Rüyada Besmele Yazmak, Rüyasında Besmeleyi güzel bir yazı ile bir kağıt üzerine yazdığını gören kimsenin, rızkının ve malının artacağına, eğer çiftçilik yapıyorsa, tarladan bol bereketli mahsul kaldıracağına işaretle yorumlanır.

• Rüyasında Besmele yazdığını veya yazıldığını görmek, rüya sahibinin dini konular da halka (insanlara) hizmet edeceğine ve bu yolda başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Besmele Silmek

Rüyada Besmele Silmek, Rüyasında bir yerdeki yazılmış Besmeleyi sildiğini görmek, rüya sahibi kişinin verdiği sözünden döneceğine, sözünde durmayan bir kişi olduğuna veya (dinden olan bazı esasları inkar ederek) dinden çıkacağına işarettir.

Rüyada Birini Yaşlı Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu