Rüyada Tarot Falı Bakmak ve Baktırmak Görmek

Rüyada tarot görmek , etrafınızda bulunan insanların ikiyüzlü birileri olduğuna , sizden bazı gerçekleri sakladıklarına veya gerçekleri anlatırken hep saptırarak anlattıklarına işaret eder.

Yani bu rüya aslında kişi için uyarıcıdır. Bazı konularda çok dikkatli olmanız da fayda vardır. Bazı rüya yorumcularına göre , iş yaşantınızda hiçbir şekilde doğru yatırımlar yapamayacağınıza , parasal anlamda ise zor duruma düşeceğinize yorarlar.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman kandıracak ve güzel sözler ile sizi oyalayacak insanların olacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi evliyse o zaman da bazı sırların ortaya çıkacağına ve bu yüzden büyük sıkıntı içerisine girip moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada Tarot Falı Baktığını Görmek

Rüyada tarot falı baktığınızı gördüyseniz , hem anne hem de babanızın sözünü dinlemediğinizden dolayı bazı sıkıntılara gireceğinize , hayal kırıklıkları yaşayacağınıza , bu yaşayacağınız acılardan dolayı halan da tecrübe kazanmayacağınıza ve aynı hataları yapmaya devam edeceğinize işaret eder.

Rüyada Tarot Falına Baktırdığını Görmek

Rüyada tarot falına baktırmak , geleceğinizle ilgili bazı kaygılarınızın olduğuna , geleceğinizi garanti altına almak için yatırımlar yapacağınıza ve yapacağınız bu yatırımların yanlış olacağına delalet eder. Gerçek yaşam da bazı insanlardan akıl alıyorsanız o zaman bu insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada Üzüntü Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu