Rüyada Sevdiğini Görmek Nedir? İslami Tabiri

Rüyada Sevdiğini Görmek

İnsanın gece yattıktan sonra rüyasında sevdiği bir insanı görmesi çok olumlu bir haberin müjde olarak kişiye geleceği olarak yorumlanır. Bunun yanında darlıktan ve sıkıntılı bir durumdan tez zamanda kurtularak feraha ereceği olarak yorumlanır. Özellikle iş hayatında yakın bir zamanda meydana gelecek hayırlı bir işin meydana geleceği olarak yorumlanır.

İnsanın böyle bir rüya görmesi durumunda yakın çevresinde sadece en çok sevdiği insan ile paylaşması önerilir. Sevdiği bir insan tarafından yakın bir zamanda çok olumlu haberler görüleceği anlamına da gelir.

Rüyada Sevdiğin Bir Kişiyi Ağlarken Görmek

Çoktandır planladığı iş hayatında çok olumlu haberlerin meydana geleceğini, gelecek haber ile birlikte ekonomik ve sosyal olarak çok olumlu bir duruma erişeceğine delalet eder.

Bu haberler ile birlikte sevinç içerisine gireceği yönünde de değerlendirmeye alınır.

Rüyada Gelinlikler İçerisinde Sevdiğinin Görülmesi

Böyle bir rüya gören kişi hayatında yakın bir zamanda çok olumlu haberlerin geleceğine, özel ve iş hayatında hayalinden dahi fazla bir mutluluğa ve kariyere ulaşacağı yönünde değerlendirilir.Bundan dolayı yaradan Allah’a çok şükür edeceğine delalet eder.

Rüyada İnsanın Rüyasında Sevdiği Bir Kişiyi Beklemesi

Rüyasında böyle bir şey ile karşı karşıya kalmak çoktandır beklediği hayırlı bir haberin yakında geleceği yönünde değerlendirmeye alınır.

İş hayatında özellikle çok büyük bir başarı elde edeceğine ve bu başarı ile birlikte çok büyük bir kariyer elde edeceği yönünde değerlendirmeler yapılır.

  Rüyada Sözlenmek Ne Demek, Neye İşarettir?
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Sevdiğini Görmek Nedir? İslami Tabiri

  1. Rüyamda babaannemin evindeydim çok kalabalıktı bir anda karşımda sevdiğim kişiyi gördüm ona bakmadan edemiyordum o da bana bakıyordu sonra bir anda yanıma geldi beni bileğimde tuttu kendine çekip sarıldı çok gerçekciydi bende ona sarılmıştım ( bu arada sevdiğim kişi uzakta )

  2. Rüyamda beğendiğim bir kızı kurt kız şeklinde gördüm. Ben yatağımda oturmuş oda dizlerimin dibinde hemen yatağın yan tarafında idi.
    Ve yanağını okşuyodum. Çok usuldu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.