Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Görmek Nedir? İslami Tabiri

Rüyada Sevdiğini Görmek ,İnsanın gece yattıktan sonra rüyasında sevdiği bir insanı görmesi çok olumlu bir haberin müjde olarak kişiye geleceği olarak yorumlanır. Bunun yanında darlıktan ve sıkıntılı bir durumdan tez zamanda kurtularak feraha ereceği olarak yorumlanır. Özellikle iş hayatında yakın bir zamanda meydana gelecek hayırlı bir işin meydana geleceği olarak yorumlanır.

İnsanın böyle bir rüya görmesi durumunda yakın çevresinde sadece en çok sevdiği insan ile paylaşması önerilir. Sevdiği bir insan tarafından yakın bir zamanda çok olumlu haberler görüleceği anlamına da gelir.

Bu rüyayı gören kişi bekar olabilir ya da sevdiğinden uzakta olabilir. Bu sebeple bu kişi uzun süredir beraber güzel anılar geçirdiği ve birlikte zorluklara göğüs gerdikleri kişi ile yakın zamanda evleneceğine delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile alakalı hayırlı bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiği kişiyi görmek mutlulukla karşılanacak, kişinin içindeki sıkıntıyı atmasına neden olacak hayırlı haberler alınacağına delalet eder.

Sevdiği kişiyi rüyasında görenlerin özel hayatlarında olumlu yönde gelişmeler olur.

Ayrıca ikili diyaloglar ile var olan sorunlar çözülür. Rüyayı gören kişi bayan ise en iyi aşkı tatmak ve yaşamın tüm güzelliklerini bir ilişki içerisinde yaşamaya işaret eder.

İstenilen, senelerdir hasretle beklenen yaşama kavuşmak kadar, çocuk sahibi olarak anne ve babasını mutlu etmek ve hayatında yepyeni bir döneme başlamak demektir.

Sevdiği kişiyi rüyasında gören kişi erkek ise kara sevdaya tutulacaklarına ve bekar ise ilk görüşte aşık olacaklarına aklından hiç çıkaramayacakları birisi ile tanışacaklarına işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Ağlarken Görmek

Çoktandır planladığı iş hayatında çok olumlu haberlerin meydana geleceğini, gelecek haber ile birlikte ekonomik ve sosyal olarak çok olumlu bir duruma erişeceğine delalet eder. Bu haberler ile birlikte sevinç içerisine gireceği yönünde de değerlendirmeye alınır.

Rüyada Sevdiği Kişinin Ağlamasını Görmek

Rüyasında sevdiği kişinin ağladığını görmesi sevdiği kişiye kavuşacağı, sevdiği kişi ile aralarındaki mesafenin ortadan kalkacağına ve hasretin sona ereceğine sonunda kavuşacaklarına işaret eder.

Rüyada Gelinlik İçinde Sevdiğini Görmek

Rüyada Gelinlik İçinde Sevdiğini Görmek, Böyle bir rüya gören kişi hayatında yakın bir zamanda çok olumlu haberlerin geleceğine, özel ve iş hayatında hayalinden dahi fazla bir mutluluğa ve kariyere ulaşacağı yönünde değerlendirilir. Bundan dolayı yaradan Allah’a çok şükür edeceğine delalet eder.

Rüyada Sevdiği Bir Kişiyi Beklemek

Rüyada Sevdiği Bir Kişiyi Beklemek, Rüyasında böyle bir şey ile karşı karşıya kalmak çoktandır beklediği hayırlı bir haberin yakında geleceği yönünde değerlendirmeye alınır. İş hayatında özellikle çok büyük bir başarı elde edeceğine ve bu başarı ile birlikte çok büyük bir kariyer elde edeceği yönünde değerlendirmeler yapılır.

Rüyada Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyada öpülen kişi kim ise hayırlı bir haber vereceğine ve bu haberin alınmasıyla tüm sıkıntı ve hüzünlerinden kurtulacağına işaret eder.

Bunun yanında rüyayı gören kişi, rüyada öptüğü kişi ile hiç beklemediği yerde ve hiç beklemediği bir anda karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öptüğünü Görmek

Rüya sahibi ile sevdiği şahıs ayrılarsa yakın vakit içerisinde kavuşacaklardır. Sorunları çözüleceği gibi yeniden mesut günlerine döneceklerdir. Sevdiğini öpmesi şayet sevdiğinden hoş bir haber alacağını gösterir. Rüya sahibi sevdiğinden ayrıysa ansızın şekilde sevdiğiyle karşılaşacaktır.

Rüyada Sevdiğini Kaybettiğini Görmek

Rüya sahibi fazlası vakit lüzumsuz yere sevdiği şahıs ile münakaşa yapmakta ve bundan dahi pişmanlık duymaktadır. Rüya uyaran kalitede olup sevdiği insana itimat duymasını işaret eder. Kısa bir vakit içerisinde problemini çözecekler ve mesut olacaklar. Rüya sahibi çok kuşkucu biri olduğu için sevgilisi onu terk edebilir. Sevdiğine güvenmeyi öğrenmeli ve sevdiğini her daim dinlemelidir. Rüya sahibi sevdiğini ekstrem kıskansa dahi fazlası kıskançlığı gereksizdir.

Rüyada Salavat Getirmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

16 Yorum

 1. Aynı rüyayı 3. Defa gördüm 2sinde hep mutluydum şimdi ayrıyız tekrar barışırız umarım

 2. Esasin da böy le eski den tani dim konuş du ğum bir bayan buge çe rüyam da yatana gir dim söyle dim eski den sev diyin var mi di..hatir latim o an da.memeni göster di öp tum .ŞIM DI YORUM ÜNÜ ISTI YORUM

 3. Benim isteyen bir erkek var ailem beni vermedi o kişiyi rüyamda gördüm ve öptüm

 4. Rüyamda bize bir sürü misafir geldi sevdiğim kız temizlik için gelmişti sonra odaya geçtik dedimki seni seviyorum senin için geldim sonra elini öptüm oda güldü sonra yananı öptüm sonra kalkıp gitti temizlik yaptı yoruldu uzandı yanına gidip dudandan öptüm birkaç kez öptüm o yine güldü sonra uyandım

  Ne demek lütfen yorumlarınızı bekliyorum

 5. Benim sevgilim askerde ve rüyama gelmişti tabi ben onu çok özlediğim için doyasıya öpüyordum ??

 6. rüyamda 4 senedir ciddi görüştüğüm kız arkadaşımı dudağından öpüyorum ve sonra iltahap çıkararak tükürüyorum aynı gün içinde kız arkadaşımı penceredeyken uzaktan izliyorum bir arkadaşı pencereden dışarı çıkıyor annesini görünce saklanıyorum kız arkadaşım pencere kenarına gelince izlerken şiddetli bir ayaz çıktı ellerimi çatlatacak şekilde bu ne anlama geliyor acaba bilginiz varmı

 7. Rüyamda beğendiğim bir kızı kurt kız şeklinde gördüm. Ben yatağımda oturmuş oda dizlerimin dibinde hemen yatağın yan tarafında idi.
  Ve yanağını okşuyodum. Çok usuldu..

 8. Rüyada hoşlandığım erkeğin önce yanaklarından sonrada dudağından öptüm ve yanından ayrılıp metroya bindim

 9. çok hayırlıdır, her şeyde bereket olacağına ve rüya sahibini evlat sahibi olacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına işaret eder.

 10. Ben canımdan cok sevdiyim kişiye başka bir bayanla evlenmiş gördüm ve ben cok agladım bunun so ocu nedir

 11. Ben rüyada hoslandigim çocuğu tam ezan okunurken elimi omuzuna atıp onu yanaktan opuyordum

 12. Rüyamda babaannemin evindeydim çok kalabalıktı bir anda karşımda sevdiğim kişiyi gördüm ona bakmadan edemiyordum o da bana bakıyordu sonra bir anda yanıma geldi beni bileğimde tuttu kendine çekip sarıldı çok gerçekciydi bende ona sarılmıştım ( bu arada sevdiğim kişi uzakta )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu