Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek Ne Demek ( Diyanet)

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla görmek kısa zaman içinde kötü anıları hatırlamaya ve huzursuzluklar yaşamaya işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı olumsuz ve sıkıntı veren olaylar rüya sahibini tekrardan bulup sıkıntıya sokabilir. Bu durumdaki kişi yaşayacağı travma ile hayattan soğuyacak kadar sıkıntıya girebilir. Hiç hayırlı bir rüya olmamak ile birlikte adeta kötülükleri üzerine çeken bir rüya şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Evlenirken Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken gören kişinin bu dünyada da ahirette de mutluluk ve huzuru az olacak demektir. Özellikle çok kötü bir rüya olarak yorumlanır.

Rüya sahibini oldukça zor ve sıkıntılı bir dönemin beklediğinin habercisi olabilir. Her türlü şartta hayat mücadelesini sürdürmüş ve asla pes etmemiş olan rüya sahibi öyle kötü şeyler yaşayacaktır ki artık pes etme noktasına gelecektir.

Yaşayacağı olaylar ile birlikte büyük yaralar alacak olan kişi çıkış yolunu bulmakta zorluk çekecek hatta çıkış yolunu bulamayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla El ele Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla el ele gören bir kimseyi karma karışık olaylar beklemektedir.  Rüya sahibi etrafı ile ilgili kimi şüphelerin içine düşecek ve bu şüpheleri gidermen için bayağı uğraş verecektir.

Nihayetinde yaptığı analizlerle etrafındaki bazı bireylerin tanıdığından daha farklı kişilikler olduğunu öğrenecektir. Bu rüyanın, sahibi için adeta bir hayat dersi niteliğinde olacağı rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Nişanlı Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek, rüya sahibinin geçirmekte olduğu zorlu sürecin sonuna gelindiğini ve yaşadığı bu olayların son bulacağına dalalet eder.

  Rüyada Sigara İçmek Almak ve İkram Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı sıkıntıların kendisini bunaltmasının ardından güzel günlerin kendisini beklediğini bilmelidir. Yeni umutların hayatında yeşereceğini ve bu umutlara dört elle sarılması gerektiği şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğin Başkası İle Konuşurken Görmek

Rüya sırasında sevdiğini başkası ile görmek olumsuz şekilde yorumlanırken sevdiğini başkası ile görmek durumu iyi bir şekilde yorumlanır.

Bu rüya güzel değişimlere ve mutluluk verici olaylara dalalet eder. Eğer önceden verilmiş bir söz varsa bu sözün kısa zaman içinde yerine getirileceğine rivayet edilir.

18 yorum

18 thoughts on “Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek Ne Demek ( Diyanet)

  1. Merhaba sevgilimle gerçekten başka kadinle yakalamıştım dün rüyanda aynı o kadinle ikilisini gördüm tabiri ne cevablersrniz sevinirdim

    1. Ya ben bilemem tabi ki rüya yorumlamada bilgililer yorumlamalı ama bence bilinç altında kalmış ve onu öyle görmüşsündür diye düşünüyorum.Ve üzülme, aldattıysa o seni kaybetmiştir kendini üzmenin anlamı yok allah yardımcın olsun…

  2. Sevdiğim kızla 4 gündür konuşmuyoruz, normalde sosyal medya üzerinden konuşuyoruz, bu sabahta rüyamda sevdiğim kızın başka erkeklerle sosyal medyada konuştuğu gördüm..! Size zahmet bu rüyayı yorulmayabilirmisiniz..?

  3. Ruyamda sevgilim baska dul bi kizla iliski yaşıyordu benden kaciordu ama ben bina izin vermedim hep pesinden kostum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.