Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek Ne Demek ( Diyanet)

Rüyada sevdiğini başkasıyla görmek, kısa zaman içinde kötü anıları hatırlamaya ve huzursuzluklar yaşamaya işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı olumsuz ve sıkıntı veren olaylar rüya sahibini tekrardan bulup sıkıntıya sokabilir. Bu durumdaki kişi yaşayacağı travma ile hayattan soğuyacak kadar sıkıntıya girebilir. Hiç hayırlı bir rüya olmamak ile birlikte adeta kötülükleri üzerine çeken bir rüya şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada sevdiğim kişiyi başkasıyla görmek, yakın zamanda yaşanmış olan kötü anıların hatırlanmasına, gelecekte yaşanabilecek olan huzursuzluklara işaret etmektedir. Kişinin önceden yaşadığı tatsız, kötü anıları tekrar rüya sahibini bulup üzebilir. Kişi hayatından soğumaya kadar gidip travma aşamasına gelebilir. Mübarek bir rüya değildir. Daha da kötüsü kötülükleri davet eden hayırsız bir duadır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Evlenirken Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken gören kişinin bu dünyada da ahirette de mutluluk ve huzuru az olacak demektir. Özellikle çok kötü bir rüya olarak yorumlanır.

Rüya sahibini oldukça zor ve sıkıntılı bir dönemin beklediğinin habercisi olabilir. Her türlü şartta hayat mücadelesini sürdürmüş ve asla pes etmemiş olan rüya sahibi öyle kötü şeyler yaşayacaktır ki artık pes etme noktasına gelecektir.

Yaşayacağı olaylar ile birlikte büyük yaralar alacak olan kişi çıkış yolunu bulmakta zorluk çekecek hatta çıkış yolunu bulamayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevdiğimin Başkası ile Evlenmesi İhya

Rüyada sevdiğin insanın başkası ile evlendiğini görmek kişinin her iki dünyada da mutlu ve huzurlu olamayacağına işarettir. Oldukça kötü bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyayı gören kişiyi oldukça zor, sıkıcı günler beklemektedir denilir. Kişi yaşadığı tüm bu umutsuzluklara karşı savaşını devam ettirip azmini hiçbir zaman yarıda bırakmamasına rağmen öyle olaylar yaşayacaktır ki, artık pes ettirecek noktaya gelecektir.

Yaşadığı bu talihsiz olaylar sayesinde derin yaralar alan rüya sahibi, kendisine bir kaçış noktası arar iken olaylar içinde kaybolacaktır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla El ele Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla el ele gören bir kimseyi karma karışık olaylar beklemektedir.  Rüya sahibi etrafı ile ilgili kimi şüphelerin içine düşecek ve bu şüpheleri gidermen için bayağı uğraş verecektir.

Nihayetinde yaptığı analizlerle etrafındaki bazı bireylerin tanıdığından daha farklı kişilikler olduğunu öğrenecektir. Bu rüyanın, sahibi için adeta bir hayat dersi niteliğinde olacağı rivayet edilir.

Rüyada sevdiğin kişiyi bir başkası ile el ele gören kimseyi karışık durumlar ve düşünceli haller beklemektedir.

Kişi çevresindeki olaylar ve insanlar ile ilgili çeşitli şüphelere düşecektir. Ve bu şüpheleri çözüme kavuşturmak için çak çaba harcayacaktır.

Bu çabalarının sonucunda şüphelerinde haklı olduğunu ve çevresindeki insanların ikiyüzlü olduklarını öğrenir. Rüyayı gören kişi i.in ders niteliğindir.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Nişanlı Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek, rüya sahibinin geçirmekte olduğu zorlu sürecin sonuna gelindiğini ve yaşadığı bu olayların son bulacağına dalalet eder.

Rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı sıkıntıların kendisini bunaltmasının ardından güzel günlerin kendisini beklediğini bilmelidir. Yeni umutların hayatında yeşereceğini ve bu umutlara dört elle sarılması gerektiği şeklinde rivayet edilir.

Rüyada sevdiği kişiyi başkası ile nişanlı görmek, kişinin yaşadığı zorlukları geride kalacağı ve feraha ereceğine dalalettir.

Rüyayı gören kişinin son zamanlarda çok zor günler geçirdiği ve bunaldığı zaten açıktır. Yeni umutları gören kişi bu umutlara sıkı sıkı sarılarak peşinden gidecektir. Azmi ve mutlu olma isteği kişiyi mutluluğa taşıyacaktır.

Rüyada Sevdiğin Başkası İle Konuşurken Görmek

Rüya sırasında sevdiğini başkası ile görmek olumsuz şekilde yorumlanırken sevdiğini başkası ile görmek durumu iyi bir şekilde yorumlanır.

Bu rüya güzel değişimlere ve mutluluk verici olaylara dalalet eder. Eğer önceden verilmiş bir söz varsa bu sözün kısa zaman içinde yerine getirileceğine rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasını Sevdiğini Görmek

Rüyada sevdiğin kişinin başkasını sevdiğini görmek, sabırlı bir insan olunmasına ve korkuların yenilmesine, düzenbaz ve hilekâr kimselerin kurduğu tuzaklara düşmeye, her daim kan bağı Nazım bulunduğu kardeşinizin arkasında olmaya ve bulunan sorunları çözmeye işaret etmektedir. Rüyada sevdiğin kişinin başkasını sevdiğini görmek halihazırda bulunan sıkıntıların üstesinden gelinmesine ve yeniden birlikte olmaya, saygı duymaya, eskiden yaşanmış olan olayları unutup önüne bakmaya ve mutlu bir birliktelik geçirmeye delalet eder.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek Diyanet

Rüyada sevdiğini başkasıyla gören kişi, kadın ise sevdiği kişinin etrafında dört dönerek onu kendi yanına çekmeye çalıştığına, bu nedenle elinden gelir her şeyi yapmaya hazır, oldukça heves dolu bir kadının varlığına yorulur. Rüyayı gören kişi erkekse birlikte olduğu kişiye güvenmesi gerektiğini, onun başka erkeklere bakmadığını ve onlara karşı bir şey hissetmediğini, kendisine oldukça sadık biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Mutlu Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla mutlu görmek, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağını, kendi benliğine ön planda tutmaya ve edilen duaların kabul olmasına, eşler arasındaki soğukluğun tamamen düzeleceğine ve haneye girecek olan bir kişiye oldukça dikkat edilmesi gerektiğine dikkat edilmemesi durumunda ise büyük bir üzüntü duyulacak bir durumla karşılaşacağına işaret eder. Aynı zamanda bahtının m şansının oldukça açık olacağına be her anlamda mutlu bir hayat süreceğine, muhtaç olan birisine oldukça büyük bir yardımda bulunacağını, kötü haberler alınacağına ve çevresindeki kişilerle yaşanacak olan fikir ayrılıkları yüzünden o kişilerle görüşmeme kararı alınacağına, kişinin eşiyle arasında var olan problemleri yavaş yavaş düzelteceğini delalet eder. Rüyada sevdiğini başkasıyla mutlu görmek yaşanmış olan kötü olayların etkisinden kurtulmak, oldukça güzel ve yerinde işler yapmaya ve kısmetin açık olacağı, bulunan sağlık sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağı, yaşanan zorlukları Allah’ın yardımıyla aşabileceği, bulunan sağlık sorunlarından oldukça kısa bir zaman içerisinde kurtulabileceği ve maddi açıdan bol bereketli bir dönem geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Gülerken Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla gülerken gören kişi, sağlıklı ve neşeli bir dönem geçireceğini, mesleki hayatında işlerinin bol ulaşacağına, şansının mı kısmetinin oldukça açılacağını, ağız tadının ve neşesinin hakim olacağını ve bu sayede keyfinin oldukça yerinde olacağını, uzun süreden beri yaşanan sıkıntıların üzerinden atılacağını, farklı insanlarla tanış olacağını, insanları aldatarak menfaat sahibi olacağını, sorunların kısa zaman içerisinde biteceğini, uzun uğraşlar sonucunda çok daha rahat bir nefes alınacağını, anne ve baba tarafından duaların alınması sebebiyle mesleki açıdan işlerin açılacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüyada sevdiğini başkası ile gülerken görmek kısa bir zaman içerisinde mal ve mülk sahibi olunacağı, parasını değerini bilerek buna göre hareket edeceği, oldukça rahata ereceği şeklinde de yorumlanmaktadır

Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla ilişkiye girerken gören kişi, hatalı bir yola gireceğine, yasaklı ve günahlı işlere adım atacağını, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında değer göreceğini, maddi açıdan bol kazanç sağlanacağını, mesleki hayatımda iyi bir iş sahibi olup rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, kısa bir süre içerisinde oldukça çok bir yol alınacağını, rakiplerine her alanda büyük farklar atacağını, şans ve kısmetin Rüya sahibi tarafında olacağını işaret etmektedir. Rüyada sevdiğini başkasıyla ilişkiye girerken görmek yaşanan kırgınlıkların çok kısa bir zaman içerisinde tatlıya bağlanacak ona delalet eder.

 

 

Rüyada Havuz Görmek

42 Yorum

  1. Rüyada 3 yıldır birlikte olduğum sevgilimi başkasıyla nişanlandığına şahit oluyorum

  2. hoşlandığım adamı arkadaşımla nişanlı gördüm onunla konuşmaya çalıştım ama dinlemiyordu

  3. Karşılıksız sevdiğim erkeğin en yakın,hatda kardeş gibi gördüğüm kizla evlendiğini gördüm ve elimden birşey gelmiyordu ağlayarak o çoçuğun sevdiğim erkek olduğunu anneme anlatıyordum ve en tuhafı düğün bizim evimizde oluyordu.
    Uyanır uyanmaz ruya yorumlarına baktim ve tam olarak aynı şeyi bulamadım diğerlerine baktım ve çok kötü şeyler okudum.bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen?

  4. Ruyamda sevgilim baska dul bi kizla iliski yaşıyordu benden kaciordu ama ben bina izin vermedim hep pesinden kostum

  5. Yuxumda gordum evvel nisanli oldugum oğlanın yoldaşini gorurem ona baxiram sadece hem nifretle hemde hesretle amma o meni yanıyordu adı hayatta ikimizde evliyik amma ne demektir bu

  6. Ruyamda sevdiyim eekeyi baska biriyle evlenmis hanimi hamileydi benim kucagimda olan kardesi yatiyordu bende onun sacini oksuyordum

  7. ruyamda sevdigim bana gelip dayim bana kiz buldu ben baskasiyla evleniyorum diyor jizi goruyorum bi kolu yok cok aciyorum sonra ikitane kus biri sevdigimin biri o evlenecegi kisinin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu