Rüya TabirleriY Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Yufka Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada Yufka görmek geniş gönüllü olacağınıza ve rızkının da aynı şekilde geniş olduğuna işaret eder. Rüyada görülen yufka nimettir. Rüya sahibinin helal kazancı olan ve boğazından tek haram lokma geçmeyen kişi olarak ifade edilir.

Rüyada yufka gören kimse için, rüyayı gören kişinin uzun ve sağlıkla geçecek bir ömrü olduğuna yorumlanır. Bu kişi geniş ve yüce gönüllü ve çevresinde de çok sayılan bir kişidir. Rüya sahibinin küçük hesaplar yapmayan, çıkarlarını geri plana atan, hoş görülü, anlayışlı ve sevecen kişiliği ile herkesi koruduğu ve kolladığı bir kişi olarak tabir edilir. Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur’ki; İyi niyetli ve güzel kişiliğin olan rüya sahibinin istediği her şey her daim gönlünce olur.

Rüyada Yufka Açmak Diyanet Yorumu

Rüyada yufka açmak Diyanete göre; meşakkatli bir yükün altından başarıyla ayrılıp sonradan da mükâfatını alacağınıza ve bir güzel keyfini süreceğinize yorumlanır.

Rüyada Yufka Pişirmek

Rüyada yufka pişirmek, rüya sahibinin çektiği tüm çilelerden ve zahmetlerden kurtulmasına, kalan ömrünün konfor içinde geçeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Yufka Almak

Rüyada yufka almak, sizin olan bir kişinin sizden aldığı cüretle aleyhinizde bir girişimde bulunacağina ve sizin iyi niyetinizi kötüye kullanacağına yorumlanır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada yufka aldığını görmek, çektiğiniz sıkıntılardan kurtulmaya, rahat ve huzurlu bir hayata yorumlanır.

Rüyada Yufka Islatmak

Rüyada yufka ıslatmak endişe duyulacak konularda rahata çıkacağınıza, uzun zamandan beri yapılmak istenen işin gerçekleşmesine, çok istenen bir hayalin yakın bir zamanda olacağına delalettir.

Rüyada Yufka Böreği Görmek

Rüyada yufka böreği görmek o kişi için yeni bir ekmek kapısı açılacak demektir. Rüya sahibi önüne çıkan fırsatları iyi ve doğru şekilde kullanabilirse iyi bir kâr elde edeceğine ve yoğurdun kaymağını yiyen taraf olacak demektir.

Rüyada Yufka Ekmeği Görmek

Rüya sahibinin azla yetinmesini bilen ve yükseklerde gözü olmayan biri olduğu şeklinde yorumlanır. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur’ki; Kendi yağında kavrulan, kimseye muhtaç olmayan bir kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kuru Yufka Görmek

Rüyada kuru yufka görmek sevdiği kişilere kavuşmaya, yaptığı projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine ve maddi ve manevi olarak uğranan zararın kısa bir süre sonra ortadan kaldırılacağına, yükseleceğine, isteklere ve arzularına kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Çiğ Yufka Görmek

Rüyada çiğ yufka görmek dertlerinizin ve sıkıntılarınızın ortadan kalkacağına, iş hayatınızı baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona erdireceğinize yorumlanır. Rüya sahibinin bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşamasına ve başarıya giden yollarını açılacağına yorumlanır.

Rüyada Yufka Açtığını Görmek

Yeni bir işle ilgili sorunlar çıkacağına, ama bu sorunun kısa süreceğine ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine ve hanesindeki ekmeğin ve paranın bolluk içinde artmasına, sık sık şehir dışına çıkıp yeni insanlarla tanışacağınıza işarettir. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur’ki; Rüya sahibinin karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkarmaya ve kalabalıktan uzak kalmaya işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu