K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kan görmek zenginlik içerisinde iken birden yokluğa, yokluk içerisinden de birden zengin olacağına işaret eder. Genç bir kızın rüyasında kan görmesi hayırlı bir evlilik hayatının olacağına, hamile bir kadının kan görmesi ise bebeğini düşürerek hamileliğinin son bulacağına işaret eder. Vücudunun her hangi bir yerinden iltihaplı şekilde kan akması ise huzur dolu bir hayata işaret etmektedir. Rüyada kan temizlemek Diyanet ve ihya yorumu ise, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki: Rüyada kan tükürmek, haram mala veya rüya sahibinin işlediği günaha delalet eder. Rüyada her tarafının kan olduğunu görmesi ise mal sahibi olacağına işaret eder. Eğer rüyada kendi gömleğinde bilmediği bir yerden gelmiş bir kan olduğunu görürse rüyayı gören kişiye hak sahibi olmayan bir kişi tarafından yalan bir söz söylenir.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada vajina’dan kan geldiğini görmek, memur ise rüşvet alıp rüşvet vereceğine, halktan birinin aynı rüyayı görmesi ise maddi zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Kan Kusmak Diyanet ve İhya Yorumu

Rüyada kan kusmak, genel olarak vicdan azabı çekmeye yorumlanır. Her hangi bir sebepten kan kustuğunu gören kişi aslında içindeki acıları ve üzüntüleri gün yüzüne çıkarmıştır. Bu nedenle geçmiş zamanda yapılan bir kötülüğün bertaraf edilmesi gerektiği düşünülmektedir. Kimi tabircilere göre ise, kan kusmak kötü bir hastalıktan kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada Kan Aldırmak

Rüyada kan aldırmak, bazı kişilerin rüyayı gören kişi hakkınız kötü sözler söylediğine yorumlanırken, siyaha yakın renkte kan görmek manevi olarak güçlü olmaya ve zorluklar karşısında ayakta kalacağına işaret eder.

Ünlü rüya yorumcusu, Mehmet Emin Kırgil’in yorumu ise, rüyada sağ koldan kan alınması kaybedilen eşyanın bulunarak çok mutlu olunacağına, sol taraftan kan alınması ise, vefat edecek aile bireyinin veya akrabanın olacağına işaret eder. Rüyada kan aldırmak isteyip ama bir türlü kan çıkmıyorsa işlerin bozulup maddi kayıplar yaşayarak zor günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek, içinde bulunan kötü durumdan çevrenizdeki kişilerin ve yakın akrabaların yardımıyla kurtularak refaha ereceğinize ve bu kötü durumdan kurtulduktan sonra güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Eğer kişi rüyada kanı başkasına veriyor ise kötü durumdan iyi bir duruma geçeceğine ya da maddi durumların birden düzelerek zengin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek, helal olmayan yolla kazanılan para ile geçinmeye ve onu çoluk çocuğuna yedirmek ile yorumlanırken bazı rüya yorumcuları ise yapılan yardımın yerine gitmemesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan Bağışı Yapmak

Rüyada kan bağışı yapmak, yolunda giden işlerin bozulacağına, huzursuzluk yaşayacağına ve rüya sahibinin hayatındaki bazı sorunlardan dolayı durumunun daha kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada Elinde Kan Görmek

Rüyada elinde kan görmek, rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kısa sürede kurtularak refaha ereceğine ve iş hayatında başarılı işlere imza atarak ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Kan Almak

Rüyada kan almak, rüya sahibi bir memlekete amir olur ve ya rüya sahibine bir şey emanet edileceğine işarettir.

Rüyada Yerde Kan Görmek

Rüyada yerde kan görmek, rüya sahibinin birden maddi durumun bozulacağına ve yokluk çekeceğine delalet eder.

Rüyada Bıçak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu