Rüyada Kuş Görmek ve Kuş ile Konuşmak

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek genel olarak hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok güzel işler yapacağına ve bu işler sayesinde iyi kazançlar elde edeceğine yorulur.

Bunun yanı sıra rüya sahibinin hayatı aydınlık olacağına ve ferah bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Kuşla Konuşmak

Rüyada kuş ile konuştuğunuzu gördüyseniz , olgun birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde sıkıntılardan kurtulup mutlu olacağına ve huzur bulup güzel bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Kuşun Ötmesi Görmek Ne Demek?

Rüyada bir kuşun öttüğünü görmek , genellikle hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişi , bir belaya bulaşacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Renk Kuş Görmek

Rüyada beyaz renkte bir kuş gördüyseniz , rüya sahibinin çok güzel günler geçireceğine , karşınıza iyi ve hayırlı birisi çıkıp onunla anlaşıp evlilik yoluna doğru adım atacağına alamet eder.

Rüyada Kuşun Öldüğünü Görmek Nedir?

Rüyada kuşun öldüğünü görmek genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişi sıkıntıya düşüp , üzüntü yaşayacağına yorulur.

Rüyada Büyük Kuş Görmek Ne Demek?

Rüyada büyük kuş gördüyseniz , istemiş olduğunuz şeyler için sabır gösterdiğinize ve bu sayede en kısa zaman içerisinde istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Göçmen Kuş Görmek Nedir?

Rüyada göçmen kuş gördüyseniz , hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza delalet eder.

  Rüyada Kek Görmek Yapmak ve Yemek Ne Anlama Gelir?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Kuş Görmek ve Kuş ile Konuşmak

  1. Ruyamda cok sevdigim ama bazi nedenlerden dolayi konusmadigim kisinin yillarca baktigi kusun annesi tarafindan serbest biraktigi ve o kuşun benim yanima geldigini ve onunla konuştugumu gormek

  2. Rüyamda ben aglıyorum ve bir serce kusunun ısırarak elime kondugunu görüyorum canımın yandıgını hissettim..serce kusu aglıyor ve bana sen aglama öyle bi insan degilsin sen cok iyisin diyor. ve etrafımda bir cok hayvan beliriyor.ben gülmeye baslayarak nesem yerine geliyor.diğer hayvanlarında benımle hep bir agızdan bişeyler soylediğini duyuyorum ama anlamıyorum ve daha sonrasında uyanıyorum. cok garipti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.