Rüyada Kafeste Kuş Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada Kafeste Kuş Görmek tabirine hem kafes hem kuş hem de rüyada görülen nesnelerin tamamı olarak ayrı ayrı bakılması gerekmektedir. Rüyada kafes görmek her şeyden önce sıkıntı, üzüntü ve bizi kedere sürükleyecek olaylar yaşanacağına ve kendimizi çıkmaza girmiş gibi hissedeceğimiz anlamına gelir. Başka bir rivayete göre ise rüya sahibinin kendini kapana kısılmış gibi hissedeceği olaylarla karşılaşacağı ve bundan kurtulabilmek için büyük mücadele edeceği ve kendi çabası ile refaha ereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kafeste Kurtulmaya Çabalayan Bir kuş Görmek

Rüyada kafes içerisinde çırpınan ve kurtulmaya çabalayan bir kuş görmek rüya sahibinin çekmiş olduğu sıkıntıların sonucunu çok kısa bir süre içerisinde alacağı ve her şeyini kaybetmiş gibi hissettikten sonra ulaşacağı yüksek mertebeyi işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise çırpınan ve kurtulmaya çalışan kuş görmek keder, gam, kısmetsizlik ve uğursuzluk olarak tabir olur.

Rüyayı gören kişinin uzun bir süreden beri sıkıntı ve buhran içinde olduğu ve bundan sonraki dönemde ise ayağa kalkıp hayatını düzene koymak için çabalayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kuşlarla Dolu Kafes Görmek

Rüyada kafeste birden çok kuşun olduğunu ve kanat çırpıp kurtulmaya çabaladığını görmek ise tam tersi kısmet olarak yorumlanmakta, rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde büyük bir kısmete kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Mal ve kazanç anlamında şansımızın açılacağı, bereket ve bolluğa kavuşulacağı ve kısa bir zaman içerisinde yüzünün güleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kafes Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. İyi günler rüyamda evimin içi rengarenk papağanlar la doluydu fakat sadece bir tane beyaz muhabbet kuşu kafesteydi ve kafesin içinde hareket Edip duruyordu . Bu beyaz muhabbet kuşu gercektede evimde besledigim bir kuş . Rica etsem bu rüyayı yorumlar mısınız . Belki lazımdır 19 yaşındayım . Şimdiden teşekkürler .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu