Rüyada maske görmek neye işarettir? Ne demek

Rüyada maske görmek , çevrenizde 2 yüzlü insanların olduğuna , arkanızdan dedikodu yaptıklarına , sizi sevmedikleri halde severmiş gibi davranıp kuyunuzu kazmak isteyeceklerine ve arkadan düşmanlık yapan kişilere delalet eder.

Yani rüyada görülen bu maske pek hayra yorumlanmaz. Kişi için genellikle uyarıcı bir rüyadır. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz gerçek yaşamdaki dostlarınıza çok dikkat etmeniz de fayda vardır.

Bunun haricinde saklamış olduğunuz sırlarınızın yakın zaman içinde ortaya çıkacağına , ailenizin bu sırrı öğreneceğine ve büyük sıkıntı içerisine gireceğinize yorulur.

Rüyada maskeli birisini gördüyseniz , çevrenizdeki insanların iki yüzlü olduğuna ve bunu farkına varıp canınızın çok sıkkın olacağına delalet eder.

Rüyada birisinin maske çıkardığını gördüyseniz , yaşamış olduğunuz olaylardan dolayı bir kişinin gerçek iç yüzünü göreceğinize ve bunun için sıkıntı içerisine girip çok üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada yüzünde maske olan birisini görmek , gerçek yaşam da eğer evli değilseniz huzurlu bir evlilik yapacağınıza , çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada maskeli baloya gittiğinizi gördüyseniz , uzak bir yoldan sevinçli haber alacağınıza yorulur.

Rüyada yüzünde maske görmek , çalışmış olduğunuz işte çok yetenekli ve becerikli olduğunuza alamet eder.

Rüyada sevgilinizi maskeli olarak gördüyseniz , sevgiliniz tarafından aldatılacağınıza veya sevgilinizin bir şeyi gizli tutacağına işaret eder.

Rüyada evrak görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. rüyamda arkadaşım benim evimi boyuyormuş ben sonradan fark ediyorum aa sen burada mıydın diyorum onu gördüğüme seviniyorum gidip sarılıyorum yüzünde niye maske var diyorum o da boya yaparken yüzüme sıçramasın diye taktım diyor. bu rüya ne demek

  2. Şömine nin dibinde 2adat maske buldum.kaçarken ecnebiler beni kovaladı elimden almaya çalış ti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu