Rüyada evrak görmek nedir? Ne anlama gelir öğren!

Rüyada evrak görmek , genel olarak şansızlık , uğursuzluk , başarısızlık , üzüntü , büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya , vefasızlık görmeye ve bu yüzden üzülüp büyük sıkıntı içerisine gireceğinize delalet eder. Rüyada evrak dosyalarını gördüyseniz , devlet dairesinde bazı evrakları hazırlamak zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada evrakları imzaladığınızı gördüyseniz , işlerinizin hafifleyeceğine ve kolaylaşacağına yorulur. Rüyada evrakları imzaladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da makam olarak yüksek yerlere geleceğinize , iş hayatınızdaki başarılarınız sayesinde kazancınızı arttıracağınıza ve devlet dairelerinde bir işiniz varsa onu kolaylıkla halledeceğinize alamet eder.

Rüyada bir sürü evrakın kaybolduğunu gördüyseniz , bazı işlerin içerisinde çıkamayacağınıza ve zor durumda kalacağınıza işaret eder. Rüyada evrak doldurmak , hem arkadaşlarınız hem de dostlarınızla dopdolu zamanlar geçireceğinize yorulur.

Rüyada evrak kaybettiğinizi gördüyseniz , kendi kusurlarınızdan dolayı çok üzüleceğinize ve bu durumun farkına vararak kendinizi toparlayacağınıza alamet eder. Rüyada evrak hazırladığınızı gördüyseniz , yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı çevrenizde bulunan insanları kırıp onlara haksızlık edeceğinize , fakat kısa zaman içerisinde sevmiş olduklarınızın gönlünü alacağınıza delalet eder.

Rüyada evrak incelediğinizi gördüyseniz , kendinizi çaresiz , dalgın , huzursuz ve karamsar hissedeceğinize yorulur. Rüyada siyah evrak çantası gördüyseniz , evrak işleriyle ilgili devlet kapısında bir işinizin olduğuna ve bu iş konusunda olumlu sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Rüyada cezaevi görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu