Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatında keder ve sıkıntılar yaşayacağına yorulur.

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tuvalet görmek, eğer görülen tuvalet tertemiz ise mal biriktirilen bir depoya sahip olunacağına yorulmaktadır. Psikolojik olarak değerlendirildiğinde, rüyada tuvalet görme kişinin stresli olduğunu yansıtır.

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek

Rüyada kirli tuvalet görmek, rüya sahibinin hayallerine ulaşmak için mücadele vereceğine delalet eder. Bütün mal varlığını hayalinde olan bir işe harcayacağına ve sonunda zarara uğrayacağına yorulur. Rüyada kirli tuvalet görme, kişinin bir işe başlamadan önce daha fazla düşünmesi gerekeceğine, risklerin yüksek olacağına yorulur. İmam Nablusi Hz. diyor ki; rüyada pis tuvalet gören, orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının ondan hoşnut olmadığında delalet eder.

Rüyada Tuvalet Deliği Görmek

Rüyada tuvalet deliği görme, rüya sahibinin işlerinde başarı sağlayacağına, işlerini yoluna koyup, zorlukları mantıklı bir şekilde aşacağına delalet eder. Rüyada tuvalet görülmesi hayırlı olacak, heyecanlı geçecek bir ilişkiye başlanacağına da yorumlanır. İmam Nablusi Hz yorumuna göre; rüyada tuvalet deliği görmek, rüyayı görenin eşiyle iyi geçineceğine eşinin ona birçok konuda destek olacağına, işlerini göreceğine delalet eder.

Rüyada Alaturka Tuvalet Görmek

Rüyada alaturka tuvalet görme, rüya sahibinin hayırlı, sevdiği, saygılı ve neşeli bir eşe sahip olacağına yorulur. Rüyasında alaturka tuvalet görenin, hanesinde bereketin ve bolluğun eksik olmayacağı, maddi sıkıntıların ve zorlukların haneden uzaklaşacağı işaret edilir. Uzun süredir maddi sıkıntıları olanın, nefes alabileceği bir süreç içine gireceğine yorulur.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

ruyada pis tuvalet gormek

Rüyada pis tuvalet görme, rüya sahibinin huzur bulacağına mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin geleneklerine bağlı bir insan olduğuna, bu yüzden mutlu olacağına ve toplumda saygı göreceği yönünde yorumlanır. Rüyada tuvalet görme ve onun pis olduğunu görme olumsuz bir durum oluştururken, bunun tam tersi şekilde yorumlanması gerektiği işaret edilmiştir. Rüyada pis tuvalet gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağı yorumlanır. İmam Nablusi Hz. Tabirine göre; rüyasında pis tuvalet gören ve onun taşıp etraftaki şeyleri kirlettiğini gören kimsenin hayatında hayırlı bir iş meydana gelir.

Rüyada Boklu Tuvalet Görmek

Rüyada boklu tuvalet görmek, rüya sahibinin sıkıntılı dönem ardından eline para geçeceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin eline geçecek olan paranın veya malın büyük miktarda olacağına delalet eder. İmam Nablusi Hz diyor ki; rüyada tuvalette pislik, dışkı görmek hizmetçiye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek

Rüyada tuvalet kağıdı görme, rüya sahibinin elindekilerin değerini bilmesi gerekeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada tuvalet kağıdı görülmesi, yaşanılan olaylardan ders çıkarılacağına ve bir daha hata yapmamak için daha dikkatli olunacak bir noktaya gelineceğine yorulur. Bu rüya sorunlara çözüm bulan bir aile büyüğünden yardım alınacağına yorulur. Kişinin aile bağlarını güçlü tutması gereken bir süreç içine gireceğine delalet eder.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz tuvalet görme, rüya sahibinin eşiyle iyi geçineceğine yorulur. Evli olmayan ve rüyasında temiz tuvalet gören kişinin ise iyi anlaşabileceği bir eş bulacağına işaret edilir. İmam Nablusi Hz diyor ki; rüyasında temiz tuvalet gören iyi geçimli bir hanım ile karşılaşır. Eşi ver ise onunda iyi anlaşır.

Ayrıca rüyada cami görmek hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Rüyada Tuvaletin Tıkandığını Görmek

Rüyada tuvaletin tıkandığını görme, rüya sahibinin çevresinde köklü değişiklikler olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada tuvaletin tıkandığını gören kişinin yeni bir işe girebileceği, taşınabileceği, hayatında değişimlerin olacağı yorumlanmaktadır. Bu rüyayı görmek, neşe, sıhhat içinde geçen ve maddi sıkıntı çekilmeyen bir ömre delalet eder. İmam Nablusi (r.a) yorumuna göre, rüyayı gören kadınsa rüyada tuvaletin tıkandığını görmek kadının hamile olduğuna delalet eder.

Rüyada Tuvalette Küçük Abdest Bozduğunu Görme

Rüyada tuvalette küçük abdest bozduğunu görme, hapiste olanlar için özgürlüğü delalet eder. Bu rüyayı görenlerin tün sıkıntılardan kurtulacakları yorumlanır. Rüyada tuvalette küçük abdest bozduğunu gören rüya sahibinin her türlü üzüntüden, kederden uzaklaşacağı daha mutlu olacağı işaret edilmektedir.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Karıştırdığını Görme

Rüyada tuvaletin deliğini karıştırdığını görmek, rüya sahibinin bazı karasızlıklar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kararsızlıklar ardından birçok kez iş değiştireceği yorumlanmaktadır. Rüyasında tuvalet deliğini bir sopa ile karıştıran kişinin maddi olarak çok kazanç sağlayabileceği fırsatları değerlendiremeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın, kişinin zor duruma düşeceğine delalet ettiği belirtilir.

Rüyada Eski Tuvalet Görmek

Rüyada eski tuvalet görme, rüya sahibinin hayatta hoşlanmayacağı durumlarla karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Kendisine sürekli olarak zarar veren bir insan, bir arkadaş ile tanışabileceğine yorulur. Rüyada eski tuvalet gören kişinin sonunda ise bu iki yüzlü insanlardan kurtulacağı yorumlanmaktadır.

Rüyada Tuvalet Taşı Görmek

Rüyada tuvalet taşı görme, rüya sahibinin karşısına çıkacak şansları, fırsatları iyi bir şekilde değerlendirebileceğine yorulur. İşi olmayan ve rüyasında tuvalet taşı gören kişinin rüyası iyi bir iş yerinde işe başlanacağına yorulur. Rüyasında tuvalet taşı görenin gayretle çalışması halinde takdir görecek işler yapabileceğine işaret edilir.

Rüyada Umumi Tuvalet Görmek

ruyada umumi tuvalet gormek

Rüyada umumi tuvalet görme, rüya sahibinin hayatında sıkıntılar varsa bunları kolay şekilde atlatacağına yorulur. Rüyada umumi tuvalet görmenin, rüya sahibinin korkuları varsa bunları yavaş yavaş aşacağına işaret olduğu yorumlanmıştır. Rüyada umumi tuvalet görmenin, her türlü keder ve üzüntüden kurtulmaya işaret ettiği belirtilmektedir.

Rüyada Tuvaletin Taştığını Görmek

Rüyada tuvaletin taştığını görme, büyük olmayan sıkıntılar ardından üzüntülerin son bulacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüya, çalışan kişilerin, çok çalışıp yorulacaklarına ancak ardından başarı kazanacaklarına delalet eder. Rüyada tuvaletin taştığını görme, çalışan kişinin başarılı işleri ardından maddi kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüyada Tuvalette Kilitli Kaldığını Görmek

Rüyada tuvalette kilitli olduğunu görme, hayırsız bir rüya olarak görülmektedir. Kilitli kalma eylemenin vefat anlamı taşıdığı rivayet edilir. Aynı zamanda rüyada tuvalette kilitli kaldığını görme, kişinin kısa bir süre içinde kötü haberlerle karşılaşacağına, bu haberin ise ailesi varsa tüm aile bireylerini derinden etkileyeceğine yorulur.

Rüyada Tuvaletin Pis Koktuğunu Görmek

Rüyada tuvaletin pis koktuğunu görme, patavatsız bir insan ile karşılaşılacağına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin ilk aklına geleni söyleyen, herkesi kıran, çevresini anlamayan bir kişi ile tanışacağına yorulur. Rüya sahibinin temkinli olması gerektiği yorumlanır. Rüyada tuvaletin pis koktuğunu görme, rüya sahibinin tanışacağı ağzı bozuk kişi yüzünden sıkıntıya düşeceğine yorulur.

Rüyada Tuvalet Aradığını Görme

Rüyada tuvalet aradığını görme, rüya sahibinin talihsizlikler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyanın yorumlamasında, kişinin başına gelecek bir olay ardından çevreye karşı gülünç duruma düşebileceği işaret eder. Rüyada tuvalet aradığını görme, toplum içinde kötü anlamda dikkat çekmeye ve rezil olmaya yorulur.

Rüyada Tuvalette Yere Düştüğünü Görme

Rüyada tuvalette yere düştüğünü görme rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine delalet eder. Rüyada tuvalette yere düştüğünü görme, rüya sahibinin hata yapağına, günah işleyeceğine yorulur. Bu rüyanın günah işlemesine bağlı olarak toplum tarafından dışlanan bir kişiye işaret ettiği yorumlanmaktadır.

Rüyada Kanla Dolu Tuvalet Görme

Rüyada kanla dolu tuvalet görme, rüya sahibinin çok fazla israfta bulunduğuna delalet eder. Bu israflar nedeni ile sıkıntılara girebileceği yorumlanır. Rüyada tuvalet görme ve içinde kan olduğunu görme, israfa bağlı mal kaybına delalet eder.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu