Rüyada kafes görmek Ne Demek Hakkında Bilgi

Rüyada kafes görmek

Rüyada kafes görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin çok üzülüp sıkılacağına , bazı konularda çaresiz kalacağına , zor günler ve olaylar yaşayıp moralinin çok bozuk olacağına , uğursuzluk ve aynı zaman da şansızlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada boş bir kafes gördüyseniz , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , sorumluluk sahibi olacağınıza delalet eder. Eğer sorumluluğunuzu yerine getirmekten kaçarsanız o zaman zor günler sizi bekliyor demektir.

Rüyada kafesin içerisinde kuş görürseniz , uzun bir süre boyunca istemiş olduğunuz evliliği en kısa zaman içerisinde gerçekleştireceğinize alamet eder.

Rüyada kafeste kuş görmek , hem düşmanlarınıza hem de rakiplerinize yorulur. Bunlardan kurtulmak için büyük bir çaba sarf edeceğinize ve en sonunda başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada kuş dolu bir kafes gördüyseniz , gerçek yaşam da şansınızın açılacağına , hem bolluk hem de berekete kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada kafes içerisinde birden fazla kuş olduğunu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde büyük bir servete kavuşacağınıza , eğer evliyseniz birden fazla çocuğunuzun olacağına işaret eder.

Rüyada kafeste kuş olmadığını görmek , rüyayı gören kişinin aile bireylerinden birisinin vefat edeceğine ve bu duruma çok üzülüp göz yaşı dökeceğine alamet eder.

  Rüyada kelebek görmek İslami
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.