Rüyada Kafes Görmek

Rüyada kafes görmek Ne Demek Hakkında Bilgi

Rüyada kafes görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin çok üzülüp sıkılacağına , bazı konularda çaresiz kalacağına , zor günler ve olaylar yaşayıp moralinin çok bozuk olacağına , uğursuzluk ve aynı zaman da şansızlık yaşayacağına işaret eder. Rüyada boş bir kafes gördüyseniz , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , sorumluluk sahibi olacağınıza delalet eder. Eğer sorumluluğunuzu yerine getirmekten kaçarsanız o zaman zor günler sizi bekliyor demektir.

Rüyada kafesin içerisinde kuş görürseniz , uzun bir süre boyunca istemiş olduğunuz evliliği en kısa zaman içerisinde gerçekleştireceğinize alamet eder. Rüyada kafeste kuş görmek , hem düşmanlarınıza hem de rakiplerinize yorulur. Bunlardan kurtulmak için büyük bir çaba sarf edeceğinize ve en sonunda başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada kuş dolu bir kafes gördüyseniz , gerçek yaşam da şansınızın açılacağına , hem bolluk hem de berekete kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur. Rüyada kafes içerisinde birden fazla kuş olduğunu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde büyük bir servete kavuşacağınıza , eğer evliyseniz birden fazla çocuğunuzun olacağına işaret eder.

Rüyada kafeste kuş olmadığını görmek , rüyayı gören kişinin aile bireylerinden birisinin vefat edeceğine ve bu duruma çok üzülüp göz yaşı dökeceğine alamet eder.

Rüyada Kafes Görmek İhya

Rüyada kafes görmek, iyi değildir. Kafes görmek, zindan, hapishane, keder ve sıkıntıya işaret eder. Bazı yorumculara göre kafes görmek, evlenmeye veya bir ev almaya işaret eder şeklinde tabir olunur. Bir kimse, rüyasında tavukların barındığı veya kuş cinsinden bir şeyin barındığı bir kafes aldığını görse, o kimsenin bu gördüğü Rüyası, bir ev satın alacağına işaretle yorumlanır. Tavuklarını o aldığı kafese koyduğunu görse, ailesini, çoluk çocuğunu o satın aldığı eve taşır veya taşıyacağına işaret eder.

• Rüyasında bir kafese başını sokup sokaklarda dolaştığını gören kimse, satın aldığı veya öncelerden bulunan evini
satar veya satacağına işaretle yorumlanır.

• Rüyasında kafes gören kimsenin, işleri çıkmaza, müşkül bir duruma girer, işleri zorlaşır, işleri bozulur. Bu sebepten sıkıntıya düşer veya düşeceğine işaret eder.

• Uykuda görülen kafes, zahmet ve meşakkate, üzüntü ve kedere, sıkıntıya düşmeye işaret eder demişlerdir. Bazıları da, küçük çocuklar için beşiğe işaret eder.

• Rüyada kafes görmek, bazen de eve işaret eder denilmiştir. Bu nedenle Rüyada bir kafes ve bir de tavuk aldığını
görmek, bir hizmetçi almaya işaret eder demişlerdir.

Rüyada Kafes Görmek Ebû Sâid’il Vâiz’in yorumu:

Bir kimsenin Rüyada bir tavuk veya kuş kafesi satın aldığını görmesi, eve işarettir. Rüyasında böyle bir kafes satın aldığını gören kimse, bir ev satın alır ve alacağına işarettir şeklinde yorumlamıştır.

• Rüyasında başını kafese sokarak sokakta yürüdüğünü görmek, kendisine ait bir evi (evini) satacağına işarettir.
Rüyada içi boş bir kafes görmek, sevince ve feraha ermeye işarettir demiştir.

Rüyada Kafesçi Görmek

Bir kimse, Rüyasında bir kafesçi (kafes yapan ve kafes satan birini) görse veya kafesçi ile konuştuğunu görse, rüyayı gören kimse, bir ev satın alır, veya alacağına veya bir ev yaptıracağına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyada bir kafesçi görmek, bir mimar mühendise işaretle yorumlanır. Rüyasında bir kafesçiyi görüp onunla konuşup bir şeyler pazarlık ediyormuş olduğunu görmek, Rüya sahibinin bir ev alacağına veya bir ev yaptıracağına işarettir.

Rüyada Kuş Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu