Rüyada Döşeme ve Cilalı Tahta Görmek

Rüyada Döşeme Görmek

Rüyada döşeme görmek , genel olarak hem bolluk hem de bereket olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde manevi olarak rahatlayacağına , psikolojik olarak düzeleceğine ve mutluluğunun artacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin kendisine olan güveninin artacağına , hem mutlu hem de hem huzurlu bir yaşam süreceğine, zengin olacağına , yaşamında bir tarz oluşturacağına , adını duyurup en sonunda mutlu olacağına , her konuda başarılardan başarıya koşacağına delalet eder.

Rüyada Cilalı Tahta Görmek 

Rüyada cilalı bir tahta gördüyseniz , gerçek yaşamdaki şansınızın artacağına , her işte başarılı olacağınıza ve işinizde elde edeceğinize başarılar ile yüksek yerlere geleceğinize yorulur.

Aynı zaman da karşısına birden fazla fırsatların geçeceğine ve eğer değerlendirirseniz en sonunda zengin olacağınıza alamet eder. Kişi bu rüya ile hem kendi tarzını bulmaya hem de kendisini tanıtmaya çalışır.

Rüyada Yer Döşemesi Görmek 

Rüyada yer döşemesi gördüyseniz , dünya malına doyduğunuza , istemiş olduğunuz her şeyi kolay bir şekilde elde edeceğinize , maddi açıdan rahata kavuşacağınıza , şansınızın ve kazancınızın bol olacağına , mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Zemin Görmek 

Rüyada zemin görmek genel olarak kişinin güzelliğine , kötü görüntüsüne veya zeminin temizliğine yorulur.

Fakat bu rüya çok hayırlıdır ama kişinin başına kötü şeyler gelse bile kısa süre içerisinde tekrardan mutlu olur.

  Rüyada döşek görmek dikmek ve sermek ne demek?
1 yorum

One thought on “Rüyada Döşeme ve Cilalı Tahta Görmek

  1. Rüyamda beyazlar içinde yerler tertemiz uzun kahverengi cilalı tahtanın üstünde önüme uzanmış kadınlar gördüm yüzleri belli tanımıyorum güzeldi hepsi ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.