Rüyada Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada Kaktüs Görmek

Rüyada kaktüs görmek , rüyayı gören kişi yakın çevresinde bulunan sevdiklerinin , dostlarının , ailesinin veya eşinin sırtından bıçaklayacağına , bu kişilerin size sırtını döneceklerine işaret eder.

Sevmiş olduğunuz kişiler tarafından bir anda hayal kırıklığına uğrayacağınıza , güvenmiş olduğunuz dağlara kar yağacağına ve bir süre boyunca mutsuz olacağınıza ,

can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , beklenmedik bir olaylar yüzünden zorluk çekeceğinize ve psikolojik olarak yıkılacağınıza delalet eder.

Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek 

Rüyada kaktüs dikeni gördüyseniz , gerçek yaşam da tek başınıza kalacağınıza , güven kırıcı sorunlar nedeniyle sevmiş olduğunuz kişilere çok fazla güvenmeyeceğinize , yeni tanışmış olduğunuz kişiler ile aranıza belli bir mesafe koyacağınıza yorulur.

Bunun haricinde rüya sahibinin belli bir süre boyunca içine kapanacağına , yalnızlığı tercih edip kapısını hiçbir kimseye açmayacağına işaret eder.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek 

Rüyada kaktüs çiçeği gördüyseniz , gerçek yaşam da mutlu olacağınıza işler yapacağınıza , hayatınızı artık bir düzene sokacağınıza ve böylelikle huzurlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , umut dolu bir müjdeli haber alacağınıza ve bu sayede güveninizin artacağına yorarlar.

Rüyada Kaktüs Ekmek Görmek 

Rüyada kaktüs ektiğinizi gördüyseniz , başınıza gelen kötü olaylardan dolayı gün yüzüne çıkmak için büyük çaba sarf edeceğinize ,

çok zor ve herkesin yapamayacağı işlere girip bu işlerde çok başarılı olup yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

  Rüyada Kurt Görmek
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

  1. Rüyamda kaktüs gördüm farklı farklı hepsi çok güzel ve hareket ettiğini gördüm benim arkadaşım ben dokundugum zaman mutlu oluyorlar daha çok hareket ediyorlar ve konuşuyorum onlarla evimdede kajtuslerim var

  2. Ruyamda eşim kaktüs getiriyor ben parka dikiyorum 5 tane ve suluyorum birde elimde sarmaşık cicegi vardi onu nereye diksem diye bakınıyordum uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.