Rüyada Kuş Yuvası Görmek ve Bozmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuş yuvası görmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında eğer sevmiş olduğu birisi varsa onunla beraber evlilik yoluna adım atacağına , kısa süre içerisinde sevmiş olduğunuz kişiye çok bağlanıp mutlu bir yuva kuracağınıza işaret eder. Bunun haricinde aile kurup mutluluğa adım atacağınıza , sağlıklı bir hayatınızın olacağına , ailenize çok düşkün olacağınıza ve sorumluluk sahibi olacağınıza alamet eder. Kişi sevdiklerine çok değer verecektir ve evlendikten kısa süre sonra çocuk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Kuş Yuvası Bozmak 

Rüyada kuş yuvası bozduğunuzu gördüyseniz , başınıza uğursuzlukların ve şansızlıkların geleceğine , mutlu olan ailenizin bir anda bozulacağına , hem hüzünlü hem de çok can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Aile içerisinde yaşayacağınız tatsız olaylardan dolayı çok üzüleceğinize ve moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin ailesiyle beraber kavga edeceğine ve dışarıdan gelecek olan mutlu bir aileye yorarlar.

Rüyada Kuş Yuvasında Yumurta Görmek 

Rüyada kuş yuvasında yumurta görmek , genel olarak rüyayı gören kişinin çok şanslı olacağına , karşısına fırsatların çıkacağına ve sevdikleri için yapmış olduğu bazı şeylerden dolayı çok gururlanacağına işaret eder. Bunun yanı sıra ailenizle beraber çok güzel günler geçireceğinize , hep beraber kutlama yapacağınıza ve bağları daha da çok geliştireceğinize alamet eder.

Rüyada Fok Balığı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. rüyamda kus yuvasını düşüşüm ve onların edi yemeye çalıştı sonra onları korudum

  2. Çocukluğumda olan evimize gitdim ama daha evi görmeden kapının dışında yukarıda kuş yuvası gördüm her yeri pislemişlerdi birini çağırdım o yuvanı boz dedim sonra su ile quşun yuvasının dağıldığı yeri yudum bi daha oraya döne bilmesin diye?

  3. Rüyada kuş yuvasını başka birinin bozduğunu kus yumurtalarını kırdığını gördüm üzüldüm yapan kişiyi yapma dedim

    1. Annemim evinde iki kız kardeş temizlik yaparken balkonun üstünde kuş yuvasının gördük ve kardeşim kuş yuvasından bir yumurtayı yere düşürüp kırdı ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu