Rüyada Fok Balığı Görmek ve Sevmek Ne Demek?

Rüyada Fok Balığı Görmek ve Sevmek Ne Demek?

Rüyada fok balığı görmek , genel olarak kişinin hayırlı işler yapacağına , mutlu olacağına ve işlerini yoluna sokacağına işaret eder.

Bunun haricinde şansının her zaman yaver gideceğine , mutlu ve huzurlu haber alacağına yorulur.

Eğer rüyada sağlıksız bir fok balığı gördüyseniz o zaman mutsuz olacağınıza , can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza ve başınıza dert açılacağına alamet eder.

Uzun zamandan beri hep olmasını istediğiniz şeyin en sonunda olacağına , dualarınızın kabul olacağına ve gireceğiniz bir işte büyük kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza , oynayacağınız şans oyunu ile büyük paralar kazanacağınıza , var olan bir derdinizi çözüme kavuşturacağınıza ve iç huzuru en sonunda yakalayacağınıza işaret eder.

Ailenizle beraber yaşamış olduğunuz tatsız olayları artık tatlıya bağlayacağınıza ve en sonunda ailenizle beraber mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Fok Balığı Sevmek 

Rüyada fok balığı sevdiğinizi gördüyseniz , uzun zamandan beri çok sevmiş olduğunuz ve emek verdiğiniz sorunları çözüme kavuşturacağınıza ,

kafanızın artık rahat olacağına , huzur bulacağınıza , sizi rahatsız eden bazı cisimlerden bundan sonra korkmayacağınıza ve mutsuz olduğunuz dostlarınızla barışacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , bir işe girerken başkalarının fikirlerini alacağınıza alamet eder.

Yorumlar
  1. Necati çevik dedi ki:

    Rüyamda ırmakta balık ararken fok balığı yavrusu buldum

  2. Necla Atalay dedi ki:

    Rüyamda büyük siyah bir fok denize atlarken gördümnecYükleniyor...