Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada muhabbet kuşu görmek, Rüya sahibinin güzel ve hayırlı haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin muhabbet ehli olduğuna, hoş sohbet oluşuna, tatlı dilli olup insanlarla iyi ilişkiler içinde olduğuna yorumlanır. Rüyada görülen muhabbet kuşu hayra işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşmesine, işlerinin yolunda gitmesine, çevresiyle ve özellikle ailesiyle iyi vakit geçirmesine yorulur.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek İhya

Rüyada Muhabbet kuşu görmek, düş sahibi yönünden değişik anlamlar taşımaktadır. Bu anlamlardan biri, düş sahibinin evcil hayvanları çok sevmesidir. Rüyada Muhabbet kuşu görmenin bir diğer manası şayet düş sahibinin mesut ve huzur bir ev yaşantısına sahip olacağıdır. Kişi, ailesiyle problemsiz bir şekilde yaşayacaktır.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada Muhabbet kuşu yakalamak, Büyük bir şans ya da fırsatı elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını olumlu şekilde etkileyecek ve güzelleştirecek bir fırsatı yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibinin eline geçen fırsatı değerlendirip hayatı boyunca bunun güzelliklerini yaşayacağına ve ihya olacağına yorulur.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak Psikolojik Yorumu

Rüyada Muhabbet kuşu yakalamak, düş sahibinin evcil hayvanlarla olan ilişkisi ile ilgili yorumlamalara tabi olmaktadır. Rüyada Muhabbet kuşu yakaladığını görmek, türlü hallere göre değişik anlamlara gelmektedir. Rüyada yakalanan Muhabbet kuşu, beslenmek için ve düş sahibine dostluk etmesi için yakalanmışsa; bireyin hayvan hayatına saygı duyduğuna işarettir. Fakat rüyada haz için, cana kıymak için yahut işkence için sohbet kuşu yakaladığını görmek; düş sahibinin bilhassa evcil hayvanlara karşı tahammülsüz olduğuna delalet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin ileride çok zengin olacağına ve hedeflediği her şeye kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında muhabbet kuşu yumurtası gören kişi, ileride sorunsuz ve rahat bir hayat geçirmek için şimdiden çalışmalara başladığına ve bu durumun alt yapısını şimdiden oluşturduğuna rivayet edilir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Kaçırdığını görmek

Rüyada muhabbet kuşu kaçırmak rüya sahibinin sıkıntılı zamanlar geçireceğine, uğursuzlukların ve musibetlerin başına geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu musibetler sonucunda büyük bir yıkıma uğrayacağına dalalet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Anlamları

Rüyada Muhabbet Kuşu Kakası Görmek

Gelecek için hayır getirecek yeni fırsatlarla karşılaşılacağına ve yeni bir başlangıç yapma olanağının elde edileceği anlamına gelir. Geleceğe yön verecek olumlu bir olay ya da işe dahil olmak anlamına gelir.

Rüyada arabanın camına muhabbet kuşu kakası damlaması, rüyayı gören kişinin parasal olarak yeni müjdeler alması ve rahatlaması anlamına gelir. Rüyada muhabbet kuşu dışkısı toplamak, hayattan beklentilerin artacağına karşılık gelir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Kaybetmek

Rüya sahibinin çok sevdiği biriyle muhabbetinin kesilmesi anlamına gelir. Rüyada sarı muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, rüyayı gören şahsın bireysel sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada mavi muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, rüya sahibinin ailevi problemler yaşayacağına dalalet eder. Rüyada yeşil muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, rüya sahibinin yaptığı bazı şeylerden sonra çevresi tarafından yadırganıp dışlanacağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Öpmek

Rüya sahibinin çok sevdiği kişilere kavuşmasına, onlara sarılmaya ve sevdiklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşamasına karşılık gelir.

Rüyada Yeşil Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada yeşil Muhabbet kuşu yakaladığını görmek, düş sahibinin büyük bir kazanca nail olacağı biçiminde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi şahıs beklediği bir mahal yükselmesinden yahut girmek istediği bir işten çok daha iyi yerlere gelecektir. Rüya sahibi, yaptığı bir yatırımdan kat kat çok kazanç elde edecektir.

Rüyada Sarı Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada Sarı Muhabbet Kuşu Yakalamak, Hayatını ve yaşadığı ortamı daha dahi güzelleştirmeye çalışan düş sahibinin bizzat gibi sevinçli, mesuliyet sahibi, insanca ilişkilerde sevecen, şirin şahıslarla dostluk ettiğini, dostlarını iyi seçmesinden ötürü katiyen yalnız kalmayacağını ve başına sorun gelmeyeceğini, ayağı taşa takılsa dahi çevresinin ona hemen müdahale edeceğini söylem eder. Hayat boyu sürecek bir şansın dahi işareti olan düş, bireyin her koşulda mesut olmayı bileceğini söylem eder.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, şayet görülen kuş havadaysa bireyin elde edeceği yüksek bir başarının habercisidir. Rüyada havada uçan kuş görmek, bireyin işinde etkin olarak bol para kazanacağı manasına gelmektedir. Rüyada bir yere konmuş olan kuş görmek şayet bireyin etrafında sevilen biri olacağının habercisidir.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, düş sahibinin şansının döneceği biçiminde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, kısa bir talihsizlik devresi geçirecektir. Fakat bu vaziyet uzun sürmeyecek ve düş sahibi bol talihli günlerine geri dönecektir. Rüyada kuş yakalamak, bireyin şansını kendi yarattığı manasına gelir. Doğru vakitte doğru yerde olmak, şahsa başarı getirecektir.

Rüyada Hamilelik Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

22 Yorum

  1. Rüyamda birtane beyaz at ikitanede beyaz muhabbet kuşu gördüm bir evin içinde oturuyorlardı yangana ve bende onların yanındaydım konuşuyordum sanırım onlarla sonra kuşlar olmak üzere hepsine sarıldım atda bana sarıldı ve çember olduk ve gagalardan öpüyorum onlarda beni at da ağzımdan öptü beni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu