Rüyada Vişne Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada vişne görmek, an sıkıcı olaylar ile yorumlanır. Rüyada vişne gören kimse için, tartışma ve akrabalar arasında anlaşmazlık ile de tabir edilir. Rüyada vişne görmek ile alakalı alimlerin dini yorumları şöyle olmuştur. İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen vişneyi, aile içindeki sorunlar olarak tabir etmiştir.

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Rüyada vişne ağacı görmek, aile içinde yaşanan sorunlara akrabaların karışması ve daha büyük sorunlar oluşması ile tabir edilmiştir. Rüyada vişne ağacı gören, küslüklerin olması ve hakaret ile de yorumlanır. Rüyasında vişne ağacı gören kişi, yaşanan sorunlar arasında kalacak ve tatsız konuşmalar yapacaktır.

Rüyada Vişne Ayıklamak

Rüyada vişne ayıklamak, sorunlara çözüm aramak ile tabir edilir. Rüyasında vişne ayıkladığını gören kişi, uzun süreler boyunca aynı sorun ve sıkıntıyı yaşayacaktır. Rüyada vişne ayıklamak, küsleri barıştırmak ile de yorumlanır. Rüyada vişne ayıklayan birini gören, hani içinde destek veren ve yardım eden kişi ile tabir edilir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında vişne gören kişi zor ve sıkıntılı günler geçirecektir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada vişne görmeyi, fakirlik, dedikodu ve muhtaçlık ile yorumlamıştır.

Rüyada Vişne Reçeli Görmek

Rüyada vişne reçeli görmek, yaşanacak sorun ve sıkıntıların çözülmesi ile yorumlanır. Rüyasında vişne reçeli gören kişi, sabır etmesi karşılığında istediklerine ulaşacaktır. Rüyada görülen vişne reçeli, sıkıntıların ve fakirliğin bitmesi ile de tabir edilir.

Rüyada Vişne Bahçesi 

Rüyada vişne bahçesi görmek, hak olmadığı halde alınan mal ile yorumlanır. Rüya sahibi, hakkı olmayan bir maldan pay alır ve bunu iftira atarak yapar. Rüyada vişne bahçesi görülmesi, hasta ve cenaze ile de tabir edilir.

Rüyada Vişne Çekirdeği 

Rüyada vişne çekirdeği görmek, yaşanacak sorunların hane içinden bir kişiden kaynaklanması ile yorumlanır. Rüyada görülen vişne çekirdeği hakkında İbni Cerir (r.a) aile içinde ki kötü niyetli ve sevimsiz kişi ile tabir edilir. Rüyada vişne çekirdeği gören, bahçe ve tarla sahibi olmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tatlı Vişne Yemek

Rüyada tatlı vişne yemek, ön yargılı olunmaması ile tabir edilir. Rüyada tatlı vişne yemek, sorun ve sıkıntıların çözüme kavuşması ile tabir edilir.

Rüyada tatlı vişne yediğini gören kişi için İbni Kesir (r.a) hayırsız sandığı işlerden hayır görecektir. Rüyada tatlı vişne yiyen birini gören, başkalarının aile yaşantısını kıskanmak ve onlara özenmek ile yorumlanır.

Rüyada Vişne Yemek

Rüyada vişne yemek, kötü söz etmek ve kötü söz duymak ile yorumlanır. Rüyada yenilen vişne hastalık olarak da tabir edilir. Rüyasında vişne yediğini gören kişi, sözlü tartışmalar yaşayacaktır. Rüyada mevsiminde vişne yemek, kısa sürecek fakirlik olarak tabir edilir.

Rüyada Vişne Toplamak

Rüyada vişne toplamak, borç almak ile yorumlanır. Rüyasında vişne topladığını gören kişi, hareket ve sözleri ile düşman biriktirir. Rüyada ağaçtan vişne toplanması, hayırsız akraba ve yakınlar ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Saçın Beyazladığını Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu