Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kayısı görmek, rüya sahibi bir işe adım atmışsa onun hayırlı şekilde ilerleyeceğine yorulur. Rüyada kayısı görmek, ticaret girmek isteyen bir rüya sahibinin ticarete başarılı şekilde atılacağına delalet eder. Rüyada kayısı gören evli bir kişi ise hanesinde huzur, bolluk, bereket, sağlık olacağı rivayet edilmiştir.

Rüyada Kayısı Görmek İhya

Bir kimsenin Rüyada mevsiminde kayısı görmesi, hayra ve selamete işaretle yorumlanır. Mevsim dışında kayısı
görmek ise, iyi değildir. Keder ve üzüntüye, zorlukla ve meşakkatle karşılaşmaya işarettir denilmiştir.

• Rüyada kayısı ağacı görmek, insanların faydalandığı ve kendisinden menfaat gördükleri bir adama işarettir.

• Bir kimsenin Rüyada yeşil kayısı yediğini görmesi, sadaka için para vermeye ve hasta biri görürse, şifa bulup iyileşmeye işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyanızda kayısı görmeniz, muradınıza ereceğinize işaretle yorumlanır demişlerdir yorumcular.

Rüyada Kayısı Yemek

Rüyada kayısı yemek, rüya sahibinin şansının artacağına, bekar rüya sahibinin bahtının açılacağına yorulur. Rüyada kayısı yemek, sevince, mutlu günlere, aniden alınan güzel habere delalet eder. Hasta bir kişi rüyasında kayısı yediğini görürse, kısa zamanda şifa bulacağı, ardından sadaka vereceği alimlerce yorumlanmıştır.

Rüyada Kayısı Yemek Nedir, Neye Çıkar? İslami Yorumu

Rüyada kayısı yemek , rüyayı gören kişinin kazancının çok bereketli olacağına , işlerinin açılacağına , borcu varsa onları en kısa zaman içinde ödeyeceğine delalet eder.

Kişi borçlarını ödeyip çok mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine , iş konusunda başarılı olduğu için mevki olarak yükseleceğine , patronları tarafından çok sevileceğine , eğer kendi işiniz varsa o işinizi çok büyüteceğinize ve bol kazançlar elde edeceğinize alamet eder. Yani rüyada görülen kayısı çok hayırlıdır ve güzeldir.

Rüyada Kayısı Yediğini Görmek Nedir

Rüyada kayısı yediğinizi gördüyseniz , yaşamış olduğunuz zorluklardan ve darlıklardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , gelirinizin artacağına , her darlığa düşüp o darlıktan çıktıktan sonra Yüce Allah’a şükredeceğinize ve dualarınızın kabul olacağına alamet eder.

Rüyada Kayısı Toplamak

Rüyada kayısıyı toplamak, rüya sahibi maddi açıdan kazanç sağlamak isteyen bir kişi ise zenginliğe yorulur. Rüyada kayısı toplamak, rüyayı gören bekar bir erkek veya kadınsa, varlıklı, iyi huylu, güzel yüzlü bir kişi ile evliliğe delalet eder. Meşakkatli bir süre ardından kendine iş kuran ve rüyasında kayısı topladığını gören rüya sahibinin, zorluklar ardından helal kazanç elde edeceği işaret edilmiştir.

Rüyada Kayısı Toplamak Yemek

Rüyada kayısı toplayıp sonra da yediğinizi gördüyseniz , evlatlarınız için ayırmış olduğunuz paranın bir kısmı ile yeni çalışma yaşamına gireceğinize , eğer gireceğiniz bu işte hem mantıklı hem de sağlam adımlar atarsanız büyük kazançlar elde edeceğinize yorulur.

Bunun haricinde kazanmış olduğunuz gelir ile yeni işlere gireceğinize , başarılardan başarılara koşacağınıza ve rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , hem maddi hem de manevi olarak mutlu olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

ruyada kayisi agaci gormek

Rüyada kayısının ağacını görmek, mutluluk verici bir dizi olay ile rüya sahibinin yakın zamanda karşılaşacağına delalet eder. Rüyada kayısı ağacı görme, maddi kayıpların telafisine, bereket, bolluğa, altına yorulur. Alimler rüyasında kayısı ağacı gören bekar kişinin, kendini mutlu edecek yaşıtı bir kişi ile evleneceğini rivayet etmişlerdir. Cabür ül Magribi (r.a) yorumuna göre, rüyada kayısı ağacı görmek hayra yorulurken, ağacı bakımsız, kırık görme maddi kayba, manevi açıdan zayıflığa işarettir.

Rüyada kayısı ağacı görmek, bütün insanlara faydası dokunan, yardımı dokunan bir adama işarettir.

Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Rüyada kuru kayısıyı görmek, rüya sahibi maddi sıkıntıları olan bir kişi ise çevreden yardım görerek, sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. Rüyada kuru kayısı görme, maddi ve manevi refaha, hayatın yeniden düzene girmesine, iş hayatında olanlar için başarıya yorulur. Rüyada kuru kayısı görme, uzun süredir para birikimi yapan kadın veya erkeğin paranın bir kısmını hayır için kullanacağına işaret eder.

Rüyada Kayısı Ağacı Dalını Kırmak

Rüyada kayısı ağacının dalını kırmak, rüya sahibi kalabalık bir ortamda çalışan kişiyse iş arkadaşları ile anlaşmazlığa düşmeye yorulur. Bu rüyanın, nişanlı bir kimse tarafından görülmesi, nişanlı ile küsmeye delalet eder. Şayet evli kimse rüyada kayısı ağacı dalını kırdığını görürse, rüya eş ile tartışmaya yorulur. Meyveli veya meyvesiz bir kayısı ağacının rüyada dalının kırılması, yakını, dostu olan kimsenin bunlar ile yaşayacağı tartışmalara yorulur.

Rüyada Yeşil Kayısı Görmek

Rüyada kayısıyı yeşil görmek, gümüş paraya yorulur. Bazı alimler rüyada yeşil kayısı görmeyi, rüya sahibi hasta ise şifaya, rüya sahibi maddi sıkıntıda ise kazanılacak gümüşe, altına yormuşlardır. Rüyada yeşil kayısı görme, iş ile atılacak adımlarda erken davranmamaya, akıllı karar vermeye ihtiyaç duyulduğuna işaret eder.

Rüyada Kayısı Almak

Rüyada kayısıyı almak, rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereket olacağına yorulur. Rüyada kayısı almak, maddi sıkıntılar çekiliyorsa devletten veya hayırsever bir kişiden destek almaya delalet eder. Rüyada kayısı aldığını gören kişi eğer hasta ise şifa bulacağı, para biriktirmişse ev, mal, mülk sahibi olacağı rivayet edilmiştir. Rüyada kayısı almak, bir aile büyüğü vefat eden rüya sahibi için miras hakkına yorulur.

Rüyada çizgi film görmek hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

rüyada kayısı görmek

Rüyada Taze Kayısı Görmek

Rüyada taze kayısıyı görmek, İmam-ı Gazali (r.a) yorumuna göre, altına delalet eder. Rüyada taze kayısı görmek, rüya sahibi aile sahibi ise hane halkı için sevin, güzel haberler, bolluk, bereket olarak yorulur. Bu rüya mala, altına, kazanca işaret eder.

Rüyada Kayısı Bahçesi Görmek

Rüyada kayısı bahçesi görmek, altın biriktirmeye yorulur. Rüyasında kayısı bahçesi gören erkek veya kadın rüya sahibinin işlerinden elde ettiği parayı altın yapacağı, maddi gücünün ise artacağı rivayet edilmiştir. Rüyada kayısı bahçesi meyveleri bozulmuş, harap olmuş şekilde görülürse, bu rüya çalışan kişinin işlerinde bir miktar düzelme olacağına yorulur.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Rüyada kayısı çekirdeğini görme, kolaylıkla erişilecek olan rızka işarettir. Alimler, rüyasında kayısı çekirdeği gören uzun süredir maddi sıkıntılı çeken rüya sahibinin, miras alacağını veya helal kazanç sağlayacağı bir işi yapacağını rivayet ederler.

Rüyada Mevsimi Dışında Kayısı Görmek

Rüyada mevsimi haricinde kayısı görmek, İmam-ı Nablusi yorumuna göre, sıkıntı, zorluk, üzüntüye işarettir. Rüyada mevsimi dışında kayısı görme veya yemek, meşakkate ve zamansız gelen kötü habere yorulur. Rüyayı gören birikim yapmış kimse ise bu birikimi hayırsız bir yolda kaybedeceği rivayet edilir.

Rüyada Kayısı Reçeli Görmek

Rüyada kayısı reçelini görmek, rüya sahibi kendi işi olan bir kimse ise işinde kara geçeceğine yorulur. Rüyada evde kayısı reçeli gören kimsenin, mutlu bir haber alacağı işaret edilir. Rüyada kayısı reçeli görme, bekar olan rüya sahibinin akrabaları tarafından ona uygun bir eş adayı ile tanıştırılacağına delalet eder.

Rüyada Çürümüş Kayısı Görmek

Rüyada çürük kayısı görmek, yalana yorulur. Rüyada kayısı görmek ve onun çürüdüğünü anlamak, dost çevresi geniş olan rüya sahibinin bir dostundan kötülük göreceğine yorulur. Rüya alimlere göre, yalan, tartışma ve zorluklara işaret eder.

Rüyada Kayısı Reçeli Yapmak

Rüyada kayısı reçeli yapmak, kötü durumda olan kimseye yardım etmeye yorulur. Rüyada kayısı reçeli yapmak, rüyayı gören bekar ise hayırlı, varlıklı eşe delalet eder. Rüyada evde kayısı reçelini yapmak, haneye girecek olan helal paraya yorulur.

Rüyada Kayısı Satmak

Rüyada kayısı satmak, rüya sahibi sıkıntılı bir dönem içindeyse refaha ermeye yorulur. Rüyada kayısı satmak, rüya sahibinin helal kazancına, dürüstlüğe ve doğru söze delalet eder. Bu rüya, rüya sahibi erkek veya kadın aile sahibi ise ailecek dahil olunan yeni işe, işte yakalanacak başarıya ve bereket işarettir.

Rüyada Kayısı Ağacı Dikmek

ruyada kayisi agaci dikmek

Rüyada kayısının ağacını dikmek, mal ve mülk sahibi olmaya yorulur. Rüyada kayısı ağacı diktiğini görenin, helal yoldan para kazanacağı, mutlu olacağı, zorluklar ardından umut ettiği başarıya ulaşacağı işaret edilmiştir. Çok çalışan rüya sahibinin ise geleceğini güven altına alacak kazanca erişeceği rivayet edilmiştir.

Rüyada Ağaçtan Kayısı Koparıp Yemek

Rüyada ağaçtan kayısı kopararak yemek, müjdeli habere yorulur. Rüya sahibi evli ise gelen haberin tüm hane halkını ilgilendiren sevindirici haber olacağı işaret edilir. Rüyada ağaçtan kayısı koparıp yemek, hane gelirini iyileştirecek kazanca yorulur. Rüyada kayısı koparılıp yenilen ağaçlar bakımsız ise rüya maddi kayıplara delalet eder.

Rüyada Yerden Kayısı Toplamak

Rüyada kayısıyı yerden toplamak, tutumlu insana delalettir. Rüyada yerden kayısı toplamak, rüya sahibi uzun süredir birikim yapan kişiyse, mal ve mülk almak için birikimi kullanmaya yorulur. Rüyada kayısıyı yerden toplamak, rüya sahibi işinde başarılı olmak için çalışan bir kimseyse, mevki elde etmeye yorulur.

Rüyada Çuvalla Kayısı Görmek

Rüyada çuvallarca kayısı görmek, sağlıklı uzun ömre delalet eder. Rüyada çuvalla kayısı görme, rüya sahibi yakın dostları veya akrabaları ile küs ise barışacağına yorulur. Rüyada kayısı görme ve bunu çuvallarca görme, rüya sahibinin iyi bir kazanç elde edeceğine ve hayatının geri kalanında zorluk görmeyeceğine delalettir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu