Trend

Rüyada Tokat Attığını Görmek Rüya Tabiri Yorumları

Rüyada Tokat Attığını Görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında büyük sıkıntılar yaşadığına, bu sıkıntılar eğer sabırla karşılayıp bir çözüm bulmuş ise, çabalarının karşılığı olarak bu sıkıntıların son bulduğuna işaret eder. Rüya tabircileri, Rüyada Tokat Atmak rüyasını sabır ve şükürle geçirdiği sıkıntılı dönemin ödülü de sorunların ve anlaşmazlıkların daha kötüsünde korunmak olarak yorum yapar.

İnsanın rüyasında tokat attığını görmesi kişinin yakın bir zamanda makam ve mevki sahibi olacağı olarak yorumlanır. Kişinin kendi açısından yapılan değerlendirmeler ile birlikte kuvvetli, güçlü ve kudretli bir yapıya sahip olacağı anlamına gelir. Rüyada bir kişiye tokat atmasını görmesi durumunda bunun yakın bir zamanda sağlığını kazanacağı ve büyük bir keyifli bir hayatın sürüleceği olarak yorumlanır. Hayatında büyük bir değişikliye hazır olması olarak da yorumlanır.

Hem ekonomik olarak hem de normal özel hayatında birçok mutluluğun kendisini bulacağını ve refah bir hayatı sürdüreceği olarak yorumlanır.

Bununla birlikte insanların böyle bir rüya görmesi sonrasında özellikle iş hayatında ve özel hayatında çok saygın bir insan olduğuna ve çevredeki insanlar tarafından takdir edileceği anlamına gelir.

Rüyanın sahibinin ömrünün uzun olacağına ve tam anlamıyla mutlu bir ömür geçireceği olarak yorumlanır.

Rüyada Tokat Attığını Görmek  Diyanet

Rüyasında bir kimsenin kendisine tokat attığını gören kişi, eğer kararsız kaldığı bir konu var ise ve bir tercih durumundaysa, kendisi için en hayırlı olanı, kendisini en mutlu edecek olan seçeceği tercih edecektir. Bu rüya ona bu konuda yol gösterici olacaktır. Bunalım ve kaos dolu günlerden kurtulacak olan rüya sahibi, maneviyatına önem vererek, dine yönelecektir.

Rüyada tokat yemek, güzel anlamlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok istediği bir şeyi gerçekleştirebilmesi için ihtiyacı olan desteği arkasına almasına işaret eder. Başka bir yönden de tokat yediğini gören kişinin eğer sağlık sorunları var ise, sağlık sorunlarından kurtulur ve şifa bulur.

Rüyada tokat (tokat) atmak, menfaate işarettir. Rüyasında birisine bir tokat (tokat) attığını gören kimse, gafletten uyanır ve kendi hayrını ve şerrini ayırt eder, böylece menfaat elde eder, biçiminde deyim olunur.

Rüyada Tokat Attığını Görmek İhya

Rüyanızda bir kimseyi tokatladığınızı yahut birinin size tokat attığını görmeniz, bir dostunuzu yahut bir arkadaşınızı kaybedeceğinize ve bu nedenden çok üzüleceğinize ve bu arada parasal zararlarınız dahi olacağına işaret olarak tabir olunur. Rüyada tokat (şamar) attığını görmek, bir menfaat elde edeceğinize ve bunun yanı sıra gafletten uyanmaya dahi işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Anneden Tokat Yemek

Rüyasında annesinin kendisine tokat attığını gören kişinin bu rüyası, rüya tabircilerine göre g çoğunlukla yanlış giden kişisel durumların içerisinden ebeveynler yardımıyla kurtulmak olarak yorumlanır. Bu gibi rüyalarda olumsuz şartların ortadan kalkacağı ve içe atılmış sıkıntıların daha fazla kişiyi yormaması gerektiği bir mesaj olarak gönderilir. Özellikle kendini bıkmış ve bunalmış olarak hisseden rüya sahibinin böylesi durumlarda derdini güvendiği kişilere, daha çok da aile üyelerinden birine açması, onlardan destek alacağı ve bu şekilde güzel günlere kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Babadan Tokat Yemek

Rüyasında babasının kendisine tokat attığını gören kişinin bu rüyası, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan ve uzun zamandır devam eden sorunlardan kurtulmak için aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, aynı zamanda iş hayatındaki ve eğitim hayatındaki tembelliğin giderilmesi için aileden bir kişinin rüyayı gören kişiyi ikaz edeceğine işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Bir kişi rüyasında babasın kendisine tokat attığını görür ise, bu aslında hayra işaret eden bir şer görüntüsüdür.

Rüyada babanın tokat atması ve bu şekilde dövmesi, genel olarak güç ile yorumlanır. Rüya sahibinin destek ve yardım göreceği anlamına gelir. Bazı alimlerin bu konudaki görüşlerine göre, rüyada babanın tokat atması, rüyayı gören kişinin işinde ve bulunduğu çevrede itibarının artmasına işaret eder. Rüyada içerisinde babası tarafından dövüldüğünü gören kişiye nefsinden, sevdiklerinden, dininden ya da çocuğundan dolayı kaybettiği, koptuğu manevi bir şeyi geri kazanması rivayet edilir.

İmam Nablusi (r.a) ifade etmiştir ki: Rüyasında babası tarafından dövülerek burnu kanayan kişi gerçek hayatında sıkıntı, dar geçim, hastalık veya hapis olma seçeneklerinden birini yaşayacaktır. Yediği dayak sonrasında ellerinde morluklar gören kişi haksız kazanç elde ederek, bununla sonradan pişman olacağı harcamalar yapacaktır. İbni Şirin (r.a) buyuruyor ki: Rüyada babadan dayak yediğini ve sonrasında bolca kan gören kimsenin mal ve menfaate kavuştuğunu ifade etmiştir.

Rüyada Ölüden Tokat Yemek

Rüyada bir ölüden tokat yemek, güzel anlamlara gelen bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, uzaklardan gelen bir kişi sayesinde yaşadığı sorunlardan arınacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişinin yaşadığı bir hastalık varsa en kısa zamanda şifasını bulacağına delalettir.

Rüyada Sevgiliden Tokat Yemek

Rüyada sevgilisinin kendisine tokat attığını gören kişi, yeni bir ilişkiye başlayacaktır. Rüyada tokat atan sevgilisinin aksine, gerçek hayatında çok etkileneceği ve yaşadığı sıkıntılar arasında kendisine ilkyardım  gibi gelecek olan bir ilişkiye başlayacağına, bu sayede daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına ve sorunlarından kurtulmak için daha büyük bir güç ve heves ile çalışacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Kendine Tokat Atmak

Rüyada kendi kendine tokat atmak, rüya gören kişinin içinde bulunulan zor durumdan kendi azim ve çabası ile kurtulmasına işaret eder. Bu kişi aynı zamanda kendi yaptığı hatalardan ders alarak pişmanlık duyacaktır.

Rüyada Tokat Atmak

Rüyada bir kimseye tokat attığını görmek, rüya tabircileri tarafından güç, kuvvet, kudret ve makam sahibi olmak şeklinde yorulur. Rüyasında tokat attığını gören kişinin sağlığı, gücü ve neşesi yerine gelir tüm sorunlarından kurtulur, kendisini iyi hissetmesine sağlayacak olan şeyler daima yoluna çıkar. Rüyasında tokat attığını gören kişinin her işi rast gider, şansı ve bahtı açık olur. Rüya sahibi hayatında bolluk ve bereketin hakim olduğu yeni bir döneme girer. Rüyayı gören kişi aynı zamanda yeni işlere atılarak istediği işin başına geçerek, iş yerinde sözüne saygı duyulan ve atacağı adımlara güvenilen kişi olur. Rüya sahibi işinde büyük başarılar elde ederek, toplum tarafından ismi bilinen, üne kavuşan ve saygı duyulan bir statüye ulaşır.

Rüyada Eşine Tokat Atmak

Rüyasında eşine tokat attığını gören bir kişinin eşi için hayırlı kimse olacağı, yaptığı her işin arkasında olup kendisine destek vereceği ve eşinin verdiği her karara saygı duyacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında eşine tokat attığını gören kişi, rüyanın aksine gerçek hayatta eşine değer veren, ona her konuda destek ve yardımcı olan bir kimse olarak tabir olur.

Bu rüyayı gören kişi eşi ile ilgili çok olumlu bir kanaate sahip olduğunu, her daim eşinin ve kendisinin aldığı ortak kararların arkasında olduğunu ve eşine karşı çok saygılı bir tutum içerisinde olduğu anlamına gelir. Eşi ile ilgili çok hassas olan kişilerde bu rüyayı görebilir.

Rüyada Eşinden Tokat Yemek

Rüyasında eşinden tokat yediğini gören kişinin ömrü eşi ile beraber mutlu bir şekilde geçecektir. Rüyanın aksine, gerçek hayatta rüyayı gören kişinin eşi ile olan düzgün iletişimi, saygısı ve sevgisi sayesinde ömür boyu sürecek bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Anneye Tokat Atmak

Rüyada annesine tokat attığını görmek, görülen rüyanın aksine, rüya sahibinin annesine çok fazla değer verdiğine, büyük bir sevgi ve Hayranlık beslediğine,  onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine delalet eder. Rüyasında annesine tokat attığını gören kişi ailesi için hayırlı bir evlattır ve onlar için övünç kaynağıdır.

Rüyada Küçük Çocuğa Tokat Atmak

Rüyada küçük çocuğa tokat atmak, rüyayı gören kişinin maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine ancak olumsuz olarak yorumlanır ise konuşmayı seven, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada erkek bir çocuğa tokat attığını görmek, rüya sahibinin bol para kazanacağına, uzun zamandır görmediği sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin uzaktan gelecek olan yakınları, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapacaktır.

Rüyada tokat atılan çocuk, eğer rüya sahibinin kendi çocuğu ise, bu rüya, rüya sahibinin maddi sorumluluklarının artacağına, süzüleceğine, ağlayacağına işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğe Tokat Atmak

Rüyada bir erkeğe tokat attığını görmek, rüya sahibinin çalıştığı yerde disiplini ve düzgün planlaması ile kısa bir süre içerisinde yüksek mevkilere geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına işaret eder. Olumsuz olarak değerlendirildiğinde, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada Tokat Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu gibi rüyaları gören kişinin hayatında çok olumlu olayların meydana geleceğine ve hayırlı işlerin başlanacağına delalet eder.

Bunun yanında etrafındaki bir insandan çoktandır planlanan desteği yakın bir zamanda arkasına alarak hedefine ulaşabileceği anlamında yorumlanır.

Bununla birlikte sağlık açısından sıkıntıda olan insanın böyle bir rüyayı görmesi durumunda sağlığında çok olumlu olayların meydana geleceği anlamına gelir.

 

Rüyada Telefon Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

14 Yorum

  1. Rüyamda eski bir tanidiktan tokat yedim ve o cok zen gin biri bu ruya ne anlama gelir

  2. Rüyamda eskiden platonik sevdiğim çocukla tokatlasiyorduk bana karışıyordu dur dedim durmadı ben ona tokat attım sonra da o attı ve öyle devam etti sonra ben ağladım galiba

  3. Rüyamda,bir genç bir kadını yere düşürüp aglatıyordu. Ben de buna sinirlendim. Tanımadığim bu genç e bi tokat attım yanağında parmaklarımın izi cıktı. Bu rüyanın tabiri konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  4. tuyamda gördûm sevdigim erkek bana tokat atiyodu gülerek bnde snirli snirli ona yavaşca tokat atiyim derken boğazina yavaşca vurdum anlamini söylermisiniz

  5. Rüyamda tokat yedim canlm yandl aynl ruyayl iki sefer aynl şekilde tokat yedim anlamlı nedir acaba

  6. Esimin cirkin biri tarafindan tokatlandigini ve esimin karsilik verdigini gordum ne anlama geliyor

  7. Rüyamda rahmetli babamdan okkalı bir tokat yedim ve yüzümde parmaklarının izi kaldı. Çok etkilendim. Yorum yaparmısınız?

  8. Görüyorum halamın evindeyim eniştem halama kızlarına kızıyor evli kızına tokat atmak için bir odaya çağırıyor evin orta sehpasında lokum şeker çikolata var ben çikolatadan alip ordaki çocuğa verip birazda yiyiyorum

  9. Ruyamda arkadasima surekli tokat atiyodu adam her tokat atdigin da da senle hesabim var diyordu arkadasima ben sonunda daya nama yip onune gectim arkadasima tokat atmasina engel aliyordum fakat hic konusmadan bunu yapi yor dum sonra adam bana cik onumden ne yapmaya calisiyorsun dedi bende adama arkadasima tokat atmana engel oluyorum dedim adam isime karisma cekil dedi ama ondan sonra gene susup adama arkadasima tokat atdigi icin engelleye meye calisiyordum paha vakit gecti adam hala arkadasima tokat atiyordu sonra arka dasim dayana mayip adama tokat atdi adamin surati hafif kanadi arkadasim bana gidelim burdan kanka dedi olay yerinden ayrilmistik acaba ruyamin anlami nedir?

  10. Kayın pederim 13 yaşındaki kızıma sırf kavga ettiler diğer torunlarıyla diye, öyle bir tokat attı ki, kızım yalvarıyor dede vurma vurma diye ama o mahf etti kızımı! Eşim de yanında oluyor ama o engellemiyor babasını, daha haklı görüyor! Ama Bende kayınbabam vurunca ona birkaç tokat attım. Çok korkutucu bir rüya oldu, korkudan uyandım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu