Rüyada Telefon Görmek Ve Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Telefon mutluluk verici haberlere ve güzel olan olaylara delalettir. Umut veren ve sevineceğimiz şeyler duymaya, amirlerden övgü dolu sözler işitmeye, terfi almaya işaret eder. Ayrıca bazı rüya tabircilerine göre telefon gören kişinin arkasından sürekli dua eden, onun hayrı için sürekli desteleyen ve hiç yalnız bırakmayan bir kişi mevcuttur.

Rüyada Telefon İle Konuşmak

Rüyada telefonla konuştuğunu gören kişi eninde sonunda hep hayalini kurduğu ve duymak istediği sözleri duyacaktır. Müjdeli bir haber alınacak yada sevindirici bir olay ile karşılaşılacaktır.

Aynı zamanda zenginliğe, bolluğa, çok kısa bir zamanda kazanılacak maddi ve manevi güce ve dünya malına delalettir.

Rüyada Telefon Çalması Neye Yorumlanır

Rüyada telefon çalması çok kısa bir zamanda içerisinde hallolacak bir müşküle işarettir. Fakat olayın başlaması ve sonuçlanması çok kısa bir zaman içerisinde olacak ve çok çabuk çözüme kavuşacaktır.

Bu rüyayı gören kişinin devlet kapısında bir işi varsa çok kısa bir süre içerisinde sonuçlanacak ve refaha kavuşacaktır.

Rüyada Telefonun Kırılması

Rüyada telefonun kırılması çok iyi yorumlanmaz. Kişinin girdiği bir işyerinde yada girdiği bir sınavda başarısız olacağına yada alacağı bir haber karşısında üzüleceğine ve bundan sonraki hayatını etkileyen bir konu hakkında düşündüklerini başaramayacağı anlamına gelmektedir.

Ayrıca rüyada bir kişinin telefon numarası görmesi ve o numarayı araması ise şans, kısmet ve uğur anlamındadır ve mutlu bir hayat geçirilmesine yorumlanır.

7 Comments

  1. Anonim 10 Ocak 2018
  2. Anonim 30 Ocak 2018
  3. Tarık 18 Şubat 2018
  4. Anonim 7 Eylül 2018
  5. Anonim 22 Kasım 2018
  6. Hulda eroglu 22 Kasım 2018
  7. Anonim 9 Temmuz 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!