Rüyada Bowling Görmek İslami

Rüyada bowling görmek , rüya sahibinin hayatıyla ilgili olumlu gelişmelerin olacağına , büyük projelerle uğraşıp çok iyi yerlere gelip adından çok söz ettireceğine ve bu proje sayesinde kötüye giden maddi durumunu düzeltip kazancını arttıracağına işaret eder. İş hayatında yaşayacağınız olumlu gelişmeler sosyal hayatınıza da yansıyacağına  , eş dost ve akrabalarınızla aranızın çok iyi olacağına , onlarla beraber çok iyi vakitler geçireceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre dertlerden , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , iş veya sosyal hayatınızda vermiş olduğunuz sözleri yerine getireceğinize ve yakan zaman içerisinde alacağınız bir haber ile önce şaşırıp daha sonra sevinip çok mutlu olacağınıza alamet eder. Bunların yanı sıra gerçek yaşamda çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup artık feraha kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Bowling Topu Görmek

Rüyada bowling topu gördüyseniz , sıkıntı , dert ve aynı zaman da zorluklarla karşılaşacağınıza fakat bu tüm sorunların üstesinde gelmek için büyük çaba sarf edip en sonunda sorunlarınızı düzelteceğinize , hayatınızı artık düzene sokacağınıza işaret eder.

Bütün yaşamış olduğunuz bu sorunlara rağmen iş hayatınızda başarılı olacağınıza ve sosyal çevrenizdeki insanlardan saygı göreceğinize alamet eder. Bazı rüya tabircilerine göre , mutlu ve huzurlu günler yaşayacağınıza , yakın çevrenizde bulunan insanlarla iyi iletişimler kurarak onlarla beraber mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Basur Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu