Rüyada Basur Görmek İslami

Rüyada Basur Görmek

Rüyada basur görmek , rüya sahibinin gerçek yaşam da şansız olacağına , yapmış olduğu bir takım işler yüzünden sürekli olarak zorluklarla karşılaşacağına , sıkıntı ve dertler yüzünden başının çok ağrıyacağına ve hayatını düzene sokmak için büyük bir çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin iş hayatındaki başarılarının azalacağına , performansının düşeceğine ve bu durum karşısında dert ve sıkıntı içerisinde gireceğine , maddi anlamda büyük zorluk çekeceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişi iş hayatında yaşayacağı olumsuzluklar sosyal hayatına da yansıyacağına , yakın çevresinde bulunan eş , dost ve akrabaları ile ilişkilerinin bozulacağına , mutsuz ve aynı zaman da huzursuz bir hayat yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Basur Olduğunu Görmek

Rüyada basur olduğunuzu gördüyseniz , hayatınızla ilgili çok olumlu ve hayırlı şeyler yaşayacağınıza , geçmiş zaman da yaşamış olduğunuz bir takım problemlerden ve zorluklardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra şansınızın açılacağına , iş hayatında yeni ve farklı işlerle uğraşıp harcamış olduğunuz emeğin karşılığını fazlasıyla alacağınıza ,

işlerinizin her zaman bereketli ve bol kazançlı olacağına , maddi durumunuzu bu sayede düzelteceğinize alamet eder.

Gerçek yaşam da eğer bir yerlere borcunuz varsa o borçları kapatacağınıza , hasta iseniz kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza , uzun süren bir hastalığınız varsa onunla mücadele edeceğinize delalet eder.

  Rüyada Boğaz Köprüsü Görmek Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.