Rüyada Ayva Toplamak İslami Ve Diyanet Yorumu

Rüyada ayva toplamak , genel olarak rüyayı gören kişinin ferahlayacağına , zengin birisi olacağına , gitmiş olduğu işlerde yüksek oranda kar elde edeceğine ve büyük bir itibar sahibi olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra olumsuz olarak bakarsak sıkıntı içerisine gireceğinize, hasta olacağınıza ve bunalıma girip moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , uzun bir yolculuğa çıkmak için hazırlanacağınıza fakat bu yolculukla beraber miras veya toprak alım satımıyla ilgili bazı sıkıntılı işlerle uğraşacağınıza işaret eder.

Birçok kişinin yapamadığı işlerin altına gireceğinize , cesaretli olduğunuzdan dolayı kendinizi herkese kanıtlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Çürük Ayva Toplamak

Rüyada çürük ayva topladığınızı gördüyseniz , elde etmiş olduğunuz malınızdan hayır göremeyeceğinize , ticari bir yatırımın sonucunda büyük bir zarara uğrayacağınıza , hanede birisinden hasta olacağına delalet eder.

Fakat ağacından toplamış olduğunuz ayvaları çöpe attığınızı gördüyseniz , büyük sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , sağlıklı olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ağaçtan Ayva Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağaçtan ayva toplamak , toplamış olduğunuz ayvalar ham ve olgunlaşmamış ise o zaman tatsız dünyevi olaylara yorulurken , mevsiminde toplanmış olan havyalar ise büyük kıymetler elde edeceğinize yorulur.

Rüyada görmüş olduğunuz ayva eğer parlak ve sarı ise o zaman gerçek zaman da elinize bir miktar altının geçeceğine delalet eder.

  Rüyada Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.