Rüyada Ayva Toplamak, Görmek

Rüyada ayva toplamak , genel olarak rüyayı gören kişinin ferahlayacağına , zengin birisi olacağına , gitmiş olduğu işlerde yüksek oranda kar elde edeceğine ve büyük bir itibar sahibi olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra olumsuz olarak bakarsak sıkıntı içerisine gireceğinize, hasta olacağınıza ve bunalıma girip moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , uzun bir yolculuğa çıkmak için hazırlanacağınıza fakat bu yolculukla beraber miras veya toprak alım satımıyla ilgili bazı sıkıntılı işlerle uğraşacağınıza işaret eder.

Birçok kişinin yapamadığı işlerin altına gireceğinize , cesaretli olduğunuzdan dolayı kendinizi herkese kanıtlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Çürük Ayva Toplamak

Rüyada çürük ayva topladığınızı gördüyseniz , elde etmiş olduğunuz malınızdan hayır göremeyeceğinize , ticari bir yatırımın sonucunda büyük bir zarara uğrayacağınıza , hanede birisinden hasta olacağına delalet eder.

Fakat ağacından toplamış olduğunuz ayvaları çöpe attığınızı gördüyseniz , büyük sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , sağlıklı olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ağaçtan Ayva Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağaçtan ayva toplamak , toplamış olduğunuz ayvalar ham ve olgunlaşmamış ise o zaman tatsız dünyevi olaylara yorulurken , mevsiminde toplanmış olan havyalar ise büyük kıymetler elde edeceğinize yorulur.

Rüyada görmüş olduğunuz ayva eğer parlak ve sarı ise o zaman gerçek zaman da elinize bir miktar altının geçeceğine delalet eder.

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada Ayva Görmek, Rüyada ayva görmenin değişik yorumlan vardır. Esnaf ve ticaret erbabı için ayva, kârlı bir alış-veriş ve menfaat ile yorumlanır.

  • Birçok ayva görmek, bol kazanç veya ticaret için sefere çıkmakla yorumlanır.
  • Rüyada sararmış bir ayva görmek, hastalığa işaret eder.
  • Rüyasında hasta olan biri ayva yediğini görse, bu onun hastalığından şifa bulacağına işaretle yorumlanır.
  • Rüyasında bir ayva sıktığını görmek, ticaret maksadıyla sefere (yolculuğa) çıkılacağına ve bu ticaretinde bolca kâr edileceğine işaretle yorumlanır.
  • Rüyasında ayva satın aldığını gören kişinin, çok güzel bir kız çocuğunun dünyaya geleceğine işaretle yorumlanır.
  • Cafer-i Sadık (R.A.): Rüyada mevsimi dışında sararmış bir ayva görmek, hastalığa işarettir şeklinde yorumlamıştır.
  • Nablûsî’nin yorumu: Rüyada yeşil bir ayva görmek, sarı bir ayva görmekten daha hayırlıdır.
  • İmam-ı Nâblûsî’ye göre; rüyada ayva görmek, her ne şekilde olursa olsun, iyiye ve hayra yorumlanır.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada ayva ağacı görmek, aklından, fikrinden faydalanılmayan akıllı bir adama işaret olarak yorumlanır. Rüyada ayva ağacı görmek, çok yolculuk eden, para biriktiren, malı mülkü olan, ticaretle uğraşan, akıllı, ne
yaptığını bilen, merhametli bir adama işaretlen yorumlanır
.

 

Rüyada Arife Günü Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu