Rüyada Evlat Edinmek İslami ve Diyanet Tabiri

Rüyada evlatlık edinmek İslami kaynaklara ve diyanet açıklamasına göre , Rüyayı gören kişinin yaşamında ona her zaman yardım eden , onu seven birisinin olduğuna delalet eder. Bunun yanı sıra gerçek yaşam da evliyseniz yakın zaman içerisinde bir çocuğunuzun olacağına , hayatta hem huzurlu hem de mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada evlat edinmek genel olarak hayırlı ve iyi bir rüya olarak yorumlanır. Kısa zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza , iyimser olan insanlarla karşılaşacağınıza alamet eder. Eğer erkek çocuk evlat edindiğinizi gördüyseniz, uzak olan bir tanıdığınızdan müjdeli haber alacağınıza , kız çocuk evlat edindiğini görmek , hayırlı olan bir işe gireceğinize , çevrenizdeki insanlardan iyilik göreceğinize ve sevindirici olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde hem maddi hem de manevi olarak bir huzura kavuşacağınıza alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , çevrenizde bulunan insanlara karşı çok duyarlı olacağınıza , hem insanları hem de çocukları çok seven birisi olacağınıza ve vicdanlı birisi olduğunuza yorulur.

Rüyada Kendi Çocuğunu Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada kendi çocuğunuzu evlat edindiğini gördüyseniz , çocuğunuz ile biraz uzak düşeceğinize , çocuğunun uzak bir yerlere gideceğine işaret eder. Fakat bu gidişi temelli değildir genel olarak bir iş gezisi ya da seyahat olabilir.

Bunun yanı sıra çocuğunuzun yabancı kişilerle ortak iş yapacağına , yapmış olduğu bu işler sayesinde iyi paralar kazanacağına ve kazanmış olduğu bu paraları hayırlı işlerde kullanacağına delalet eder.

 

Rüyada Yorgan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

9 Yorum

  1. Ben iki çocuk evlat ediniyoruz vecok seviyorum onları bizimkiker de yok alma bende Alaçam çok seviyorum

  2. 13 tane çoçugu olan bir kadın bana yeni dogumus bir erkek bebeği evlatlık olarak veriyor bende kendi çocuğumgibi onu aliyorum bakıyorum.

  3. Sabaha karsi gordum bu ruyayi ruyamda esimin is arkadasinin kizini evlat ediniyorduk cok guzel cok tatli bi cocuktu daha yeni yurumeye baslamis kucucuk evimize getirdik yatagimda falan uyuttuk cevremdekiler gormeye geldiler benim icin guzel bi ruyaydi sizin yorumunuzuda merak icinde bekliycem hayirli gunler.

  4. Remziye:rüyamda kız çocuğu dünyaya getirdim fakat biri çocuğu başka kız çocuğuyla değiştirmiş Haber tutub kendi çocuğumu buldum amma değişmiş olan yavrunun kimsesi olmadığından bırakmaya kıyamadım onu da evladı edindim ikisini de doydurub beraber büyütmeye başladım

  5. Rüyamda bir kızım olmuş annem onu başkasına verdi sonra bana bir bebek getirdi erkek çocuğu

  6. RUYAMDA SOKAKTA BIRINI BEKLIYORDUM VE ARKAMDAN BIRI AYAKLARIMA VURUYOR DONUP BAKIYORUM COCUK ARABASIDA KIZ COCUGU COK GUZEL Bİ KIZDI ETRAFA Bİ ADAMA SORUYORUM KIMIN KIZI DİYE ADAMDA ANNESİ ONU BIRAKIP GİTTİ DİYOR BENDE BEN ALIP BAKARIM DİYORUM KUCAGIMA ALIYORUM TAM O ARADA ANNESİ GELIYOR BENİM KIZIM DIYOR BENDEN ALIYOR BENDE EGER BAŞKA YERE BIRAKACAKSAN BANA VER BEN BAKARIM DİYORDUM KIZGIN BI BAKISI VARDI BANA EVE DONUYORDUM VE O KIZ COCUGU EVİN KAPISINDAYDI COK SEVİNİYORDUM ALIP EVE GOTURUYORDUM O ARADA COCUGA YEMEK HAZIRLAMAYA GİDİYORDUM ODAYA DONDUGUMDE ANNESİ GERİ GELMİZ COCUGU ALIP GİDİYORDU COK UZULUYORDUM BU RUYANIN ANLAMI NE OLABILIR

  7. sokakta buldugum erkek bi cocugu evkat edindindim merhametimle öyle sarılıp sarmaladımki anlamı ne acaba gercek olsa keske

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu