Rüyada Yorgan Görmek (İslami)

Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek genel olarak rahatlık ve huzur olarak ifade edilmektedir. Yorgan aynı zamanda seyahat olarak da yorumlanmaktadır. Yorgan gören kimse evinde misafir ağırlar ya da misafirliğe gider. Rüyasında yorgan gören bir kimse vicdani olarak rahat edeceği bir olay ile de karşılaşır.

Rüyada yorgan görmek aynı zamanda temkinli adımlar atmak olarak da yorumlanır. Rüyasında yorgan gören kimse aynı zamanda hayırlı bir evlilik de yapar. Eğer rüya sahibi erkek ise rüyada yorgan görmek çok hayırlı bir kadın ile evlenecektir.

Rüyada Yırtık Yorgan Görmek

Rüyasında yırtık yorgan gören kimse çok sevdiği biri ile ayrılık yaşayabilir. Yorgan kimi zaman da uzaklık olarak da ifade edilir. Eğer kişi rüyasında yırtık yorgan görüyor ise bu durumda ayrılık nedeni ile uzaklık yaşayacaktır.

Rüyada Yeni Yorgan Görmek

Rüyasında yeni ve temiz yorgan gören bir kimse eğer erkek ise temiz ve namuslu bir kadın ile evlilik yapacaktır. Yeni yorgan aynı zamanda alımlı ve güzel bir kadını da ifade eder.

Rüya sahibi erkek ise güzel bir kadın ile evlenir, rüya sahibi kadın ise yakışıklı ve dikkat çekici bir erkek ile evlenir.

Rüyada Yeşil Yorgan

Rüyada bazen renkler önem taşır. Yorganın yeşil renkte olması sağlık olarak yorumlanır. Yeşil şifa rengidir. Bu nedenle rüyada görülen yeşil yorgan şifa ve sağlık anlamına gelmektedir.

Eğer kişi rüyasında hasta bir şekilde yatıyor ve üzerinde yeşil yorgan örtüyor ise kısa sürede şifa bularak sağlığına kavuşacaktır. Bir kişi üzerine yeşil yorgan örtmek yardım etmek anlamına gelir.

Rüyada Bebek Yorganı

Rüyasında bebek yorganı gören kişi bir hediye alır. Bebek yorganı aynı zamanda müjdeli haber olarak da yorumlanır. Bir kimse bebek yorganı görmüş ise beklemediği anda sürpriz bir olay ile karşılaşarak mutlu olur.

  Rüyada Birini Yaktığını Görmek
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Yorgan Görmek (İslami)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.