Trend

Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek Nedir? İslami Yorum

Rüyada yumurta kabuğu görmek , elinize geçecek ve yüzünüzü güldürecek olan bir fırsatla karşı karşıya kalacağınıza , küçük sevinçler yaşayarak çok mutlu birisi olacağınıza delalet eder.

Geçmiş zaman da yapmış olduğunuz yatırımlar sayesinde dar bir güne girdiğiniz zaman işinize yarayacağına, kalbini kırmış olduğunuz birisinden af dileyeceğinize , iş konusunda her zaman çok başarılı olacağınıza ve maddi olarak yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyayı gören kişi herkesle çok iyi geçineceğine , herkes tarafından sevilen birisi olacağına yorulur.

Rüyada yumurta kabuğunu yediğini görmek, kişinin kefen soyacağına veya örtülü bir şeyin üzerini açacağına delalet eder.

Rüyada Yumurta Kabuğu Soymak

Rüyada yumurta kabuğu soymak, kişinin , başınıza gelecek olan güzel olaylardan dolayı sıkıntılarınızın biraz hafifleyeceğine , yakın zaman içerisinde alacağınız güzel bir haber ile mutlu olup kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde gerçekte evliyseniz kız çocuğunuzun olacağına , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize ve yakın zamanda bir çocuğunuzun olacağına alamet eder.

Bu rüya genel olarak bebek müjdesi olarak yorumlanır.

Bazı rüya tabircilerine göre , kişinin küçük yatırımlar yaparak işini büyüteceğine , sabırlı olduğu için her işte başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Yumurta Kabuğu Çatlatmak

Rüyada yumurta kabuğu çatlatmak , rüyayı gören kişinin iş sahibi olacağına , ticarete açılacağına , risk alacağınıza yorulur. Eğer birden fazla yumurta kabuğunu çatlattığınızı gördüyseniz , bir işe girip o işi elinize yüzünüzü bulaştıracağınıza ve iş konusunda çok gergin olacağınıza işaret eder.

Bazı durumlara göre rüyada yumurta görmek, kabir, güzel kadın dişlerine, akraba ve dostların toplanarak birikim yapmalarına alamet eder. Rüyasında gördüğü yumurtanın ne yumurtası olduğunu bilmese güzel bir kadınla evlenir bu rüya güzel kadındır.

Rüyada tavuğun yumurtladığını görse evlat sahibi olur. Evli kişinin elinde yumurta görmesi durumunda eşi ölü gibi olur. Eşinin yumurtladığını görse kafir bir evlat sahibi olur.

Rüyasında bir kimse tarafından yumurtasının oyulduğunu görse, bu kişi tarafından kız evladına bir kötülük geleceğine delalet eder. Genel olarak rüyada yumurta görmek, Eş, çocuk ve cariye olarak işaret edilir.

 

Rüyada Tohum Görmek

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda kurs gibi bir yerde Cumhur başkanımız Recep Tayyip Erdoğan toplantı yapıyordu.Bende yere dökülmüş haşlanmış yumurta ve kabuklarını elimle büyük parçalarını alıp yeşil poşetli çöp kovasına ataken Recep Tayyip Erdoğan elinde süpürge ve faraşla yerdeki yumurta çöplerini temizlerken ona sesleniyorum.Lütfen Tayyip bey napıyorsunuz?Ben yaparım derken oda bana sen burda iş yaparken benim burda sana bakmam doğru olmaz.Ben sana yardım ediyorum benim elçilerine sana yardım etsin derken o an kayboluyor.Sonra yerde kahverengi bir paspasın üzerinde yumurta çöplerini dökülmüş onu toplayıp dışarıdaki çöp konteynırına dökmeye giderken kursun kapısı açılmıyor ben burda kaldım yapacağım diye düşünürken kapının kolunu zorluyordum ve kapı açıldı.Oh diye bir nefes aldıktan sonra paspası çöp konteynırına çırpıp geri gelirken gri renkli gömlek,yelek ve pantolon giymiş şık giyimli iki erkek bana bakarken ben arkamı dönüp oradan huzurlu bir şekilde ayrılıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu