Rüyada Taş Duvar Görmek Örmek Ve Yıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Taş Duvar Görmek Örmek Ve Yıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada taş duvar görmek , geçmiş yaşamda çekmiş olduğunuz zahmetli ve çileli olaylardan sonra hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza ,

hem güzel hem de huzurlu bir yaşam süreceğinize , ailenizle beraber güzel vakitler geçireceğinize ,

aileniz için bazı fedakarlıklar yapacağınıza ve yapacağınız bu fedakarlıklardan dolayı hem güzel bir yuvaya sahip olacaksınız hem de hayırlı bir evladınız olacaktır.

Bunun haricinde bu rüya kısmet ve şans olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , düşmanlardan uzaklaşacağına , huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada Taş Duvar Ördüğünü Görmek

Rüyada taş duvar ördüğünüzü gördüyseniz , eğer evinizin etrafını örüyorsanız o zaman dış dünya için kendinizi korumak için bazı önlemler alacağınıza ,

sizi hem sözleri hem de davranışları ile rahatsız eden insanlardan uzaklaşacağınıza , onları hayatınızdan tamamen çıkaracağınıza ve böylelikle daha huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun haricinde yaşamış olduğunuz durum veya olaylardan ders çıkaracağınıza , bu tecrübelerinizden dolayı hayatınızı düzüne sokacağınıza delalet eder.

Rüyada Taş Duvarı Yıktığını Görmek

Rüyada taş duvarı yıktığınızı gördüyseniz , huzurunuzun yakın zaman içerisinde bozulacağına ,

evliyseniz evliliğinizle ilgili bazı sorunlar yaşayacağınıza yorulur. Yani kısacası bu rüya hayra yorumlanmaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...