Rüyada Taş Duvar Görmek Örmek Ve Yıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Taş Duvar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada taş duvar görmek , geçmiş yaşamda çekmiş olduğunuz zahmetli ve çileli olaylardan sonra hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza , hem güzel hem de huzurlu bir yaşam süreceğinize , ailenizle beraber güzel vakitler geçireceğinize , aileniz için bazı fedakarlıklar yapacağınıza ve yapacağınız bu fedakarlıklardan dolayı hem güzel bir yuvaya sahip olacaksınız hem de hayırlı bir evladınız olacaktır.

Bunun haricinde bu rüya kısmet ve şans olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , düşmanlardan uzaklaşacağına , huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada Taş Duvar Ördüğünü Görmek

Rüyada taş duvar ördüğünüzü gördüyseniz , eğer evinizin etrafını örüyorsanız o zaman dış dünya için kendinizi korumak için bazı önlemler alacağınıza , sizi hem sözleri hem de davranışları ile rahatsız eden insanlardan uzaklaşacağınıza , onları hayatınızdan tamamen çıkaracağınıza ve böylelikle daha huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun haricinde yaşamış olduğunuz durum veya olaylardan ders çıkaracağınıza , bu tecrübelerinizden dolayı hayatınızı düzüne sokacağınıza delalet eder.

Rüyada Taş Duvarı Yıktığını Görmek

Rüyada taş duvarı yıktığınızı gördüyseniz , huzurunuzun yakın zaman içerisinde bozulacağına , evliyseniz evliliğinizle ilgili bazı sorunlar yaşayacağınıza yorulur. Yani kısacası bu rüya hayra yorumlanmaz.

Rüyada Duvar Görmek

Rüyada Duvar Görmek

Rüyada duvar görmek, duruma göre yorumlanır. Sağlam duvar iyiliğe işaret, yıkık ve harap duvar zarar ve ziyana delâlet eder.

• Bir kimsenin Rüyada kendisine ait bir duvarı tamir ettiğini görmesi, onun halinin ve durumun düzeleceğine işarettir.

Rüyada Duvar Görmek İmam Nablusi Yorumu:

Rüyasında kendine ait bir duvarın yıkıldığını göre kişinin, batakta olan bir parasının veya malın eline geleceğine (sanki bir hazine bulacağına) işaret eder demiştir bazı yorumcular.

• Rüyasında kendi üzerine (Rüya görenin üstüne) bir duvarın yıkıldığını görmek, iyi değildir. Bu Rüya, Rüyayı görenin, işlemiş olduğu bir kusur ve hatadan dolayı zarar göreceğine, günahından dolayı ceza göreceğine işaretle tabir edilir.

• Rüyasında kerpiçten bir duvar yaptığını görmek, iyidir. Bu Rüya, Rüyayı görenin, iyi bir amel (iyi bir iş) yapacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

• Bir kimsenin Rüyada bir duvarın kendi kendine düzelip yenileştiğini görmesi, onun beklemediği ve ümit etmediği bir mutluluğa ve büyük bir mertebeye yükseleceğine işarettir.

Rüyada Duvar Görmek Cafer-i Sadık yorumu:

Kişinin Rüyada çamur ve tuğladan bir duvar yaptığını görmesi, iyi ve hayırlıdır. Bu Rüya, kişinin dininde ve emanetinde iyiliğine ve doğruluğuna işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında kişinin kireç veya kerpiçten bir duvar yaptığını görmesi, iyi değildir. Bu Rüya görenin niyetinin kötülüğüne ve dininin bozukluğuna işarettir. Dininde bozukluk, akide (inanç) yönünde ve itikat cihetindendir.

Rüyada Duvar Görmek Kirmânî’nin yorumu:

Rüyada duvar yaptığını veya harap bir duvarı tamir edip onardığını görmek iyidir. Bu Rüya, Rüyayı gören kişinin yardım sever biri olduğundan işi bozulmuş bir insanın yardımına koşarak onun işlerini düzeltmeye ve işi bozulan kimseyi kurtarmaya çalıştığına işarettir.

Rüyada Duvar Görmek Cabir-i Mağribî yorumu:

Kişinin Rüyada duvar görmesi, büyük ve değerli, güçlü bir zatı temsil eder şeklinde tabir etmiştir. Rüyasında yüksek bir duvar görmek, o büyük zatın yüksek değer ve kıymetine işaret eder.

Rüyada Duvar Görmek Ebu Saîd’il Vâiz yorumu:

Kişinin Rüya aleminde düz ve dosdoğru bir duvar görmesi, Rüya sahibi kişinin hâl ve durumunun iyiliğine işarettir. Rüyasında viran olmuş, çökmüş bir duvar gören kişinin, hâl ve durumunun davranışlarının bozulacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada duvar görmenin, kudretli, güçlü ve kuvvetli dindar bir insana işaret eder demiştir.

Rüyada görülen duvarı, işlerin yolunda olmasına, dünyada kişiye itibar kazandıran servete ve mala işaretle yorumlamıştır.

Rüyada Duvar Görmek îbn-i Şirin’in yorumu:

Rüyada duvar görmek, Rüya sahibi kişinin dünyadaki hâl ve durumuna işaret olarak tabir edilir. Rüya aleminde kişinin sağlam bir duvar yaptığını görmesi, o kişinin dünyadaki iyi hâl ve  durumuna işarettir.

Rüyada Duvar Yapan Birini Görmek

Rüyada Duvar Yapan Birini Görmek, Bir kimsenin Rüyasında duvarcı görmesi, iyi ve hayırlı bir Rüyadır. Rüya aleminde kişinin duvarcı birini görmesi, şan ve şerefinin artmasına, mevki ve makamının yükselmesine işaret olarak tabir olunur denmiştir.

Rüyada Tabut Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu