Rüyada Birinin Taş Attığını Görmek

Rüyada Birinin Taş Attığını Görmek, rüyayı inceleyerek kötü olaylar ile karşı karşıya kalacağını işaret ediyor. Rüyada taş, rüya sahibine atılıyorsa, bu taş rüya sahibinin, taşı atan kişi tarafından haksızlığa, iftiraya ve dedikodulara maruz kalacağına delalet eder. Kimse, Kimse, Kimse Kimse, Kimse Kimse, Kimse Kimse, Kimse Kimse, Kimse Hakikat Rüyada, rüya sahibinin küstüğü bir kimseye ait taş atılıyorsa bu durumda gerçek hayalet sahibine maddi ve manevi olarak saldıracağına işaret eder.

Rüyada dağdan kendi üzerine taş atıldığını görmek, rüyada gösterimde mevcut mevcut olan sıkıntılardan devlet yöneticilerinin farkında olmalarına ve o bölgeye yardım götürmelerine işaret eder. Birine sapanla taş atmak, taş atılan yerler hakkını yemeye işaret eder. Bir kişi rüyasında iken onlarla aranıyor, aranıyor, düzenbaz olan kadınların başında hile yapılmasına işaret eder.

Rüyada Birinin Taş Attığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başka birinin rüya sahibine attığı taş isabet yapıyor bu durumda, rüya sahibinin gerçek hayatta iftiraya uğrayacağına işaretliyor. Bu taşsız rüya sahibine isabet etmiyorsa suçlamalar ve iftiraların ona zarar vermeyeceği halde gelir. Eğer bir kişi rüyasında eski sevgilisi oradan taş atıldığını görüyorsa, rüya görenin dedikodusunu yaptığına delalet eder.  

Rüyada Birinin Sana Taş Attığını Görmek

Rüyada birinin önünde taş attığını ve taşımaya başladığını söyleyebiliyorsunuz. Bu yardım ile iş ile ilgili büyük bir risk zararsız hale gelecektir. Eğer hayal edeyim, atan kimsenin sahibini göremedim, akrabamı ve bu taş kafasına isabet ederse, budur.

Rüyada birinin başında taş attığını görebiliyor, rüya sahibinin hayatının yeni bir zamanı çok fazla güçlükle karşılaşacağına delalet eder. Eğer hayalinizdeki kişi, taş atan kişiyi tanımıyor ve hayalinizdeki kişiyi atanıyorsanız, yeni gireceği bir gün tanımadım bir kişi ile orada durduk.

Rüyada Birine Taş Atmak

Rüyada bir kimseye taş atmak , hayal sahibi sahibi olmasını istediğimi memnun etmeyecek kötü durumlara düşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi, bunu güvendiği, inandığı ve sevdiği şeyin nedeni ile yaşadığı ve bunun büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Rüyayı gören bir şeyler planlama, şanssızlık ve uğursuzluk getirecek insanlara delalettir.

Eğer evli bir erkek rüyasında taş attığını görüyor, buradaki iş hayatında takıntılar yaşadı ve strese gireceğine işaret ediyor. Bu rüyayı gören bekar bir bayan ise, onun resmi kararı vereceğine ve mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Bu rüya, ekonomik sorunların yaşadığı sorunların biteceğine ve bir paranın eline geçerek her şeyin düzene gireceğine delalet eder. Eğer hayalinizdeki kişi gerçek hayatta taşınma hazırlıkları yapıyor, buradaki hayatın değişeceğine ve gideceği yerde çok güzel olaylar yaşayacağına işaretliyor.

Rüyada birine taş atmak, onu hayal etmek isteyen kişi evli ise, eşler arasında malların tartışılması olacağına arayarak arayarak ortalığı karıştırması ile olayın büyüyeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda bir insanın birikimini kullanıp mal sahibi olamayacağına, borç sahibi olacağına işaret eder. Eğer hayal kuruyor kimse, gerçek hayatta çocuk sahibi olmak istiyorsa, bu rüya ile birlikte çocuk müjdelenir.

Rüyada taş attığını görmek, rüya sahibinin önünde sırtından bıçaklayacağız ya da onu yarı yolda bırakacak kimselerle iş birliği yapacağına, dışarıdaki o kimselerin onu oyuna getireceğine işaret eder. Bu durum, hayallerini görme, kötü günler yaşamasına ve kendi kendine hataya kızarak kızarak, hayatını zehir etmesine işaret eder.

Rüyada birine taş atmak, iş hayatında başarılı bir kimsenin kıskanmaya ve başarısını bastırmaya göre da işaret eder. Ancak rüyayı gören kişi hırsı, azmi ve başarısı ile kısa sürede devam eden gösterecek ve iş yerinde eşi görülmemiş başarılara imza atacaktır. Bu rüya, rüyayı gören bireyi bilmediği bir düşmanı görüntüle ve bu düşmanın kısa bir zaman içerisinde ortaya çıkmasıyla işaret eder. Rüyayı görme imkanı şanssız bir döneme gireceğine, hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine, bu uğursuzluğunun bir süresi devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Birisine Taş Attığını Görmek

Rüyada birisine taş attığınızı gördüyseniz , sizin etrafınızda bulunan kişiye çok güveneceğinize , ona her konuda inanacağınıza, fakat bu kişiden alacağınız bir darbeden dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , bu duruma çok üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada Birini Taşladığını Görmek

Rüyada birini taşladığını görmek , eğer taşlamış olduğunuz kişiyi gerçekte tanıyorsanız o zaman kişinin üzülmesini veya hayal kırıklığı yaşaması için onu bazı durumlara sokacağınıza , bilerek veya bilmeyerek zararlar vereceğinize işaret eder.

Rüyada Taş Atmak

Rüyada taş atmak, genellikle hayra ve iyiye yorumlanan bir rüya değildir. Size gerçek yaşam da zarar vermek isteyen ve ayağınızı kaydırmaya çalışan insanların var olduğuna, bu insanlardan dolayı çok sıkıntılar yaşayacağınıza , başınıza gelecek olan bazı olaylardan ders çıkaracağınıza , musibetle olaylarla karşılaşıp moralinizin çok bozulacağına delalet eder.

Gerçekte çok iyi birisi olsanız bile her zaman size kötülükle yaklaşan insanların olacağına yorulur.

Rüyada Birini Taşlamak

Rüyada bir kimseye sürekli taş attığını görüyorsun , taşlanmış halde kalbinin kırılması neden olabileceğini açık bir söz söyleyeceği ya da bir davranışta olacaklarını işaret eder. Gerçek hayatında rüya sahibinin bilerek ya da bilmeyerek bir kimsenin üzgün ve mutsuz olması niye sebep olacak işler yapacak ya da sözler söyleyerek işaret eder.

Rüyada Birinin Kafasına Taş Atmak

Rüyada bir odada kafasını hedefleyen taş attığını gör , taş atılan başında kafasının, rüya sahibi olduğu karıştırılacağına işaret eder. Rüya sahibinin, taş atılan durumun kararsızlık yaşamının neden olacağı hal ve hareketlere gireceğine ve dolaylı şekilde de olsa o kimseye kötülük edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Köpeğe Taş Atmak

Rüyada köpeğe taş attığını gör , iki farklı şekilde yorum alıyor. Bir grup rüya tabirlerine göre rüya sahibinin bir dostunu çok üzüp onu kaybedeceğine, kimi rüya tabirlerine göre ise hayal sahibinin düşmanı olan bir kimseden kurtulmak için bir girişimde bulunacağına işaret eder. Rüyada köpek görmek, rüyanın şartlarına göre değiştiği gibi, olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanabilir.

Rüyada köpeğe taş attığınızı gördüyseniz , hem çok değer verdiğiniz hem de dostunuz gibi bildiğiniz kişinin yapacağı yanlıştan dolayı bu kişiyi hayatınızdan tamamen çıkaracağınıza delalet eder.

Rüyada Taş Satın Aldığını Görmek

Para verip taşınıyor bir tane huyu kötü olanı. Evli ise, eşinin içindeki kötü huylu kimseler tarihinde işaret eder.

Rüyada Taş Topladığını Görmek

Rüyasında taş topladığını gören kimse büyük bir kazanç alıyor. Toplanan gezinmeler alıp götüren bir kişi için bu taşlar paraya çevrilecek mal ederek gelir. Bazı rüya tabircilerine göre zahmetli bir süreç ya da yolculuk gidiş kazanılacak paraya işaret eder.

Rüyada Taş Yediğini Görmek

Rüyasında taş yediğini gören kimse , gerçek hayatta büyük bir sıkıntı içine girer. Rüyada taş yediğini görmek hakkında neredeyse hayal tabircileri, bu sıkıntının anlamı, hemen şimdi ve sonunda mutlu olup ödüle kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Çocuğa Taş Atmak

Rüyada bir çocuğa taş attığını görüyor , olayları iyi anlamaya alıyor, rüya sahibini hayata bakış açısını yönlendiriyor ve hayatın anlam kazanıyor aynı zamanda rüyayı gidiliyor orada bekliyoruz kabullenerek şikayet etmemesine işaret eder.

Bazı İslam aldıkları sıralaması, rüyada bir çocuğa taş attığını görüyor, zahmet çekerek hasret duyduğu rahata, başarısızlıktan sonra hayalini kuruyor hünere, falı, falı, yakındaki fahişe, fahişe, fahişe, fahişe, fahişe, fahişe hinere, fahişe.

Rüyada Taş Taşımak

Rüyada taş taşıyan kişi , gerçek hayatında vicdan azabı çekiyor.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda babamlardayim30 Ağustos günüymüş *8 yıl oldu babam öleli* *Kıbrıs gazisiydi*babaevi kalabalık bamamda var sessizce olanlari izliyo babaannem dahil kuzenlerim babamla konuşmuyorlar bende onlara kiziyorum gorumcemde yanımda oda bana kiziyo süs bişey deme falan diye ama ben onu dinlemiyorum ben kizacam diye görümcem bı anda sinirlenip dışarı cikiyo ve bana kapı önünden yerden taş alıp atiyo ama ben onu takmıyorum tam dışarı çıkıp babaanneme kizacakken bir sürü üniformalı askerlerin geldiğini görüyorum *gerçekte de gelip her bayram babamin gaziler bayramını kutlarkardi ama bı kaç asker olurdu* o gün bir tabur asker gelmişti ve sesli bi şekilde kutlama marşi okumaya başladılar hep bir ağızdan ben onlar görünce dizlerimin bağı çözüldü olduğum yere çöktüm ve sesli bir şekilde ağlamaya başladım *bu arada babam gene evdeymis ve sessiz bir şekilde olanları izliyordu hiç konuşmadi * ben öyle sesli agliyodumki gerçektende agliyormußum eşim beni uyandırdı uyandimki bağıra bağıra ağlıyorum gözümden yaşlar boşalmisti resmen . Şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu