Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri
Trend

Rüyada Simit Görmek Diyanet ve İhya Tabiri

Rüyada simit görmek, kişinin helal para kazandığına ancak bu paranın onun kıt kanaat geçinmesine yetecek kadar az olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyada simit gören kimse, simidi elinde tutan kişi eğer onu yemiyor ise gerçek hayatında da birikim yapacağını gösterir. Rüyada simit görmek, insanın özel yaşamındaki değişikleri de yansıtır.

Rüyada Simit Görmek İslami Anlamı

Rüyada Simit görmek, Eğer kişi simidi bir başkasına veriyor ise etrafında tanıdığı birine ya da çok yakın olan bir dostuna borç para verecektir. Rüyada simit görmek genelde hayra yorumlanmaktadır.

Eğer kişi bir başkasından simit alıyor ise birisinden borç para alacağına yorumlanabileceği gibi, görülen simidin rüyayı görenin Salih amellerini yansıttığı söylenmektedir.  Evli ise eşinin hayırlı bir kişiliğe sahip olduğuna, bekâr ise kendisine uyumlu birinin karşısına çıkacağına ve mutluluğu onun ile yakalayacağına delalettir. İbni Sirin (r.a) bu rüya hakkında hayırlı bir evliliğe işaret etmiştir.

Rüyada Simit Görmek İhya

Rüyada simit görmek, sefere-yolculuğa seyahate işarettir. Bazı yorumcular, rüyada görülen simit, hayır ve nimete işaretle yorumlamışlardır. Bazıları da, simit, az bir maldır
demiştir.

Rüyada Simit Yemek

Rüyada simit yemek, hayatını dolu dolu yaşanacağına, yaşamının her anının kıymetini bilmeye alamettir. Rüyayı gören insan sahip olduğu parayı biriktirir iken de harcar iken de keyfini bozmayan biridir.

Bir kimsenin rüyada elinde simit olduğu halde onu yemediğini görmesi, onun para biriktirmesine işaret eder
denmiştir. Elindeki simidini yediğini gören kimse ise, paralarını harcamasına ve harcayacağına işarettir denilmiştir.

Rüyada Simit Almak

Rüyada simit aldığını görmek, yoksulluğun bitmesine, kişinin hep sevdiği kişiler ile yaşamasına, sevinçli olmaya, varlık içinde yaşamaya yorumlanır. Hayırlı bir çocuğa, uğraş vermeden kazanılan paraya ya da mülke, sosyal hayatta da imrenilen biri olmaya delalettir. Bir başka yorum türüne göre de yalan söyleyen akraba ile bir iş yapmaya, fakirlik görmeye işarettir.

Rüyada Simit Çalmak

Rüyada simit çalmak, hayatın güzel yaşanacağına delalettir.

Rüyada Simit Satmak

Rüyada simit satmak, simidi satan kişinin mallarını paylaşacağına yorumlanır. Eğer simidi satan kişi bir başkası ise başkasından mal geleceğine delalettir.

Rüyada Kandil Simidi Görmek

Rüyada kandil simidi görmek, bereketli yaşama, iyilik yapmaya, hayır işlemeye, müjdeli haber almaya yorumlanan, imanı, sevaplar kazanmayı, hediyeler almayı, hayırlı kazançlar elde etmeyi işaret eden güzel bir rüyadır.

Rüyada Simit Fırını Görmek

Rüyada simit fırını görmek, rüya sahiplerinin ikamet ettiği şehir ve ailesi ile ilgili yorumlanmaktadır. Fırında görülen simit ev içerisinde bolluk yaşanacağına yorumlanır. Ancak simitsiz bir fırın görmek, ev içerisinde çok kötü bir fakirlik yaşanacağına, geçim konusunda sıkıntılar çıkacağına delalet eder.

Rüyada Simit Hamuru Görmek

Rüyada simit hamuru görmek, yeni bir ticari işe girişileceğine ancak bu işin çok küçük bir iş olacağına işaret eder. Bu iş yeri sayesinde birikim yapmaya, her daim bereketli bir yaşamının olmasına, helal para dışında boğazından başka lokma geçmeyeceğine de yorumlanabilir. Bu kişinin Allah’a olan inancı tamdır. Allah’ın koyduğu tüm kurallara uyan bu kişinin eş ve çocuğuyla birlikte huzurlu bir yaşam süreceğine alamet olan bir rüyadır.

Rüyada Sıcak Simit Görmek

Rüyada sıcak simit görmek, güzel bir yaşama, dertlerin sona ereceğine yorumlanır. Simidi yemekse tüm rakiplerin geçilmesine ve güçlü olmaya delalettir.

Rüyada Birine Simit Vermek

Rüyasında birine simit verdiğini görmek, rüya sahibinin o kimseye yardım elini uzatacağına, ona yardımda
bulunacağına işaret eder denilmiştir. Başka birinin kendisine (rüya sahibine) yardım ettiğini görmek, o adamdan o
simit verenden yardım göreceğine işarettir denilmiştir.

Rüyada Simitçi Görmek

Rüyada simitçi görmek, mal biriktirmeye veya çevresindekilerle münakaşalara girerek tartışmaya, kin ve düşmanlığa işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

 

Rüyada Yemek Yemek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu