Rüyada Babaya Sarılmak Neye İşarettir? Hakkında Yorum

Rüyada babaya sarılmak, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde muradına ereceğine , geçmişini hatırlayıp duygulanacağına ve hüzünleneceğine , kendisini tutamayıp gözlerinden yaşların geleceğine işaret eder.

Aslında bu rüya kişi için çok hayırlıdır fakat kişi eskiyi hatırladığı için biraz hüzünlenebiliyor.

Rüyada babanın elini öptüğünüzü gördüyseniz , eğer gerçekte muhtaç birisiyseniz o zaman hiç beklemediğiniz bir yerden yardım elinin geleceğine, eğer baba tarafından sevildiğinizi ve okşandığınızı gördüyseniz , hayırlı bir yolun açılacağına delalet eder.

Bunun haricinde kendinizi çok iyi hissedeceğinize yorulur.

Rüyada baba evinde olduğunuzu gördüyseniz , iyi bir geleceğe doğru hareket edeceğinize , bu dönem içerisinde çok aydınlanacağınıza ve zengin birisi olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra babanızdan kazanmış olduğunuz değerlerden dolayı yeni dönemde çok mutlu olacağınıza ve güzel bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada babayı ölmüş görmek , babanızın sizden bir dua beklediğine yorulur.

Bunun yanı sıra iş ve özel hayatınızda doğru yolda ilerlediğinize ve bu yoldan ayrılmamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada babanın kızdığını görmek , geçmiş zamanda saklamış olduğunuz bazı sırlarınızın olduğuna , hem sağlığınız hem de selametiniz için bu sırların ortaya çıkması gerektiğine yorulur.

Babanızla beraber sohbet ettiğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde çok güzel haberler alıp mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Kaplan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda babama sımsıkı sarıldım terminalde kız kardeşimle beraber bekliyorduk halam Amcam babam otobüs sen indiler kardeşim babamla sadece yabancı gibi tokalaştı ben de sımsıkı sarıldım babamda sanki bu anı test etmek istiyormuş hangisi beni daha çok seviyor diye sonra ancamıda gördün onun üzerinde kusak varmış biri kusmuş benim anladığım babam kusmuş amcamın üzeri çok babamın üzerine bir iki damla sıçramış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu