Rüyada Yabancı Kadın Görmek İslami

Rüyada yabancı kadın görmek , bir yerden yardım alacağınıza , beklemediğiniz bir yerden müjdeli haber alarak çok sevineceğinize , şans oyunlarından para kazanacağınıza işaret eder.

İçinde bulunmuş olduğunuz yılın size sürekli olarak şans getireceğine ve evinizin geliri çok iyi olacağına yorulur.

Bunun yanı sıra kazanmış olduğunuz paraları harcamayarak para biriktireceğinize , hayalinizdeki evi veya mülkü en kısa zaman içerisinde alacağınıza alamet eder.

Rüyada evinize yabancı bir kadının geldiğini gördüyseniz , menfaatinize gelişecek olan olayların olacağına , ailenizden size tarla ya da arsa kalacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı bir yabancı kadın gördüyseniz , toplum içerisinde küçük düşeceğinize ve bahtınızın kapanacağına delalet eder.

Rüyada Güzel Yabancı Kadın Görmek

Rüyada güzel bir yabancı kadın gördüyseniz , yakın zaman içerisinde iyi gelişmeler yaşayacağınıza , hem huyu hem de karakteri çok iyi olan bir bayan ile karşılaşacağınıza alamet eder.

Eğer bu rüyayı bir bayan gördüyse , karşısına çıkacak olan bu erkek ile evleneceğine , ferah içerisinde bir hayat süreceğine ve alacağınız malların kısa süre içerisinde değer kazanıp , düzenli bir şekilde yatırım yapacağınıza yorulur.

Rüyada Yabancı Kadınla Evlenmek

Rüyada yabancı olan bir kadın ile evlendiğinizi gördüyseniz , eşinizle her konuda tam bir uyum içerisinde hareket ettiğinize,

düşüncelerinizin her zaman kabul göreceğine , çevrenizdeki insanlardan takdir alacağınıza ve hayırlı işler yapacağınıza işaret eder.

2 Comments

  1. Sümeyye 21 Eylül 2018
  2. Maya 24 Ekim 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!