Rüyada Yabancı Kadın Görmek İslami

Rüyada yabancı kadın görmek, bir yerden yardım alacağınıza , beklemediğiniz bir yerden müjdeli haber alarak çok sevineceğinize , şans oyunlarından para kazanacağınıza işaret eder.

İçinde bulunmuş olduğunuz yılın size sürekli olarak şans getireceğine ve evinizin geliri çok iyi olacağına yorulur.

Bunun yanı sıra Rüyada tanımadığın bir kadın Görmek, kazanmış olduğunuz paraları harcamayarak para biriktireceğinize , hayalinizdeki evi veya mülkü en kısa zaman içerisinde alacağınıza alamet eder.

Rüyada evinize yabancı bir kadının geldiğini gördüyseniz , menfaatinize gelişecek olan olayların olacağına , ailenizden size tarla ya da arsa kalacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı bir yabancı kadın gördüyseniz , toplum içerisinde küçük düşeceğinize ve bahtınızın kapanacağına delalet eder.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada yabancı kadın görmek ihya, çok güvenmiş olduğunuz ve özel sırlarınızı paylaştığını kişinin sizi zor duruma düşüreceğine , sırlarınızı ifşa edeceğine ve bu yüzden hem aile hem de sosyal ortamlarda hiç istenmeyeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra nazara geleceğinize ve kötü gözleri üzerinize çekeceğinize yorulur.

Erkek olan birisi evli ve yabancı kadın gördüyse o zaman eşlerini aldatacaklarına işaret eder.

Rüyada Güzel Yabancı Kadın Görmek

Rüyada güzel bir yabancı kadın gördüyseniz , yakın zaman içerisinde iyi gelişmeler yaşayacağınıza , hem huyu hem de karakteri çok iyi olan bir bayan ile karşılaşacağınıza alamet eder.

Eğer bu rüyayı bir bayan gördüyse , karşısına çıkacak olan bu erkek ile evleneceğine , ferah içerisinde bir hayat süreceğine ve alacağınız malların kısa süre içerisinde değer kazanıp , düzenli bir şekilde yatırım yapacağınıza yorulur.

Rüyada Yabancı Kadınla Evlenmek

Rüyada yabancı olan bir kadın ile evlendiğinizi gördüyseniz , eşinizle her konuda tam bir uyum içerisinde hareket ettiğinize, düşüncelerinizin her zaman kabul göreceğine , çevrenizdeki insanlardan takdir alacağınıza ve hayırlı işler yapacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Kadın Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Hocam benim 1.5 senedir süren bir iliskim var. Bu gece ruyamda erkek arkadasimin arkadaşlarıyla ayni ortamda görüyorum kendimi yeni biri gelmiş siyah saçlı bi bayan ama tanımıyorum. Erkek arkadasim ona arkadaş gözüyle bakiyor ama kadin çok sinsi ona yaklaşma çabasında. Erkek arkadasim onu salincakta sallıyor ben yerde bi örtünün üzerinde oturuyorum buna sebep olan bi erkek arkadasiymis onunla bi daha gorusmesine izin vermicem diyorum icimden. Sonra eve gitmis oluyoruz o kız yine var. Ben artik dayanamayip bağırmaya basliyorum biz bi odaya gidiyoruz odada erkek arkadasimin annesi de var ve onun yaninda kavga ediyoruz niye o kizla muhattap oluyosun falan diye bağırıyorum ben. Annesi once kiz hakli yapma diyo sonra yatagina yatip arkasını donup uyuyor. Erkek arkadasimda annesinin yaninda yatacakmis ve ayak ucunda o kiz yatacakmis bende izin vermiyorum ona.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu