Rüyada Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Yaprak görmek, bu rüya malikinin beslediği ümitlerin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, artık kısmetine kavuşmasına ve eline her değen işin üstesinden gelmesine delalet eder. Rüyada yaprak gören kimse, hastalığının dermanının bulunmasına ve sıhhate ulaşmaya yorulur. Rüyada yaprak görmek, rüyayı dillendiren her kimse, büyük bir kazancın sahibi olacaktır. Neşesi artar ve hayatında ki ünü artar. Aksilikler kısa vadede teker teker düzelmeye, bu sayede aksayan yaşamı da doğru yolunu bulmaya başlar. Yaprak görülmesi, aile ve iş yaşamı olarak iki farklı şekilde ele alınır. Ticari sahada ve gündelik yaşamında motivasyonunun artacağına alamet edilen bir rüyadır.

Rüyada Yaprak Görmek İslami Anlamı

Dini yorumuna göre rüyada yaprak görmek mesleki açıdan büyük başarı kazanımlarının yolda olduğunu gösterir. Ama bu yapraklar kuru bir haldeyse bu olumsuz bir yoruma sahiptir ve hayal kırıklığının yaşanacağını bildirir. Bunun yanı sıra yeşil bir yaprak ise ümit kaynağıdır. Eğer bir ağaç yapraklarına kavuşursa hayallerde kişiye kavuşacak anlamına gelir. Rüya alimlerinden birisi olan İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada görülen bu yapraklar eğer ağacın üzerindeyse bu müjdeli bir haberin geleceğine dair işarettir.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Rüyada yeşil bir yaprak görmek, sıhhat ve sağlığa, kuru yaprak şayet, hastalığa işaretle yorumlanır. Bir kimse Rüyasında ağaçta yaş ve yeşil yaprak yahut yapraklar görse, bu rüyası onun mutluluğuna, sıhhat ve sıhhatinin iyiliğine işarettir. Yani yeşil yaprak ve yaş yaprak sıhhat ve sıhhate, kuru ve kopuk yapraklar dahi hastalığa
ve sağlıksızlığa işaretle yorumlanır.

Rüyada Yaprak Toplamak

Rüyada yaprak toplamak yorumu, sahip olunan bir ayıplı olayın üzerinin kapanması veya gerçekleşmiş bir hatalı durumun kimsenin dikkatini çekmeden ortadan kaldırılması ve düzeltilmesi anlamına gelir. Bu sırada kimsenin can sıkıntısı yaşamasına vesile olmamak adına herhangi bir problem yokmuş gibi hareket etmektir. Yaprakları toplayan bu kimseler, çevresinde bulunan tüm sevdiklerinin dertlerini üstlenen bir yapıdadır ve sorunu ortadan kaldırmak için elinden gelenin fazlasını yaparlar.

Rüyada Yaprak Almak

Rüyada yaprak almak ve bu yaprağın asma yaprağı olması, nasiple ve bereketli faaliyetlerin hayata geçirileceğine, miktar bakımından heybetli bir mirasın kişiyi beklediğine delalet edilir.

Rüyada Yaprak Yıkamak

Rüyada yaprak yıkamak ve bu yaprakların kurumuş bir vaziyette olması umut çöküntüsü yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Yaprak Süpürmek

Rüyada yaprak süpürmek bu rüyaya sahip olan şahsın, hayatındaki bu darmadağın yapının iyileşmesi konusunda göstermiş olduğu çabaya tabir olur. Bu kişi artık bu sıkıntılı ortamdan kurtulmak için tekrardan ayağa kalkmak için çabalıyordur ve hayatın anlamını yeniden kucaklayıp ona sarılmak isteğindedir.

Rüyada Yaprak Dökülmesi

Rüyada yaprak dökülmesi dini yorumu, maddi açıdan ve manevi bakımdan yıkım dönemine geçmek ve eski, geçmişte kalana doğru dönmek olarak yorumlanır. Aniden kişinin etrafını saracak bir durum karşısında iş alanında büyük kayıpların meydana geleceğini, bu nedenle de borç kuyusuna düşeceğine delalet edilir.

Rüyada Yaprak Sarması Görmek

Rüyada yaprak sarması görmek, her açıdan pozitifliğin hüküm süreceği bir manaya gelmektedir. Hayırlı bir rüyaya tekabül eder.

Rüyada Kuru Yaprak Görmek

Rüyada kuru yaprak görmek yorumu iyi olarak yapılmaz. Kişinin uğurunun ve nasibinin kapanması, nazar değmesi sonucu ani gelişecek bir rahatsızlığa yorumlanmaktadır.

Rüyada Sararmış Yaprak Görmek

Rüyada sararmış yaprak görmek ve bunun dalından düşmüş halde olması, kişinin hayallerinin de suya düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Yerde Yaprak Görmek

Rüyada dalından kopuk yerde bulunan bir yaprağı yahut yaprakları görmek, iyiye yorumlanmaz. Bu düş, üzüntü
ve kedere, ara sıra de hastalığa işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada Yaprak Kurdu Görmek

Bir kimse Rüyasında sebzelerin yahut ağaç yaprağı yiyen yeşil bir kurt olan yaprak kurdu görse, bu
rüyası onun takva sahibi (Allah korkusu olan) iyi bir şahıs olduğuna işarettir.

Rüyada Mantı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Selamün Aleyküm.ben rüyamda carsida gezerken bi yarisma varmis yukari daireye cikip mutfakta muslugun icinde olan yapraklari Kim önce getircek diyolar herkes kosturmaya basliyo merdivenlerden yukari daireye bende kosuyorum esim asagida bekliyo herkes ariyo bulamiyo Ben mutfaga giriyorum kuru yapraklarlar var onlari aliyorum elime hic kirmadan getiriyorum yapraklari kazaniyorum.banada hediye olarak siyah spor canta gibi bisey veriyolar icinfe yine siyah biseyler var yanima benim yaslarimda bi bayan oturuyor ay cok güzelmis diyor o bakarken bakiyorum kus pislemis gibi lekeler oluyor icimden diyorum bumu yapti inada nerden oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu