A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Armut Görmek

Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada armut görmek, genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin ferahlığa kavuşacağına , fakir ise helal yoldan rızık geleceğine , sıkıntılı günlerden kurtulacağına , yaşlı ise ömrünü artık tamamlayacağına işaret eder.

Rüyada armut görmek ile ilgili rüyalar değişik yorumlarla tabir olunmuştur.

• Rüyada armut gören bir kimsenin, eline geçecek mal, para (zenginlik) ile yorumlanır.

• Rüyada mevsiminde armut yediğini gören kimsenin rüyası hayırla, iyiye yorumlanır. Helalından para kazanacağına işarettir demişlerdir.

• Rüyasında rengi sararmış bir armut görmek, hastalığa ve hastalık süresinde eline mal geleceğine işarettir.

• Rüyasında armudun ekşi ve tatsız olduğunu görmek, gam ve kedere işaret olarak yorumlanır.

• Câfer-i Sadık (R.A.)’ın yorumu: Rüyada armut görmek, beş cihetten birine işaret olarak yorumlanır:

1. Helâl bir mala kavuşmaya,

2. Servet ve zenginliğe işaret,

3. İyi ve her yönüyle hayırlı bir eşe işaret,

4. İstek ve arzusuna, muradına ermeye,

5. Menfaat sağlamaya, faydalanmaya işarettir.

• Rüyasında yeşil ve tatlı bir armut görmek, helal bir mala kavuşmaya işaret eder. Eğer bu rüyayı bekâr biri görürse, evleneceğine işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında sulu bir armut yediğini gören kimse, bir tüccardan menfaat görür şeklinde yorumlanır.

• Bir kadın rüyasında armut görürse, bu rüyası onun bir çocuğu olacağına işaret olarak yorumlanır.

• Mevsiminde armut görmek, fayda ve menfaate kavuşmakla yorumlanır.

• Mevsiminde armut yemek, yani yediğini görmek ise, nimete kavuşmak ve servet sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek, büyük kısmetlere ve şansa yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının bolluk ve bereket içerisinde olacağına , dünya nimetlerinden yararlanacağına , istemiş olduğu hayata en sonunda kavuşacağına,

iş konusunda çok başarılı olduğundan dolayı mevki olarak yükselip terfi edeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra kazancının günden güne artacağına , mutlu ve zengin bir yaşam süreceğine yorulur. Rüyada armut yemek , gerçek yaşam da bekarsanız kısmetinizin açılacağına ve yakın zaman içerisinde evleneceğinize , evliyseniz hayırlı bir evladınızın olacağına işaret eder.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak, yediğinizi gördüyseniz , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , yeni iş girişimlerine gireceğinize, yüksek miktarda kazanç elde edeceğiniz için ailenizle beraber çok huzurlu olacağınıza , bolluk ve bereketli günler yaşayacağınıza , mal mülk sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada armut toplamak , rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , parasal olarak birilerinden yardım alacağına delalet eder.

Rüyada olgunlaşmış armut toplamak , genel olarak kişinin maddi anlamda rahata kavuşacağına , parasal olarak ufak tefek borçlarınızı ödeyip onlardan kurtulacağınıza yorulur.

Bu rüyayı gören kişi eğer genç birisi ise o zaman aydınlık bir geleceğinizin olacağına , parmakla gösterilen biri haline geleceğinize , kıdemli ve aynı zaman da kültürlü birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada ham armut topladığınızı gördüyseniz , sağlık açısından kötü günler yaşayacağınıza , çevrenizde bulunan insanlara yalan söyleyerek onları aldatacağınıza alamet eder.

Rüyada Ağaçtan Armut Koparmak ve Yemek

Rüyada ağaçtan armut koparıp yediğinizi gördüyseniz , helal yoldan para kazanacağınıza , çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , işinizin rast gideceğine ve yeni iş kapılarının açılacağına alamet eder.

Bunun haricinde gerçek yaşam da bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize , evliyseniz hayırlı evlatlara sahip olacağınıza işaret eder.

Gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız büyük atılımlar gerçekleştireceğinize ve ailenizin de size destek olacağına delalet eder.

Rüyada Mevsimsiz Armut Görmek

Rüyada mevsimsiz armut gördüyseniz , helal yoldan para kazanacağınıza ya da size miras kalacağına yorulur.

Rüyada ağaçta armut gördüyseniz , ailenizle beraber çok mutlu bir yaşam süreceğinize , huzurlu ve sağlıklı olacağınıza , aklınızda bulunan planları gerçekleştireceğinize ve en sonunda emellerinize ulaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek, bir kadın, hamile ise bir erkek çocuğu doğuracağına işaret ile tabir olunur. Bekâr bir kız ve dul bir kadın için ise, kısmetleri çıkıp evleneceklerine işarettir.

Rüyada Ağaç Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu