Rüya Tabirleri0-9 Rakamları Rüya Tabirleri

Rüyada 6 (Altı) Rakamı Ne Anlama Gelir

Rüyada 6 sayısını görmek, genel olarak hayırlı işlere ve sıkıntıların atılacağına işaret eder. 6 sayısını gören kişi, aile hayatının ve evlilik hayatında bulunan sıkıntılarından uzaklaşıp huzur bulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada 6 sayısı görmek, aile ilişkileriyle tabir edilir. 6 sayısını gören rüya sahibi, kısa zaman içerisinde aile içi olaylar karşısında olumlu sonuçlar elde eder.

Aile ile olan ilişkilerin güçlendirilmesine ve dargınlık, küslük gibi durumların kısa zaman içerisinde çözümleneceğine işarettir.

Rüyada 6 sayısını gören kişi bir çok yönden şanslıdır ve dileklerine kolayca ulaşabilir. 6 sayısı, bazı kişiler için huzur ve mutluluk anlamına da gelebilir.

Beklenilen Olayların Gerçekleşmesi

Rüyada 6 sayısı gören bir kişi, beklediği ve olmasını istediği bir şeyin 6 saat, 6 gün, 6 ay gibi zaman belirten bir süreç içerisinde olmasının işareti olabilir.

Bazı yorumculara göre sadece 6 rakamını görmek rüya hakkında bilgi vermez ve tam olarak hayırlı şekilde yorumlanamaz.

Rüyanın içerisinde geçen 6 rakamına göre bütün rüyayı değerlendirmek mümkün değildir.

Ancak rüyanın bütünü değerlendirildiğinde, 6 rakamının neye işaret edeceği ortaya çıkabilir.

Böyle düşünen tabircilere göre, 6 sayısı sadece bir sayı olarak nitelendirilir. Hayırlı veya hayırsız olarak yorum yapmak mümkün değildir.

Rüyada Birden Fazla 6 Sayısı Görmek

Rüyada birden fazla 6 sayısı görmek, beklenen olayların daha uzun bir zaman çözülemeyeceğine işaret eder.

Bir çok 6 sayısı gören kişi, aile ve iş hayatında olumsuz süreçlerin yaşandığının ve bu olumsuz durumların uzun süre çözülemeyeceğine işaret eder.

Aile hayatında yaşanan gelişmelerin de belirli bir tarihten sonraya aktarılacağının ve aile içerisinde plan yapılmış ise erteleneceğinin habercisi olarak yorumlanabilir.

Çok fazla 6 rakamını bir arada görmek ve rüyada korkmak, kişinin içinden çıkamadığı durumların bulunduğuna delalet eder.

Hz. İbrahim ve Huysuz Gelin

7 Yorum

  1. Büyük bir binanın içindeyim asansörle yukarı çıkmak istiyorum Çıkamıyorum asansör çok eski köşelerinden iplere asılı binmiyorum merdiven kullanıyorum bir üst kata çıktığımda asansörde 2 kadın olduğunu görüyorum biri ünlü bir bayan asansöre sığmıyoruz ve asansör çalışmıyor o an bende en iyisi merdivenleri kullanmak dedim onlara bu kadar kat merdivenle inilirmi dediler yapacak bişey yok kaçıncı kat burası dedim 6 dediler kapıya baktım kırmızı yazıyla 6 yazıyordu. Hızlıca indim o ünlü bayanla kendimi koşu yarışı yaparken buldum ayakkabılarını çıkarıp beni geçmeye çalışıyordu bende çıkardım çok hızlı koşuyorum etrafımdaki otlara tutunarak güç almaya çalışıyorum ve bitişe yaklaşınca saplı şekerler gördüm onları oldukları yerden almak gerekiyo yarışın geçerli olması için alıp fırlatıyorum en son 2 tanesini alıyorum ve yarış bitiyo herkes tebrik ediyo şekeri yiyorum.

  2. Rüyada bir kadın çakmakla elimi yaktı ve yatak ile 6 sayısını görüyor um dedi

  3. rüyamda 6 sene hapse girmem lazim birini öldurdüm kendimi korumak icin.

  4. öncelikle öldüğümü yani elimden ruhumun çıktığını gördüm ve sonrada bir tabelada 2 tane kol uzatmış kollarını 6 sayısını gösteriyordu ve ondan sonra çiçekler ve bulanık bir dedemi kendi dedemi gördüm

  5. Rüyamda iskambil kagıtı 3 Yanyana 6 sayısı ve Yanyana 3 papaz görmek ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu