Rüyada 6 (Altı) Rakamı Ne Anlama Gelir

Rüyada 6 (Altı) Rakamı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada 6 sayısını görmek, genel olarak hayırlı işlere ve sıkıntıların atılacağına işaret eder. 6 sayısını gören kişi, aile hayatının ve evlilik hayatında bulunan sıkıntılarından uzaklaşıp huzur bulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada 6 sayısı görmek, aile ilişkileriyle tabir edilir. 6 sayısını gören rüya sahibi, kısa zaman içerisinde aile içi olaylar karşısında olumlu sonuçlar elde eder.

Bir kişinin belli bir saatten sonra dinlenmesi için uyuması gerekmektedir. Her bedenin uyku ihtiyacı vardır. Kişiler uyku halinde iken rüya görmektedir. Rüya gören kişi bazı rüyaları hatırladığı gibi bazılarını da hatırlamaz. Kişiler rüya gördüğü zaman bazen objeler görebilir, rakamlar görebilir, bir takım işaretler görebilir.

Bu görülen rüyalar bazen bilinç altı olarak rüyayı gören kişinin ruh haline göre görülebileceği gibi bazen de yaşanan bir durum ile ilgili bir işaret ya da geleceğe yönelik bir işaret olabilir. Rüyalar da görülen rakamlar genel anlamda iyi olduğu gibi, rüyada 6 rakamı görülür ise bu rakamın ne anlama geldiğine bakalım.

Aile ile olan ilişkilerin güçlendirilmesine ve dargınlık, küslük gibi durumların kısa zaman içerisinde çözümleneceğine işarettir. Rüyada 6 sayısını gören kişi bir çok yönden şanslıdır ve dileklerine kolayca ulaşabilir. 6 sayısı, bazı kişiler için huzur ve mutluluk anlamına da gelebilir.

Rüyada 6 Rakamının Anlamı

Rüyada 6 rakamı görmek zamanla alakalı olmak ile beraber bu rakamın yanında neler görüldü ise hepsini birleştirerek yorum yapmak gerekir. Ama genel anlamda rüyada görülen 6 rakamının anlamı rüyayı gören kişinin beklediği olay için, olmasını çok istediği bir şey için, altı zamana ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir. Rüyada görülen altı rakamı uğurlu kabul edilir. Rüyada altı rakamı gören rüya sahibinin şansının çok yüksek olduğunu göstermektedir.

Ayrıca hayattan duyduğu beklentilerinin bir çoğuna sahip olacağı anlamına gelir. Yine altı rakamı görmek rüya sahibinin hayatını mutlu bir şekilde geçireceğini göstermektedir. Bir kaç farklı anlama gelen rüyada 6 rakamı, vakti zamanı gelen bir kısmeti de işaret ettiği gibi aynı zamanda rüya sahibi olan kişinin altı vakit sonra alacağı iyi haberler sonunda hayatının iyi anlamda değişeceğini gösterir. Rüya sahibi kişi kendine bir hedef koydu ise, mesela araba almak gibi, bu hedefe altı vakit zaman geçtikten sonra elde edeceği anlamına gelir rüyada altı rakamını görmek.

Beklenilen Olayların Gerçekleşmesi

Rüyada 6 sayısı gören bir kişi, beklediği ve olmasını istediği bir şeyin 6 saat, 6 gün, 6 ay gibi zaman belirten bir süreç içerisinde olmasının işareti olabilir. Bazı yorumculara göre sadece 6 rakamını görmek rüya hakkında bilgi vermez ve tam olarak hayırlı şekilde yorumlanamaz.

Rüyanın içerisinde geçen 6 rakamına göre bütün rüyayı değerlendirmek mümkün değildir. Ancak rüyanın bütünü değerlendirildiğinde, 6 rakamının neye işaret edeceği ortaya çıkabilir. Böyle düşünen tabircilere göre, 6 sayısı sadece bir sayı olarak nitelendirilir. Hayırlı veya hayırsız olarak yorum yapmak mümkün değildir.

Rüyada Birden Fazla 6 Sayısı Görmek

Rüyada birden fazla 6 sayısı görmek, beklenen olayların daha uzun bir zaman çözülemeyeceğine işaret eder. Bir çok 6 sayısı gören kişi, aile ve iş hayatında olumsuz süreçlerin yaşandığının ve bu olumsuz durumların uzun süre çözülemeyeceğine işaret eder.

Aile hayatında yaşanan gelişmelerin de belirli bir tarihten sonraya aktarılacağının ve aile içerisinde plan yapılmış ise erteleneceğinin habercisi olarak yorumlanabilir. Çok fazla 6 rakamını bir arada görmek ve rüyada korkmak, kişinin içinden çıkamadığı durumların bulunduğuna delalet eder.

 

Hz. İbrahim ve Huysuz Gelin

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

10 Yorum

  1. Büyük bir binanın içindeyim asansörle yukarı çıkmak istiyorum Çıkamıyorum asansör çok eski köşelerinden iplere asılı binmiyorum merdiven kullanıyorum bir üst kata çıktığımda asansörde 2 kadın olduğunu görüyorum biri ünlü bir bayan asansöre sığmıyoruz ve asansör çalışmıyor o an bende en iyisi merdivenleri kullanmak dedim onlara bu kadar kat merdivenle inilirmi dediler yapacak bişey yok kaçıncı kat burası dedim 6 dediler kapıya baktım kırmızı yazıyla 6 yazıyordu. Hızlıca indim o ünlü bayanla kendimi koşu yarışı yaparken buldum ayakkabılarını çıkarıp beni geçmeye çalışıyordu bende çıkardım çok hızlı koşuyorum etrafımdaki otlara tutunarak güç almaya çalışıyorum ve bitişe yaklaşınca saplı şekerler gördüm onları oldukları yerden almak gerekiyo yarışın geçerli olması için alıp fırlatıyorum en son 2 tanesini alıyorum ve yarış bitiyo herkes tebrik ediyo şekeri yiyorum.

  2. Rüyada bir kadın çakmakla elimi yaktı ve yatak ile 6 sayısını görüyor um dedi

  3. Ruyamda siniftaydim. bir konu hakkinda arkadaslarla konusuyorduk daha sonra almanca sinav kagitlari onumuze geldi ama ben sinav yapildigini farkinda degilmisim sinav suresinin bitmesine cok az kalmis ben daha yeni farketmisim sinav oldugunu nerdeyse herkes siniftan gitmis bi benle bi arkadasim kalmis sinifta o da bitirmiş bende alel acele yapmisim sonuclarda puanim 6 cikti ama digerleri 1200 gibi puanlar almis ben de bakarken sok olmusum bu kadar sonrasini hatirlamiyorum

  4. öncelikle öldüğümü yani elimden ruhumun çıktığını gördüm ve sonrada bir tabelada 2 tane kol uzatmış kollarını 6 sayısını gösteriyordu ve ondan sonra çiçekler ve bulanık bir dedemi kendi dedemi gördüm

  5. Rüyamda iskambil kagıtı 3 Yanyana 6 sayısı ve Yanyana 3 papaz görmek ne anlama gelir

  6. Rüyamda ters olarak 6 rakamı gördüm içerisine yuvarlak kısmına valize yerleştirir gibi bir takım obje ve giysiler tepiştiriyordum.Bu nedenle anlamini merak ettim.yardımcı olursaniz sevinirim.uyandiğimda saate baktım ilginçtir ki 6 yı gösteriyordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu