Rüyada Öğrenci Görmek Ne Demektir?

Rüyada Öğrenci Görmek

Rüyada öğrenci görmek , Rüyayı gören kişi sıkıntıya düştüğünde bu durumdan kurtulmak için sadaka vereceğine , başına gelecek her türlü sorunlardan kurtulmak için büyük çaba saf edeceğine ve bu durumlardan ibret alacağına işaret eder.

Yaşayacağınız bu musibet olayı hem sizin hem de çevrenizde bulunan insanların kulağına küpe olacaktır. Bunun haricinde bu rüya bazı durumlarda bir çocuğun yetişkin olan birisine çok şey öğreteceğine yorulur.

Rüyada Öğrenci Olmak Ne Demek?

Rüyada öğrenci olduğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da size verilen öğütleri dinlemediğiniz için ileri de çok pişman olacağınıza , zor duruma düşeceğinize ve artık birilerinden nasihat dinlemek isteyeceğinize işaret eder.

Yani kısacası bu rüya hem musibet hem de nasihatle ilgilidir.

Rüyada Öğrenci Topluluğu Görmek

Rüyada öğrenci topluluğu gördüyseniz , hayatınızla ilgili tüm kararları kendiniz alacağına , bazı konularda pişman olmamak için her zaman bildiğiniz yolda ilerleyeceğinize delalet eder.

Rüyada Erkek Öğrenci Görmek

Rüyada erkek öğrenci görmek , hayatınızda köklü , hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağınıza ve böylelikle iyi bir kariyere imza atacağınıza alamet eder.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek Ne Demek?

Rüyada öğrenci yurdu gördüyseniz , hiçbir kimsenin yardımı olmadan okul hayatınızı başarılı bir şekilde tamamlayacağınıza ve daha sonra iş hayatına atılıp çok başarılı olacağınıza işaret eder.

  Rüyada ölü ölmüş biri görmek ne anlama gelir?
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Öğrenci Görmek Ne Demektir?

  1. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz.İstihare ye yatdim kendim için. Ciddi düşündüğüm birisi var hayatımda ve bir türlü anlaşamadığı kişi ayni zamanda.Rüyamda okuldayim öğrencileri susturmaya çalışıyorum tam o sırada öğrencilerden birinin kardeşi ağlıyor bakıyorum ensesi şişmiş morarmis.buz getirmek için kantine gidiyorum giderken boyle siyah ve beyaz balonlari bırakıyorlar koridordan yukarıya doğru yükseliyor.Ne anlama geliyor bilmiyorum.Lütfen geri dönüş yapın.

  2. Biraz saçma olacak ama gördüğüm rüyada okuldaydım sınıf arkadaşlarım vardı sonrasında Kuvars adında yeni öğrenci geliyordu benden hoşlandığını söylüyordu ve çocuğu dövüyordum daha sonrasında beni şikayet ediyordu avukatlar okula geliyordu annem falan. Oysa Kuvars adında tanıdığım hiç kimse yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.